Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lokva Rogoznica

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
PavveL
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PavveL » 12.03.2018 20:57

Ma to być apartman Galić. Tą kolejkę górską właśnie zobaczyłem na YouTube, u nas nie ma takich udogodnień. Właśnie się dowiedziałem że przy przenoszeniu bagaży można chwilowo podjechać do domu obok i pominąć 2/3 schodów.
Gdzie podjeżdżaliście na plażę samochodem? Jadę z pontonem, muszę go gdzieś zwodować.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 12.03.2018 22:04

Z tymi plażami to różnie ale podjeżdżałem do najbliższej by później się nie wspinać...co do pontonu to nie wiem, raczej nie mam tam kameralnych plaż tylko dla jednego domu a wtedy najlepiej ugadać się z właścicielem...musisz kombinować, może Twój właściciel pomoże Ci w tym temacie. Nie kojarzę apartamentu, Celina jest spory kawałek od naszej ale Celina mi się kojarzy z wzniesieniami:)
krasiu666
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 08.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krasiu666 » 12.03.2018 22:26

PavveL napisał(a):Ma to być apartman Galić. Tą kolejkę górską właśnie zobaczyłem na YouTube, u nas nie ma takich udogodnień. Właśnie się dowiedziałem że przy przenoszeniu bagaży można chwilowo podjechać do domu obok i pominąć 2/3 schodów.
Gdzie podjeżdżaliście na plażę samochodem? Jadę z pontonem, muszę go gdzieś zwodować.

Znam tam dobrze okolice ale tego apartamentu nie kojarzę.
PavveL
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PavveL » 13.03.2018 20:07

To ma być apartman zaznaczony zieloną flagą. ktoś go kojarzy?

Obrazek
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 13.03.2018 20:45

Nie kojarzę ale do plaży rzut beretem, widać ze sa kładki a jak nie to masz obok "przystań" i spokojnie znajdziesz miejsce na ponton,miejsce srednie do plazowania ale majać ponton znajdziesz wiele ciekawych miejsc.Jakiej mocy masz silnik?
PavveL
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PavveL » 13.03.2018 22:01

Podobno 20m w lewo jest plaża z drobnymi kamykami.

15KM
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 13.03.2018 22:18

Super:). W okolicy jest sporo ciekawych zatoczek:), pływaliśmy kajakiem. He na Brac też daleko nie jest silnikiem:)
PavveL
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PavveL » 13.03.2018 22:30

Jeśli nie będzie fal to na Brać powinienem dopłynąć w 10min.

Mało wiem o mojej kwaterze. Ludzik google tam nie dotarł. Nikt jej nie widział?
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 13.03.2018 22:37

Ludzik od Jadranki w Lokvie nie raczej nie zejdzie na dół ani nie podejdzie do góry...pod mój apartament tez nie podchodzi:(. Wyslij na priv ile placisz za apartament i link do apartamentu:).
dankomar
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.04.2018
Lokva Robozica

Nieprzeczytany postnapisał(a) dankomar » 22.04.2018 16:45

Witam w terminie 19.08-29.08 2018 roku wybieram się z rodziną pierwszy raz do Chorwacji , jedziemy samochodem i wyjeżdżamy z okolic Szczecina. Wybraliśmy miejscowość Lokva Rogozica ze względu na dobrą bazę wypadową - tak myślę. Czy ktoś tam był i może mi coś o tej miejscowości napisać. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Lokva Robozica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 22.04.2018 16:49

dankomar napisał(a): Czy ktoś tam był i może mi coś o tej miejscowości napisać.

Cześć. Ktoś tam był i już Ci coś napisał. Wyszukiwarka w prawym górnym rogu strony... 8)
nasza-lokva-2016-t51491.html
lokva-rogoznica-t32320.html
etc.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10887
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Lokva Robozica

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 22.04.2018 17:01

Mikromir napisał(a):
dankomar napisał(a): Czy ktoś tam był i może mi coś o tej miejscowości napisać.

Cześć. Ktoś tam był i już Ci coś napisał. Wyszukiwarka w prawym górnym rogu strony... 8)
nasza-lokva-2016-t51491.html
lokva-rogoznica-t32320.html
etc.

odrobiłaś lekcję za usera :wink: i gratuluję odczytania rebusu :) :

dankomar napisał(a):Lokva Robozica

:oczko_usmiech:
czesiu1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 17.10.2016
Re: Lokva Robozica

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiu1976 » 22.04.2018 17:07

dankomar napisał(a):Lokva Robozica

:oczko_usmiech:[/quote]
A gdzie to jest :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014
Re: Lokva Robozica

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 22.04.2018 18:16

Miejscowość tak jak napisałeś jest dobrym pkt do zwiedzania, w okolicy bliższej jak i dalszej jest sporo ciekawych miejsc: Omis, Brela, Split, Trogir, Makarska, Mostar, Blagaj, Kravica,Medjugorie Rafting Cetiną, wyspa Brac z kilkoma fajnymi punktami i Hvar...o większości masz w mojej relacji: "Nasza Lokva". Co do samej miejscowości to hm to jest to specyficzna osada-wioska. Nie ma deptaka, brak chodnika wzdłuż magistrali-morza, jeden mały sklepik (dosyć drogi z racji braku konkurencji), restauracji właściwie nie ma, jest jedna na Ivasnjak (Skalinada) i jedna na w kierunku Ruskamen ( Kod Mije). Pierwszej nie polecam a druga jest bardzo droga. W samej miejscowości za bardzo nie ma gdzie spacerować, zabudowania typowo nowoczesne-nastawione typowo pod wynajem, nie ma kameralnych uliczek gdzie czuć lawendę...Najbliżej do Omiś (10 km), tam masz restauracje, klimatyczną architekturę oraz sklepy. Co do sklepu to w Mimice ok 2 km jest duży studenack, w Breli jest ponadto Ribola. Miejscowość położona jest na zboczu góry więc wszędzie masz z górki albo niestety pod górkę:). Musisz poprawić tytuł wątku bo zle napisałeś
czesiu1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 17.10.2016
Re: Lokva Robozica

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiu1976 » 22.04.2018 18:32

amatus1 napisał(a):Miejscowość tak jak napisałeś jest dobrym pkt do zwiedzania, w okolicy bliższej jak i dalszej jest sporo ciekawych miejsc: Omis, Brela, Split, Trogir, Makarska, Mostar, Blagaj, Kravica,Medjugorie Rafting Cetiną, wyspa Brac z kilkoma fajnymi punktami i Hvar...o większości masz w mojej relacji: "Nasza Lokva". Co do samej miejscowości to hm to jest to specyficzna osada-wioska. Nie ma deptaka, brak chodnika wzdłuż magistrali-morza, jeden mały sklepik (dosyć drogi z racji braku konkurencji), restauracji właściwie nie ma, jest jedna na Ivasnjak (Skalinada) i jedna na w kierunku Ruskamen ( Kod Mije). Pierwszej nie polecam a druga jest bardzo droga. W samej miejscowości za bardzo nie ma gdzie spacerować, zabudowania typowo nowoczesne-nastawione typowo pod wynajem, nie ma kameralnych uliczek gdzie czuć lawendę...Najbliżej do Omiś (10 km), tam masz restauracje, klimatyczną architekturę oraz sklepy. Co do sklepu to w Mimice ok 2 km jest duży studenack, w Breli jest ponadto Ribola. Miejscowość położona jest na zboczu góry więc wszędzie masz z górki albo niestety pod górkę:). Musisz poprawić tytuł wątku bo zle napisałeś



Super Zbyszek zastanawiam się po jakiego tam jedziesz po raz chyba 3ci może ludzie szukają takiego miejsca gdzie jest spokój i cisza a nie tylko tanio My takiego miejsca szukaliśmy mieszkamy w mieście i takie miejsce jest poprostu wymarzone a ty tylko ciągle piszesz że drogo i wszędzie daleko dzięki za taką promocje :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lokva Rogoznica - strona 53
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone