Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

31.08.-11.09.2014 Tucepi z dziećmi

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agnieszkaanka
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszkaanka » 22.08.2014 22:46

acha, czy ma ktoś może rozpisaną trasę? Znajomy radził nam jechać do Gliwic A4 (my z Dolnego Śląska - Lubin) i tam wbijać się na czeską autostradę, potem Austria i tam mamy zonka, jechać przez Słowenię z tymi drogimi winietami czy też omijać, ponoć jest jakaś trasa omijająca Słowenię ale podobno zakręcona, nie chcemy się pogubić pierwszy raz. Ja wiem, że na pewno na forach znajdę odpowiedzi, ale może ktoś dobry tu odpowie? ;)
misiudg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 208
Dołączył(a): 22.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiudg » 23.08.2014 08:58

nie ma się czego bać i niepotrzebnie panikować, Chorwacja to nie koniec świata
z nami też jadą znajomi piwrewszy raz z 7 miesięcznym dzieckiem 8O 8O ... i tak samo panikują :mrgreen: :mrgreen: że to i tamto :D
http://goo.gl/maps/1eC3D taka trasa jest w miarę szybka i omija płatne drogi w Słoweni
jak co pytaj śmiałi albo poczytaj forum wszystko opisane i jest odpowiedź na KAŻDE pytanie
namiar poszedł na prv :hut:
Agulek777
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agulek777 » 23.08.2014 22:42

Hej agnieszkaanka,
może najpierw postaram się ugasić Twoje strachy:))))
Trasa jest długa, to fakt, Wasza troszkę dłuższa niż nasza, ale nie ma się co stresować. Ja też boję się czy nasza córa prześpi noc w samochodzie, ogólnie dużo jeździmy,ale Mała średnio chce siedzieć w foteliku, bo to typ wiercipięty. No cóż, nawet jakby miałam marudzić całą drogę, w co nie wierzę, to damy radę. Się mówi trudno. Już się zaopatrzyłam w nowe zabawki na trasę. Wy jedziecie w konkretne miejsce, macie nocleg, to bardzo duży plus, także stresu co do poszukiwania apartamentu nie macie. My jedziemy w ciemno, ale byliśmy już trzy razy i to w sezonie i znaleźliśmy, także wierzę, że we wrześniu, który jest praktycznie po sezonie też coś znajdziemy.
Trasa jaką wybraliście jest zbliżona do naszej, więc jeśli tylko macie ochotę, możecie do nas dołączyć. My wyjeżdżamy ok. 14-15 z Bielska i jedziemy z średnią prędkością 130km/h (mąż mi kazał napisać, bo swego czasu jechaliśmy z parą, która nie przekraczała 100km/h) przez Słowację, Austrię, Słowenię z ominięciem płatnego odcinka, a potem autostradą chorwacką do zjazdu w Sestanovac. Trasa jest opisana tu:
przez-czechy-przez-austrie-przez-slowacje-przez-wegry-t41048-615.html
Jeszcze mnie chłopaki poprawiały:)))
Jedziemy w szóstkę, dwie pary, każda z dzieckiem 2,5 i 3,5.
michal91
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 24.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) michal91 » 24.08.2014 19:10

Rowniez wybieram sie najprawdopodobniej wlasnie do tucepi 30.08. Planuje wyjechac z Krakowa okolo godziny 2 nad ranem. Trasa czechy, austria, slowenia (objazd autostrady, jesli nie zabłądze), chorwacja :) moze uda sie spotkac na miejscu badz na trasie, Laguna III kolor piaskowy, blachy KWI 38.... :)
Pozdrawiam serdecznie!
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 24.08.2014 19:35

michal91
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 24.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) michal91 » 24.08.2014 19:52

Krzychu wszystko dobrze, tylko ze my wyjezdzamy juz 30 i niestety nie przelozymy daty wyjazdu
agnieszkaanka
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszkaanka » 24.08.2014 22:53

Agulek wielkie dzięki za propozycję, ale jakbyśmy mieli się zgrać skoro wy przez Słowację a my przez Czechy? No wiem, pewnie gdzieś po drodze w Austrii. Mój mąż, mimo, że jedziemy pierwszy raz, ma lekkie wahania co do przyłączenia się, bo my z dziećmi, bo trzeba będzie stawać to tu to tam. Pokumamy nad tym w najbliższym czasie, jakby co zgłoszę się ;)
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 24.08.2014 23:25

Dzieciaki pewnie beda spaly ;)
agnieszkaanka
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszkaanka » 24.08.2014 23:29

racja :).
A swoją drogą obczytałam pół tamtego wątku o konwoju, zanim zorientowałam się, że dotyczy 2013 roku, jak doszłam do postów o spakowanych walizkach i pomyślałam - ja jeszcze nie mam, a oni mają i jeszcze upieczone ciasto TYDZIEŃ WCZEŚNIEJ? Ehhhh, późno jest i mroczki mam przed oczami, ale na przyszłość lepiej - wydaje mi się - założyć nowy wątek na każdy rok osobno niż ciągnąć ten z poprzedniego roku.
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 24.08.2014 23:49

Ej faktycznie 2013 wierzysz ze ja sie tez jakos zakrecilem :p jutro najwyzej zaloze aktualny :)
makk
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 01.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) makk » 25.08.2014 09:28

My również jedziemy to Tucepi w tym terminie. Wyjeżdżamy 31 sierpnia z okolic Kłodzka (choć mieszkamy we Wrocławiu), 2 osoby dorosłe i dziecko prawie 5 letnie. Apartament mamy zarezerwowany na Kamena 25.
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 25.08.2014 09:35

Agulek777
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agulek777 » 25.08.2014 09:54

agnieszkaanka napisał(a):racja :).
A swoją drogą obczytałam pół tamtego wątku o konwoju, zanim zorientowałam się, że dotyczy 2013 roku, jak doszłam do postów o spakowanych walizkach i pomyślałam - ja jeszcze nie mam, a oni mają i jeszcze upieczone ciasto TYDZIEŃ WCZEŚNIEJ? Ehhhh, późno jest i mroczki mam przed oczami, ale na przyszłość lepiej - wydaje mi się - założyć nowy wątek na każdy rok osobno niż ciągnąć ten z poprzedniego roku.



Ja też czytałam ten wątek i dopiero po jakimś czasie się zorientowałam, że czytam 2013 :lol:

Spoko, jak się spotkamy na trasie to się spotkamy, jak nie to może w Tucepi się uda.
Apropos właśnie jazdy w konwoju, my też mamy mieszane uczucia.
Że dzieci to raz, a dwa my już dwa razy jechaliśmy w konwoju i choć to przyjemne, bo wszyscy razem i nowych ludzi można poznać, ale dwa to niestety wszyscy muszą się zsynchronizować i dostosować. My jedziemy w ciemno więc na miejscu chcielibyśmy być w godzinach porannych, a różnie to bywało w konwojach; ten tankuje co godzinę, ten co pół robi przerwę, ten jeszcze coś tam. I tak już wylądowaliśmy dwa razy w południe lub po południu, więc taki większy konwój raczej odpada.
Natomiast bardzo chętnie spotkamy się na miejscu. Może urządzimy sobie jakiegoś wielkiego rybnego grilla polskiego skoro nas tam tylu ma być ??? :lol: :lol: :lol:
misiudg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 208
Dołączył(a): 22.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiudg » 25.08.2014 10:08

Co do rybnego grilla to gdzieś wyczytałem, że 1.09 odbywa się taka impreza w Tucepi w porcie od godziny 21:00 więc może tam się spotkamy
jak znajdę gdzie to było to dołączę link

http://www.tucepi.com/index.php/en/info/cultural-summer-program
Agulek777
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agulek777 » 25.08.2014 10:34

No pewnie, 3 lata temu, jak byliśmy w Tucepi, też trafiliśmy na taki rybacki wieczór.
Było bardzo fajnie. Musielibyśmy się umówić, gdzieś z dala od tłumów, np. na placu zabaw, który jest niedaleko miejsca pikniku.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
31.08.-11.09.2014 Tucepi z dziećmi - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone