Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

"8 lat na Ciovo"

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009
Re: "6 lat na Ciovo"

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 08.02.2015 22:33

Cieszę się, że ruszyłeś :wink: :wink: :D
meblik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 03.11.2014
Re: "6 lat na Ciovo"

Nieprzeczytany postnapisał(a) meblik » 09.02.2015 08:00

Jestem i czuwam.czekając na ciąg dalszy.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: "6 lat na Ciovo"

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 09.02.2015 09:04

GaR napisał(a):Węgry pokonujemy słynną już na forum drogą 86 i wcale nie jest to kwestia winiety - bo od tego roku czy tak trzeba będzie ją kupić, a i tak pojadę "skrótami" po pierwsze bo lubię, po drugie bo szybko,
po trzecie bo "szalony Piotr" czeka.


Też lubię tę trasę.
A co do knajpy - tyle razy zachwalana więc w tym roku trzeba tam zajrzeć. :)


Pozdrawiam

PS. No i fajnie, że ruszyłeś bo już się trochę bałem o c.d.
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009
Re: "6 lat na Ciovo"

Nieprzeczytany postnapisał(a) termondar » 09.02.2015 09:07

Nie mogłem się doczekać, bardzo się cieszę że kontynuujesz :D
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003
Re: "6 lat na Ciovo"

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 09.02.2015 09:50

Admin napisał(a):Zdjęcie usunięte. Przypominam o zakazie wklejania zdjęć zawierających nagość.
admin

hmmmm
Adminie, czy przypadkiem nie masz jakiegoś problemu z sobą 8O :?:
To zdjęcie to co to było ..... zupełnie naga kobieta, przodem do fotografującego i z nogami szeroko rozstawionymi, mimika twarzy wyzywająca .... :?:
Czy tak jak pisze GaR .... dziewczyny leżące, strój bikini a zdjęcie zrobione z odległości :?:
Jeżeli GaR ma rację, Ty Adminie - nim coś zrobisz.... pomyśl.
maci78
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 27.02.2012
Re: "6 lat na Ciovo"

Nieprzeczytany postnapisał(a) maci78 » 09.02.2015 19:50

mam wrażenie iż ostatnio admin przekłamuje rzeczywistość i z Chorwacji próbuje zrobić Bałtyk gdzie na normalnej pracy ani półpani topless czy w stringach nie uświadczysz.

Panie Adminie czy w Chorwacji chodzisz z czarną opaską na oczach żeby broń boże kawałka piersi nie zobaczyć? czy też pośladka?
GaR
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 215
Dołączył(a): 20.07.2009
Re: "6 lat na Ciovo"

Nieprzeczytany postnapisał(a) GaR » 10.02.2015 14:48

Panowie odpuśćcie proszę nie warto kruszyć kopii o jedno zdjęcie, a nawet o ideę zawartą w tej zasadzie.
Dla mnie bardziej przerażająca jest "nagość" intelektualna która panuje w niektórych wątkach i która nie spotyka się z żadną reakcją.
A teraz trochę o knajpce Pitera - swoją drogą kto dał porządnemu Węgrowi na imię Piotr :-) ?, bo Vjetar tam się wybiera. Oczywiście że można, ale jest to wizyta w innym świecie Pitera, potrzeba dużej dozy cierpliwości
, perswazji umiejętności negocjacji i ogólnie pozytywnego nastawienia. Wtedy właściciel poda Wam coś do jedzenia i będzie to na pewno smaczne, jedyna uwaga to uważajcie na ostrą pastę z pestek papryki którą czasem podaje do tych swoich wynalazków. Ale żeby nie było że nie uprzedzałem wchodzicie tam na własną odpowiedzialność!.

Ranek budzi nas na szczęście słoneczkiem które przebija się przez resztki mgieł za górami
szybkie tankowanie i w drogę...
Obrazek

trasa pusta i taka mało chorwacka, ale wiemy że gdzieś tam czeka na nas słońce i cykady

Obrazek
cdn...
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: "6 lat na Ciovo"

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 23.02.2015 12:03

GaR napisał(a):cdn...


Czy dalej napiszesz?
:wink:
meblik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 03.11.2014
Re: "6 lat na Ciovo"

Nieprzeczytany postnapisał(a) meblik » 24.02.2015 16:15

Czekamy, czekamy..........
GaR
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 215
Dołączył(a): 20.07.2009
Re: "6 lat na Ciovo"

Nieprzeczytany postnapisał(a) GaR » 01.03.2015 23:23

po minięciu wszystkim znanych tuneli poziom "świadomości urlopu" zdecydowanie wzrasta ... i będzie tak wzrastał aż do wjazdu do "naszej" zatoku.
Po zjeździe z autostrady ostatni fragment szerokiej drogi i zanurzamy się w komunikacyjny klimat Trogiru.

zjazd na Prgomet ..
Obrazek

już za mostem którym tutaj wszyscy straszą jadących pierwszy raz
Obrazek

rynek w Okrugu .... "nasi" już są jak widać
Obrazek

i wreszcie jest ... Mavar Ćica
Obrazek

Obrazek

jak widać na niebie lotnisko koło Trogiru (chociaż niektórzy twierdzą że koło Splitu) działa sprawnie ...
Obrazek

jesteśmy - o Matko, trochę zmęczeni... ciekawe co czeka nas jutro, a może jeszcze wieczór przyniesie pierwsze nowości?
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009
Re: "6 lat na Ciovo"

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 01.03.2015 23:42

Poczekam na cd :wink: , z wielką przyjemnością :)
MEGGI
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 26.01.2011
Re: "6 lat na Ciovo"

Nieprzeczytany postnapisał(a) MEGGI » 02.03.2015 00:56

[quote="ptom69"]Witam. Mało się odzywam (cały czas śledzę oczywiście wzrokowo i na forum :)) ale zasiadam choćby w ostatnim rzędzie gdyż w tym roku i ja, wraz z rodzinką mam zamiar (04.07 - 18.07) zakochać się w Ciovo.[/quote]

może do ZORY?
kokosanka
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 02.03.2015
Re: "6 lat na Ciovo"

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokosanka » 02.03.2015 16:17

W tym roku po raz pierwszy Chorwacja i padło (nie ukrywam- trochę z przypadku) na Ciovo. Doczekać się już nie możemy, zakorkowany most nam nie straszny - mam nadzieję, że w czerwcu ruch turystyczny mniejszy ;)

Czekam na c.d relacji, bo to mnie przybliża do wakacji ;)
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013
Re: "6 lat na Ciovo"

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 03.03.2015 16:15

Na jednym ze zdjęć rozpoznałem nie widzianego od lat kolegę. To z całą pewnością on. Siedzi sobie przy stoliku z jakąś kobietą. Widać, że są sobie bardzo bliscy. Chyba się rozwiódł bo to nie jego żona? Przy najbliższej okazji będę musiał wybadać sprawę. To cały on, Niunio.
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008
Re: "6 lat na Ciovo"

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 04.03.2015 12:32

Witam, czytam już od dłuższego czasu relację i podziwiam fotki. Wybieramy się na Ciovo pod koniec czerwca (3 osoby). Mam kilka apartamentów "na czarną godzinę", ale i tak pewnie będziemy szukać na miejscu. Podpowiedzcie którą część wyspy wybrać. Zależy mi na widoku na morze i żeby dojście do plaży nie było strome, dojazd do apartamentu również. Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
"8 lat na Ciovo" - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone