Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja poprzez booking.com

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017
Re: Nie rezerwujcie na booking !

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 10.08.2017 12:24

Tak, niestety oferują coś koło splitu w Kastela. w Makarskiej chyba nic nie ma
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011
Re: Nie rezerwujcie na booking !

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 10.08.2017 12:29

Jedź w ciemno. W Makarskiej nie ma opcji zeby nie znaleźć aparmanu nawet teraz w sezonie. Szkoda wakacji na przepychanki
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011
Re: Nie rezerwujcie na booking !

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 10.08.2017 12:33

Zawsze jest możliwość skontaktowania się wcześniej (najlepiej zaraz po dokonaniu rezerwacji) z właścicielem obiektu (choćby przez wiadomość w portalu lub telefonicznie) i sprawdzenie czy wszystko OK. Z booking.com korzystam od lat (kilkadziesiąt rezerwacji - głównie wyjazdy służbowe, ale też wakacje) i NIGDY nie było problemu.
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8673
Dołączył(a): 12.08.2010
Re: Nie rezerwujcie na booking !

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 10.08.2017 12:34

Współczuję nerwówki i trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie.
Wspominali już coś o zwrocie wpłaconej z tytułu rezerwacji kasy?
Geburach
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.05.2013
Re: Nie rezerwujcie na booking !

Nieprzeczytany postnapisał(a) Geburach » 10.08.2017 12:35

Miałem podobną sytuację nad polskim morzem. Jedna z wielu rezerwacji z booking.com Ja już byłem na miejscu i właściciel noclegu stwierdził, że on nic na booking nie wystawiał i nic nie wie wszystko zajęte i mam spadać. Booking zwraca różnicę w cenie po powrocie, ale radzę samemu szukać bo mi nic przez 4 godziny nie znaleźli, w końcu sam coś na ich stronie znalazłem i zadzwoniłem, kazali zarezerwować na stronie, a potem napisać reklamację o zwrot różnicy. Powodzenia
ZAQ_12
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 28.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAQ_12 » 10.08.2017 12:49

ApropoDefacto, nie ulegaj i na nic się nie zgadzaj. Oczekuj takich warunków, jakie miałeś w swojej pierwotnej rezerwacji. Booking.com musi znaleźć dla Ciebie apartament w takim samym standardzie i w takiej samej odległości od morza, czy centrum. Różnicę w cenie zawsze dopłaca hotelarz / właściciel apartamentów. Pracuję z booking.com dobrych kilka lat, jako hotelarz, zatem to informacja potwierdzona.
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 10.08.2017 12:53

Booking zbyt powazna firma by robila specjalnie kogos w jajo. Spokojnie bym jechal a w tym czasie znajda kwatere lub sami znajdziecie
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15685
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Nie rezerwujcie na booking !

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 10.08.2017 13:05

sito_zabrze napisał(a):Jedź w ciemno. W Makarskiej nie ma opcji zeby nie znaleźć aparmanu nawet teraz w sezonie. Szkoda wakacji na przepychanki

W tym roku na Riwierze bardzo, bardzo ciężko w ciemno znaleźć coś konkretnego...
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 10.08.2017 13:18

Zerknęłam na swój Airbnb. Dałam w wyszukiwarce Makarska dla 4 osób od 12 sierpnia. Jest parę ofert tak od 300 zł wzwyż. Fajnie wygląda domek w Draśnicach za 352 zł doba z klimą i fajnym położeniu.
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017
Re: Nie rezerwujcie na booking !

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 10.08.2017 14:15

Kase będą zwracać 7-12 dni a więc po naszym urlopie. Nie chce przeklinać bo tylko jedne słowa tutaj się nadają, co mi z ich przepraszania jak zepsuli wszystko do czego przygotowywaliśmy się od 2 miesięcy. Ciekawe kto odda kase za winiety za ubezpieczenia za rzeczy które zostały specjalnie kupione pod ten wyjazd :cry: masakra pierwszy raz do Chorwacji mieliśmy jechać i jak widać nie pojedziemy. (wszystko co booking oferuje to w chwili rezerwacji już nieaktualne albo chcą kase której po prostu nie mamy na koncie, porażka)
Użytkownik usunięty
Re: Nie rezerwujcie na booking !

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.08.2017 14:30

Booking nie jest tu niczemu winien, to raczej właściciel pensjonatu - na portalu umieszcza jedne dane a poza nim, jeszcze co innego.
Na Booking trzymam się od lat zasady, że płatność na miejscu, nigdy przed. I żelazna zasada - kontakt z danym miejscem.
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013
Re: Nie rezerwujcie na booking !

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 10.08.2017 14:36

ApropoDefacto napisał(a):Kase będą zwracać 7-12 dni a więc po naszym urlopie. Nie chce przeklinać bo tylko jedne słowa tutaj się nadają, co mi z ich przepraszania jak zepsuli wszystko do czego przygotowywaliśmy się od 2 miesięcy. Ciekawe kto odda kase za winiety za ubezpieczenia za rzeczy które zostały specjalnie kupione pod ten wyjazd :cry: masakra pierwszy raz do Chorwacji mieliśmy jechać i jak widać nie pojedziemy. (wszystko co booking oferuje to w chwili rezerwacji już nieaktualne albo chcą kase której po prostu nie mamy na koncie, porażka)


Negocjujcie z nimi, powiedzcie jaka sytuacja, może znajdą sposób szybszego zwrotu pieniędzy.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13438
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Nie rezerwujcie na booking !

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 10.08.2017 14:37

Geburach napisał(a):Miałem podobną sytuację nad polskim morzem. Jedna z wielu rezerwacji z booking.com Ja już byłem na miejscu i właściciel noclegu stwierdził, że on nic na booking nie wystawiał i nic nie wie wszystko zajęte i mam spadać.

Nigdy mnie to nie spotkało, ale szczerze mówiąc obawiam się takiego scenariusza i z tego powodu do każdego zarezerwowanego obiektu, przed wyjazdem wysyłam maila np. z informacją, że za miesiąc będziemy, zadaję jakieś dodatkowe pytania.
Po uzyskaniu odpowiedzi, jadę spokojniejszy. Podczas najbliższego wyjazdu mam 4 rezerwacje na booking.com.
Mam nadzieję, że wszystko będzie jak zawsze OK.
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012
Re: Nie rezerwujcie na booking !

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 10.08.2017 15:34

ja rezerwowałem na booking w Puli na 3 dni i nie było żadnych problemów,
wszystko przebiegło sprawnie, mili właściciele...
robertpeti
Croentuzjasta
Posty: 347
Dołączył(a): 03.07.2017
Re: Nie rezerwujcie na booking !

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertpeti » 10.08.2017 15:42

A my w tym roku az piec rezerwacji przez booking i zadnych problemow ,zadnej przedplaty ,platne na miejscu a jedyny kontakt z wlascicielem lub hotelem to pyt o parking lub klucze.Aha i jeszcze 10 % znizki na nastepna rezerwacje dostalismy tak ze roznie bywa
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja poprzez booking.com - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone