Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Szukam fotografa w Chorwacjii

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ela9
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ela9 » 28.08.2015 06:12

Witam!
Podbijam temat. Szukam fotografa, który wykona sesję ślubną w Chorwacji w terminie po 20.09.2015, będziemy ok. 2 tygodnie.
michaelsz
Turysta
Sesja zdjęciowa w Dalmacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) michaelsz » 10.02.2016 12:02

Cześć,
nie wiem gdzie dodać tą informację. Myślę, że ten dział to dobre miejsce. Jeśli nie, proszę administratora o przeniesienie posta.
Jako, że będę w drugiej połowie lipca br. w Chorwacji (północna Dalmacja, okolice Vodice), pojawiła się możliwość na zrobienie zdjęć chętnym, np: Parze Młodej, w tym fantastycznym kraju. Oczywiście, Para Młoda będzie mogła napisać relację na Cro.pl :hut:
W zeszłym roku udało się taką sesję zrobić w Szybeniku. Jeśli będziecie w tym czasie w Chorwacji i chcielibyście mieć zrobioną sesję zdjęciową, napiszcie do mnie :)
Nie mogę umieszczać linków, więc w prywatnej wiadomości mogę przesłać adres artykułu wraz ze zdjęciami z zeszłego roku :)
Michał
monikamarkwitz
Autostopowicz
Re: Szukam fotografa w Chorwacjii 22.09-26.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) monikamarkwitz » 24.08.2016 20:23

Witam czy ktoś z fotografów będzie w Chorwacji w okolicach Brela w terminie od 22.09-26.09.2016?Chcielibyśmy zrobić tam sesję zdjęciową.Lub może ktoś kogoś zna lub może polecić?MOnika
CroAna
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 24.08.2016 23:29

Hej Monika,zapraszam do kontaktu :-)
monikamarkwitz
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) monikamarkwitz » 25.08.2016 05:51

Proszę podać swój adres e-mail? Napiszę więcej informacji.
CroAna
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 25.08.2016 19:41

monikamarkwitz napisał(a):Proszę podać swój adres e-mail? Napiszę więcej informacji.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
monikamarkwitz
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) monikamarkwitz » 29.08.2016 16:53

Wysłałam do Pani email i czekam na odpowiedz.Pozdrawiam
CroAna
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 29.08.2016 21:21

monikamarkwitz napisał(a):Wysłałam do Pani email i czekam na odpowiedz.Pozdrawiam

poszłoooo :wink: pozdrawiam serdecznie :)
maszka4
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) maszka4 » 06.06.2017 07:00

Witam.
Jestem w Tucepi. Czy może ktoś z Państwa zna jakiegoś fotografa, lub przypadkiem jest tutaj na miejscu? Chcemy wykonać sesję ślubną. Wprawdzie mam sprzęt-aparat, statyw, telefon i selfisticka :D :D :D Ale gdyby zrobił to profesjonalista, byłoby pięknie!

Dziękuję :)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.06.2017 07:23

maszka4 napisał(a):Witam.
Jestem w Tucepi. Czy może ktoś z Państwa zna jakiegoś fotografa, lub przypadkiem jest tutaj na miejscu?

Witam.
Pewnie w Tučepi gdzieś wynajmujesz lokum.
Zapytaj wynajmującego czy jest fotograf w miasteczku.
maadoox
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maadoox » 07.06.2017 09:52

maszka4 napisał(a):Witam.
Jestem w Tucepi. Czy może ktoś z Państwa zna jakiegoś fotografa, lub przypadkiem jest tutaj na miejscu? Chcemy wykonać sesję ślubną. Wprawdzie mam sprzęt-aparat, statyw, telefon i selfisticka :D :D :D Ale gdyby zrobił to profesjonalista, byłoby pięknie!

Dziękuję :)

Hej, maszka4 w Makarskiej masz Matko Begovica
https://www.facebook.com/matkobegovicfotograf/
Bardzo fajny jest Aleksandar Gospic, ale on jest chyba z Zadaru:)
https://www.facebook.com/aleksandar.gospic.photography/
Jeśli zaś chodzi o prawdziwy światowy top to w Zagrzebiu masz Petara Juricę:)
http://petarjurica.com
Możesz też zerknąć na http://www.mywed.com i poszukać po kraju fotografa, ewentualnie jeśli wolisz Polaka, możesz poszukać w polskich grupach ślubnych np na facebooku jak Caffe Akademii Ślubnej ewentualnie Boring Workshop Group albo Grupa Fotografii Ślubnej:)
Szkoda że mnie nie ma akurat w Chorwacji bo mógłbym pomóc;)
Pozdrowienia i owocnych poszukiwań.
CroAna
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 07.06.2017 12:59

A trzeba było później jechac,to i ja bym cos zaradziła :lol: powodzonka!
michalmichu1
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalmichu1 » 10.09.2019 20:57

podpinam się do tematu, czy będzie ktoś w chorwacjii w terminie 17.09 - 26.09 ? i byłby w stanie wykonać sesje ślubną ? albo ma ktoś jakies namiary na kogoś ??
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie

Szukam fotografa w Chorwacjii - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019