Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lokva Rogoznica

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dankomar
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) dankomar » 23.04.2018 17:20

Bardzo dziękuję za cenne informację , zapoznałem się z tymi wcześniejszymi i aktualnymi. Nie są nam obce spacery w dół i górę , ponieważ uwielbiamy Tatry i rok w rok spędzamy tam aktywnie wakacje. Teraz czas na coś nowego i innego , czas na Chorwację i myślę , że lokalizacja będzie trafiona jak na pierwszy raz. Nie ukrywam , że liczę na spotkanie z rodakami w tej części Europy i że pokochamy ten kraj.
czesiu1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 17.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiu1976 » 23.04.2018 18:23

FB_IMG_1524500401449.jpg
amatus1 napisał(a):Niestety w tym roku się miniemy ale może za rok...amatorów dobrego trunku na pewno się znajdzie wielu:)

Z tym problemu nie będzie :mrgreen:
AniaGrodzisk
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaGrodzisk » 24.05.2018 12:55

sylwko1978 napisał(a):Wiem, że szczyt :(, ale praca. Kwatera Edita & Robert mówi ci coś?



Witam serdecznie, jadę do Chorwacji po raz 5. Był Porec, była Brodarica. W tym roku padło na Lokva Rogoznica i apartamenty Edita I Robert - ze zdjęc wynika, że ok. Będę wraz z rodzinkę od 13.07.18 - 15 noclegów. Jedyne co mnie przeraża - brak chodnika.
Napisałam do właściciela o rozkład jazdy autobusów do Omiś - jedyny sposób, żeby dostać soę do Omiś i móc delektować się trunkiem przy kolacji..
Macie jakieś info o tym apartamencie - piszcie.
czesiu1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 17.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiu1976 » 28.05.2018 15:14

Witam :D
dzisiaj przeglądając neta trafiłem na Plani Rat - Knoba zlokalizowany na terenie Campingu Sirena :oczko_usmiech:
w tamtym roku byłem tam parę razy wieczorem w barze na soczku ale od strony plaży nawet do głowy mi nie przyszło że tam jest coś takiego :| czy ktoś coś wie o tym miejscu :?:
Załączniki:
bbbb.png
aaaaaa.png
5555555555555.png
hhhhhhhhhhhhhh.png
kkkkkkkkkkkk.png
rrrrrrrrrrrrrrrrr.png
elfik44
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 147
Dołączył(a): 13.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik44 » 30.05.2018 09:47

Edita i Robert. Pięknie położone apartamenty. Schody z ogrodka w dol. Przejście przez Jardanke i schody na plażę. Na bank piękne widoki z balkonów- nie bylam u nich. Ale bylam jeszcze wyżej. Oczywiście wszędzie pod górkę. I to Ruskamen bardziej. Chodnika nie ma niestety i trzeba uważać na jadące auta. Ale jest pięknie.
yanek37
Cromaniak
Posty: 676
Dołączył(a): 13.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 01.06.2018 20:20

czesiu1976 napisał(a):Witam :D
dzisiaj przeglądając neta trafiłem na Plani Rat - Knoba zlokalizowany na terenie Campingu Sirena :oczko_usmiech:
w tamtym roku byłem tam parę razy wieczorem w barze na soczku ale od strony plaży nawet do głowy mi nie przyszło że tam jest coś takiego :| czy ktoś coś wie o tym miejscu :?:


Hej,
Trzeba będzie Czesiu sprawdzić od "morza" :D :D :D
Będziesz wcześniej to zdasz relację czy warto :wink: :wink: :wink:

Pozdrawiam
yanek37
Cromaniak
Posty: 676
Dołączył(a): 13.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 01.06.2018 20:26

yanek37 napisał(a):
czesiu1976 napisał(a):Witam :D
dzisiaj przeglądając neta trafiłem na Plani Rat - Knoba zlokalizowany na terenie Campingu Sirena :oczko_usmiech:
w tamtym roku byłem tam parę razy wieczorem w barze na soczku ale od strony plaży nawet do głowy mi nie przyszło że tam jest coś takiego :| czy ktoś coś wie o tym miejscu :?:


Hej,
Trzeba będzie Czesiu sprawdzić od "morza" :D :D :D
Będziesz wcześniej to zdasz relację czy warto :wink: :wink: :wink:

Pozdrawiam


Ja dotrę ciut przed Twoim wyjazdem.......

jak "będzie warto" :wink: :wink: :wink: to też te miejsce odwiedzę....
I podzielę się "wrażeniami" :D :D :D :D
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 01.06.2018 21:24

Co do restauracji powiem szczerze, że mnie zaskoczyłeś...w byłem kilka razy w tym miejscu ale kompletnie nie zauważyłem tej restauracji, bar-kawiarnia tak, budynek kojarzę, znaku również nie zauważyłem. Możliwe, że jest to starsza fotka albo może w sierpniu otwierają (wysoki sezon) bo w czerwcu ani w lipcu mi umknęła...
yanek37
Cromaniak
Posty: 676
Dołączył(a): 13.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 14.06.2018 18:40

Hej,
To kiedy Zbyszku startujesz ?
Ciekawy jestem jak tam będzie w Budapeszcie ?

Jak go "zaliczam" na powrocie :wink:
A jadąc do Cro.."ląduję" w Lenti...

"Innych" nie pamiętam startu do Lokvy…

Pozdrawiam..
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 14.06.2018 19:12

Wyjeżdżamy z domu w nocy z 23/24 czerwca. Na miejscu meldujemy się 27.06. Jak będzie zobaczymy, mam nadzieję, że nie gorzej niż w Pradze. Powrót planujemy na raz może gdzieś z małym postojem na drzemkę.
yanek37
Cromaniak
Posty: 676
Dołączył(a): 13.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 14.06.2018 19:54

amatus1 napisał(a):Wyjeżdżamy z domu w nocy z 23/24 czerwca. Na miejscu meldujemy się 27.06. Jak będzie zobaczymy, mam nadzieję, że nie gorzej niż w Pradze. Powrót planujemy na raz może gdzieś z małym postojem na drzemkę.


To już bliżej, niż dalej.... :wink:
Teraz to już odliczanie i dumanie czy urlop się uda...... 8O
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 14.06.2018 19:58

zawsze sie udaje, przy pierwszym razie byly obawy...
fish74
Croentuzjasta
Posty: 190
Dołączył(a): 24.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) fish74 » 14.06.2018 21:12

amatus1 napisał(a):zawsze sie udaje, przy pierwszym razie byly obawy...


Budapeszt piękny , obowiązkowo rejs stateczkiem po Dunaju ( niezapomniany widok na Parlament czy obleśnie bogate wycieczkowce ...)myślę że warto się przygotować merytorycznie :-) żeby wiedzieć co warto zobaczyć i co oglądamy ...
Zbyszek czas na Plitvickie bo drożeją w zastraszającym tempie :-)Proponuję zameldować się tam rano - do popołudnia sie umordujecie . Uważaj w drodze do nich na fotoradary bo są co kawałek ...
Urlop uda sie na pewno .Pozdrowienia dla Iva
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 14.06.2018 21:28

Dzięki za wskazówki, na pewno będzie rejs Dunajem plus kilka innych punktów ale jak wyjdzie to zobaczymy. Od niedzieli do wtorku za wiele sie nie zobaczy ale zawsze można coś liznąć. W Plitcach będziemy we wtorek ale nie wiem czy wjedziemy na wieczór czy w środe z samego rana. Kwestia jest ruchoma:). Rok temu miały być jeziora ale tak sie fajnie jechało, że odpuściliśmy:). Co do cen masz rację, w tym roku od lipca 250 kun za wejście do parku czyli można nieźle odczuć:( ale w czerwcu jeszcze łapie się na 150 od głowy:). Zawsze to na naszej trójce pare złotówek do przodu. Jednak jak to będzie to zobaczymy:). Do Grecji już spakowani:)?
maniak1977
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 03.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniak1977 » 16.06.2018 16:42

Panowie i Panie...
czy ktoś orientuje sie może czy jest w okolicy jakiś Lidl ? lub coś podobnego ?

A tak wogóle to co warto tam odwiedzić ?
z góry dziekuje za jakąkolwiek informacje
pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lokva Rogoznica - strona 55
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone