Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wyjazd z własną łódką, pontonem... (przeniesione z FAQ).

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maarec
Croentuzjasta
Posty: 155
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 16.12.2016 14:18

Na Węgrzech też teraz wagi są mocno aktywne. Osobiście zmieniłbym przyczepę na odpowiednią i albo dorobił prawko b+e albo zmienił holownik na lekko lżejszy, tylko rozsądnie bo MR przyczepy wyniesie ok 1200-1300kg i auto musi swoje ważyć.
Miniu78
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 13.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miniu78 » 18.12.2016 13:41

Dzięki za odpowiedzi, wiem że w pełni legalnie to nie pojadę, dlatego pytam. Ale nie przestraszyliście mnie na tyle aby nie podjąć ryzyka (chyba). Nie jest tak prosto zmienić przyczepę bo to dodatkowe koszty są i to nie małe. Prawko B+E się zrobi, a to już coś. Z drugiej strony nie lubię takiego ryzyka i zawsze staram się takie sprawy mieć w porządku. Nic, przyjdzie wiosna, zaczną się przygotowania do wyjazdu będziemy myśleć.
maarec
Croentuzjasta
Posty: 155
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 19.12.2016 10:53

nikt nie zabroni Ci próbować. Miej tylko "plan B", jakiś transport zapasowy w PL, kogoś po telefonem. Jadąc z jakąkolwiek przyczepą stajesz się łakomym kąskiem dla służb. Jeżeli Twoja łódka jest duża i sprawia wrażenie ciężkiej miej to na uwadze. Prawko B+E takim zestawem na dzisiaj nie potrzebujesz, ale fajnie jak będziesz miał w razie kontroli. Mnie dla samego sprawdzenia mas w dokumentach i prawa jazdy (duża przyczepa, duży samochód) kontrolowano już wszędzie na trasie, no może z wyjątkiem Słowenii, gdzie jechałem raz podczas tak ulewnego deszczu, że i fotoradarom nie chce się pracować.
Poprzednia strona

Powrót do Plaże i Adriatyk. Żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie ...Wyjazd z własną łódką, pontonem... (przeniesione z FAQ). - strona 24
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2017