Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Żuljana/ Trstenik szukam dwóch kwater 2+2

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009
Żuljana/ Trstenik szukam dwóch kwater 2+2

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 13.12.2011 17:09

nie zdecydowałam się jeszcze na 100% na miejscowość, zresztą pewnie i tak termin, kwatery i ich dostępność przeważą.

jeśli ktoś mógłby podrzucić dwie przyzwoite kwatery 2+2, z widokiem na morze, będę wdzięczna. w ostateczności nie muszą być u jednych właścicieli.

to co dostępne w necie na wyciągnięcie ręki oczywiście znalazłam :wink:

mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

w ub. roku w Cro nie byłam niestety, nie byłam w ogóle na Peljesacu - jakich cen się spodziewać? da radę znaleźć taką kwaterę za 50eur w sezonie czy zapomnieć ? :lol:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 13.12.2011 18:47

Masz świadomość, że W Trstenicu będziesz musiała na ładną plażę drałować "z letka" ? :) Sam Trstenic, wg mnie, ładnie wygląda tylko na urokliwych zdjęciach a bywam tam co roku jak jestem w Borku. Co do Žuljany, to nie wiem, nie byłem...
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Klikaj na kółeczka :)
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 13.12.2011 21:31

znam mapki 8)

tak wiem i bardziej nastawiam się na Żuljanę :lol:

choć akurat dla mnie plaża to ledwie 10% dziennego czasu :wink: po godzinie mam dość. ale dzielnie wytrzymuję dwie :twisted:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 13.12.2011 21:56

B_Magdalenka napisał(a):znam mapki 8)

tak wiem i bardziej nastawiam się na Żuljanę :lol:

choć akurat dla mnie plaża to ledwie 10% dziennego czasu :wink: po godzinie mam dość. ale dzielnie wytrzymuję dwie :twisted:

W te i we wte, będzie trzecia :) Godzina oczywiście. Pamiętaj , że z Pelješca, gdziekolwiek jest kawałek. Sam półwysep ma 70km. Z Trstenica do Dubrovnika to 2h jazdy. Jadąc w nocy trzeba uważać na szakale, muflony, kuny i mangusty :)
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 13.12.2011 22:04

to który region jest dla mnie ? ;)
bo mnie np. na moje potrzeby pasowała bardzo "plaża" w Vinisce ;) w wodzie brodzę, trochę się pogrzeję, i tyle.
za to wycieczki do okolicznych mieścin są dla mnie bardzo ważne, i tego ma być jak najwięcej :twisted:
mieszkać chcę w czymś małym, zupełnie płaskie zejście do wody dla dzieci, miejsce gdzie wyślę młodą po loda czy gumy...

do Dubrovnika pojedziemy pewnie raz więc powiedzmy,że zdzierżę te prawie 100km. poza tym chcę zobaczyć Trpanj, Orebic, Ston, popłynąć na Korculę.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 13.12.2011 22:30

Różnimy się co do oczekiwań i trudno mi polecać coś co mnie nie kręci i dlatego tego nie znam. W Borku, tam gdzie bywam, wejście do wody jest wśród skałek i głębokość od razu jest kilka metrów. Kawałek dalej będzie z 50m :) To dla mnie nie ma różnicy, po prostu dłużej się opada 8) Ale w Borku jest taka plaża, a nawet dwie, dogodne dla dzieciaków. I dla ciebie 8) Takie warunki jak przedstawiasz to znam tylko z Ivan Dolac.
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 13.12.2011 22:32

Bocian napisał(a):Ivan Dolac.


Hvar ?
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 13.12.2011 22:36

B_Magdalenka napisał(a):
Bocian napisał(a):Ivan Dolac.


Hvar ?

Tak. Ivan Dolac to taka wioska bez klimatu za to z płaską plażą i chyba dwoma konobami. Na Hvarze jest co zwiedzać, choć otok to zawsze otok...
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 13.12.2011 23:02

ano właśnie. na ten sezon odpada.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 14.12.2011 22:44

B_Magdalenka napisał(a):ano właśnie. na ten sezon odpada.

Jedź do Podobuce. Tylko, że to "kotlina" 8)
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 14.12.2011 22:50

Bocian napisał(a):
B_Magdalenka napisał(a):ano właśnie. na ten sezon odpada.

Jedź do Podobuce. Tylko, że to "kotlina" 8)


sporo mniejsze niż Żuljana,co ? babcie z wnukami będą miały gdzie wyjść na spacer ?
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 14.12.2011 22:51

Na taras :)
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 14.12.2011 22:54

się nabijasz z koleżanki 8)

to wyjazd wielopokoleniowy stąd mam tak zróżnicowane wymagania :lol:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 14.12.2011 22:56

B_Magdalenka napisał(a):się nabijasz z koleżanki 8)

to wyjazd wielopokoleniowy stąd mam tak zróżnicowane wymagania :lol:

Luknij na google maps i wszystko jasne :) Podobuce to jedna zatoczka, ale spacerować to możesz w jedną stronę do Mokalo a w drugą do Trstenica :) Albo zrobić kółko przez tunel. 8)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 14.12.2011 23:00

Ciężko coś takiego znaleźć na Pelješcu. Może rzeczywiście Trpanj. Blisko na Divną, jest to większe miasteczko (prom), jakaś baza wypadowa na półwysep i dalej.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Żuljana/ Trstenik szukam dwóch kwater 2+2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone