Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Środkowa Dalmacja oczami MMMSów - wrzesień 2013

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 06.03.2014 20:17

piotrf napisał(a):Właśnie dotarłem do domu w Twojej pięknej relacji :D
Szkoda , że to już koniec , ale trzeba coś zostawić na następny raz , potem następny . . . :wink:
Wiedeńskiego spaceru jednak trochę szkoda , tym bardziej że w zamian mieliście atrakcje związane z korkami . . . :roll:
Najważniejsze , że wróciliście zadowoleni , z dobrze naładowanymi akumulatorami , pięknymi wspomnieniami i zdjęciami wrześniowymi , które sobie jeszcze raz pooglądałęm . :D
Dziękuję i pozdrawiam
Piotr


Nefer napisał(a):Dziękujemy raz jeszcze za świetną relację. :)
Szkoda tylko, że nie udało Wam się pozwiedzać Wiednia, liczyliśmy na więcej zdjęć z tego miasta.
Pozdrawiamy :papa:


Serdecznie dziękuję za miłe słowa odnośnie relacji. Za Wiedeń też bardzo żałujemy, ale wierzymy, że jeszcze uda nam się pozwiedzać. Może w tym roku? :)
Bugenwilla
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 07.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bugenwilla » 24.03.2014 10:10

Twoja relacja jest wyjątkowa.Napisana z dokładnością i ogromną znajomością kultury, historii zabytków a Twoja wrażliwość na kwiatki, pinie, kolory morza fascynująca.Potraficie cieszyć się, tak prawdziwie z uroków, które i dla mnie są bardzo bliskie. Podziwiałam Małego Podróżnika, który też bardzo lubi podróże, jest radosny, podziwia wszystkie nowe miejsce i dzielnie znosi trudy, których trudno uniknąć.Na pewno pamiętasz Istrię, było nam tak dobrze, wesoło i pięknie.Oby tylko był spokój na świecie, to na pewno tam pojedziecie i znowu powstanie piękna relacja. Czytałam z dumą.
Vesna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vesna » 31.03.2014 12:33

Powróciłam i doczytałam :)
Wiedeń obowiązkowo! Następnym razem :) Z Młodym koniecznie idźcie do wiedeńskiego ZOO - jest bardzo fajne.

A powróciłam... najpierw do Twojej relacji, i ogólnie na forum... ponieważ wyszło na to, że chyba jednak uda nam się wyskoczyć do Cro znów w 2014! Nie planowaliśmy, bo w naszym ulubionym wrześniu dzieciaki mają zacząć edukację w przedszkolu... ale nagle okazało się, że w czerwcu wolimy chyba jechać nad Adriatyk niż nad zimny Bałtyk! Więc tutaj dzielę się swoją radością i szykuję się do planowania kolejnej podróży - być może mając na uwadze również z Twoją piękną relację ;)

Pozdrawiam :)
grzeslaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzeslaw » 31.03.2014 15:02

Dziękujemy za relację. Bardzo fajnie się czytało.
Czy mogłabyś podać namiar lub chociaż nazwę pensjonatu w Ptuj?
Wezmę pod uwagę przy wyborze noclegu po drodze.
Pozdrawiam!
jacek73
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 904
Dołączył(a): 24.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek73 » 31.03.2014 19:39

świetna relacja super fotki i twoje opowiadanie cieszę się ze tu zawitałem na sam koniec :cry: ale warto było, miło się zwiedzało z wami znajome miejsca 8)
Pozdrawiam Jacek :hut:
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 01.04.2014 22:59

Bugenwilla napisał(a):Twoja relacja jest wyjątkowa.Napisana z dokładnością i ogromną znajomością kultury, historii zabytków a Twoja wrażliwość na kwiatki, pinie, kolory morza fascynująca.Potraficie cieszyć się, tak prawdziwie z uroków, które i dla mnie są bardzo bliskie. Podziwiałam Małego Podróżnika, który też bardzo lubi podróże, jest radosny, podziwia wszystkie nowe miejsce i dzielnie znosi trudy, których trudno uniknąć.Na pewno pamiętasz Istrię, było nam tak dobrze, wesoło i pięknie.Oby tylko był spokój na świecie, to na pewno tam pojedziecie i znowu powstanie piękna relacja. Czytałam z dumą.


Bugenwillko, cieszę się, że w końcu, po wielu miesiącach śledzenia forum, zdecydowałaś się napisać post. Dziękuję za miłe słowa i witamy wśród cromaniaków :hut:
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 01.04.2014 23:00

Vesna napisał(a):Powróciłam i doczytałam :)

A powróciłam... najpierw do Twojej relacji, i ogólnie na forum... ponieważ wyszło na to, że chyba jednak uda nam się wyskoczyć do Cro znów w 2014! Nie planowaliśmy, bo w naszym ulubionym wrześniu dzieciaki mają zacząć edukację w przedszkolu... ale nagle okazało się, że w czerwcu wolimy chyba jechać nad Adriatyk niż nad zimny Bałtyk! Więc tutaj dzielę się swoją radością i szykuję się do planowania kolejnej podróży - być może mając na uwadze również z Twoją piękną relację ;)

Pozdrawiam :)


Vesna, super, że jednak uda Wam się wyruszyć do Chorwacji i wyobraź sobie, że my też w tym roku jedziemy w czerwcu. Wrzesień odpada z tych samych powodów, co u Was ;) Może gdzieś tam nad Jadranem nasze drogi się spotkają?
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 01.04.2014 23:03

grzeslaw napisał(a):Dziękujemy za relację. Bardzo fajnie się czytało.
Czy mogłabyś podać namiar lub chociaż nazwę pensjonatu w Ptuj?
Wezmę pod uwagę przy wyborze noclegu po drodze.
Pozdrawiam!


Adres wysłałam na priv.

jacek73 napisał(a):świetna relacja super fotki i twoje opowiadanie cieszę się ze tu zawitałem na sam koniec :cry: ale warto było, miło się zwiedzało z wami znajome miejsca 8)
Pozdrawiam Jacek :hut:


Dziękuję za miłe słowa :)
Vesna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vesna » 07.04.2014 12:24

Igłą pinii, a kiedy dokładnie jedziecie, no i gdzie? :) Może mnie zainspirujesz ;)
My planujemy od 19 (czyli w Cro chcemy być 20) do ok. 2 lipca (i do końca tygodnia w Wiedniu). Nie wiem jeszcze dokąd nas poniesie... na początek zrobimy sobie chyba przystanek w okolicach Kutereva, bo chcemy zobaczyć sierociniec dla misiów... no a później wybrzeże i na pewno gdzieś w Dalmacji... :)
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 07.04.2014 22:49

Vesna napisał(a):Igłą pinii, a kiedy dokładnie jedziecie, no i gdzie? :) Może mnie zainspirujesz ;)

Witaj Vesna :) My chcemy wyruszyć już 13 czerwca. Na początek kilka dni w Pradze, następnie zdobywamy przez pierwszy tydzień Istrię a później odpoczywamy na Krk. Już nie mogę się doczekać! Mam nadzieję, że i Wasz i nasz wyjazd będzie znów super przeżyciem! Serdecznie pozdrawiam :papa:
Vesna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vesna » 08.04.2014 10:56

O! To ciekawa będę Waszych wrażeń. Oczywiście wszystko opiszesz! :)
Czyli nasze szlaki raczej się nie przetną. Istria mnie kusi, ale boję się, że nie będzie tak pięknie jak w Dalmacji ;) Od Kvarneru, a zatem i od Krk na razie trzymamy się z daleka. Rysuje mi się plan zdobycia Istrii oraz Cresu i Losinj... ale to raczej innym razem. No, chyba że zmieni mi się koncepcja ;) Planujecie wybrać się do parku Brijuni?
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 08.04.2014 14:39

Vesna napisał(a):O! To ciekawa będę Waszych wrażeń. Oczywiście wszystko opiszesz! :)
Czyli nasze szlaki raczej się nie przetną. Istria mnie kusi, ale boję się, że nie będzie tak pięknie jak w Dalmacji ;) Od Kvarneru, a zatem i od Krk na razie trzymamy się z daleka. Rysuje mi się plan zdobycia Istrii oraz Cresu i Losinj... ale to raczej innym razem. No, chyba że zmieni mi się koncepcja ;) Planujecie wybrać się do parku Brijuni?


Oczywiście, że opiszę! :)
Na Istrii po raz pierwszy byłam 9 lat temu - spędzone wówczas dwa tygodnie wspominam do dziś z rozmarzeniem, dlatego teraz chcę ten kawałek Chorwacji pokazać moim chłopakom. Oczywiście wybierzemy się także dodatkowo do miejsc, których nie udało mi się przed laty zobaczyć. Cały czas zabieram się za opracowanie planu wycieczek, ale ciągle brakuje mi na to czasu. Brijuni bardzo chciałabym im pokazać, myślę, że byłaby to ogromna frajda dla mojego Synka - zwierzęta a do tego przejazd ciuchcią. Nie mówiąc o tym, że sama lubię wracać do miejsc kiedyś widzianych. No ale zobaczymy czy starczy czasu. Póki co mamy dylemat gdzie wybrać nocleg.
Lisior
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 21.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lisior » 09.04.2014 20:24

Witam i dziękuje za wspaniałą relację. Piękne zdjęcia. My w tym roku również zagościmy w Ptuj u Waszej gospodyni i chętnie pozdrowimy słynną Sisi od Twojego słodkiego Misia :papa:
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 09.04.2014 22:05

Lisior napisał(a):Witam i dziękuje za wspaniałą relację. Piękne zdjęcia. My w tym roku również zagościmy w Ptuj u Waszej gospodyni i chętnie pozdrowimy słynną Sisi od Twojego słodkiego Misia :papa:


Wspaniale! Ptuj to piękne miejsca a co do Sisi do dziękuję w imieniu Misiaka ;) Chyba tę Sisi zapamiętał najbardziej z całego naszego wyjazdu, bo wspomina ją do dziś. Pięknego wyjazdu Wam życzę :papa:
Vesna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vesna » 11.04.2014 13:38

Igłą pinii napisał(a):Brijuni bardzo chciałabym im pokazać, myślę, że byłaby to ogromna frajda dla mojego Synka - zwierzęta a do tego przejazd ciuchcią.

Zastanawiam się właśnie, na ile te zwierzaki atrakcyjne - czy warto. Dlatego tak liczę na relację z perspektywy mamy trzylatka ;) Może wybierzemy się w tamte okolice za rok albo dwa...

Jest jeszcze jedno fajne miejsce dla dzieciaków w pobliżu - Dino Park w Funtanie.

Igłą pinii napisał(a):Póki co mamy dylemat gdzie wybrać nocleg.

A ja jestem już na 90% zdecydowana. Raz jeszcze "przeleciałam" Twoją relację... i wybór padł na...

Primośten :)

Ewentualnie któreś z okolicznych mniejszych miasteczek - od Brodaricy do Raźanj. Zobaczymy gdzie nam się najbardziej spodoba.

Udanych wakacji :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Środkowa Dalmacja oczami MMMSów - wrzesień 2013 - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone