Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 03.07.2018 19:22

czaczapel napisał(a):Możesz co powiedzieć, w jakiej części Rogoznicy szukać noclegu, aby było w miarę blisko do plaży (do 400m) i nie przepłacić za apartament we wrześniu? A Może warto zaryzykować podróż w ciemno w podanym przeze mnie terminie ?


Byłem w Rogoźnicy 2 razy. Pierwszą miejscówką była Villa Klisović (dość dobry standard). Blisko do plaży Sepurine. Za drugim razem byłem w dzielnicy Lozica. Ogólnie byłem zadowolony. Lozica i Sepurine są dość daleko od centrum, ale jeśli lubisz spacerować...
Znam osoby, które jadą w ciemno nawet w sezonie, ja osobiście wolę zarezerwować apartament wcześniej.
czaczapel
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 06.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) czaczapel » 03.07.2018 19:56

W zeszłym roku w Baska Voda też byliśmy w apartamencie zarezerwowanym wcześniej w podobnym terminie i widziałem sporo miejsc, gdzie dostępne były wolne apartamenty i właścicieli stojących z tabliczkami.
Wiadomo, że jadąc z wcześniejszą rezerwacją nie będzie stresu, że nic ciekawego się nie znajdzie lub się przepłaci. Dlatego pytałem o lokalizację w jakiej najlepiej jest szukać noclegu.
Dzięki Tobie @rafalisko30 oraz @Jaceł wiem więcej w temacie Rogoznicy. :)
Dziekuje za pomoc i miłego wieczoru!
kminek
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 02.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kminek » 05.07.2018 21:41

Jest ktos juz teraz w Rogoznicy ? Duzo ludzi ? Woda ciepła ? :)
radekis
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) radekis » 10.07.2018 15:37

Witam! Ludzi aż tak dużo nie ma ale woda niestety zimna:(
Andrzej3777
Croentuzjasta
Posty: 216
Dołączył(a): 02.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej3777 » 10.07.2018 18:06

radekis napisał(a):Witam! Ludzi aż tak dużo nie ma ale woda niestety zimna:(

Na wszystkich plazach w Rogoznicy jest zimna jaka temp wody?Mam.nadzieję ze cos sie poprawi.
radekis
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) radekis » 11.07.2018 09:11

Nie wiem czy na wszystkich... na Lozica 1 2 3 , Superine niestety tak:( a temperatura? niestety nie mam termometru :D ale tak na bosą stopę :D to ok 20,21...więc chłodno...
Andrzej3777
Croentuzjasta
Posty: 216
Dołączył(a): 02.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej3777 » 11.07.2018 09:29

radekis napisał(a):Nie wiem czy na wszystkich... na Lozica 1 2 3 , Superine niestety tak:( a temperatura? niestety nie mam termometru :D ale tak na bosą stopę :D to ok 20,21...więc chłodno...
Jak mozesz to podgrzej ja do poniedziałku by była jak.zupa he he :D .
djs
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) djs » 13.07.2018 16:06

Witam! Zmieniły mi się troszkę plany i chcielibyśmy z rodzinką wyskoczyć na początku sierpnia do Rogoznicy. Mam prośbę o pomoc do osób które aktualnie są na miejscu lub mają doświadczenie z ta miejscowością odnośnie znalezienia kwatery. Szukam miejsca dla 4 osób. Wszyscy dorośli, więc ze spacerem nie ma problemu. Czy jadąc bez rezerwacji da się coś znaleźć? Jak ceny w tym roku? W zeszłym w Gradac płaciliśmy w tym samym terminie po 60 euro za apartament, ciekawy jestem jak jest w tym roku w Rogoznicy.
kminek
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 02.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kminek » 13.07.2018 16:09

Ja tam jade na początku sierpnia. 65 Eur za apartament dla 4 osób. Bukowalem w kwietniu i byl juz maly wybór. Natomiast widze że co chwile cos sie zwalnia tu i tam przez rodaków. Śledz watki tutaj albo na FB. Moze cos akurat wam spasuje.
djs
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) djs » 13.07.2018 16:24

Tak jak pisałem - pomysł wpadł znienacka poprzez zmiany planów wakacyjnych. Tu już wątki staram się śledzić - tylko fejsa nie wiem jakiego szukać :)
babadżaga
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 24.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) babadżaga » 16.07.2018 16:38

Właśnie wróciłam z R. Miejscówkę rezerwowałam wcześniej ale na miejscu okazała się pomyłką. Właściciel zamiast 65 chciał 75 EUR :(
Na początku lipca bez najmniejszego problemu znaleźliśmy nocleg dla 4 osób (2+2). Nowa miejscówka okazała się tańsza i w korzystniejszej lokalizacji - tuż przy plaży. Przemili właściciele - polecam apartament TONINO.
W R. byłam pierwszy raz ale na początku lipca wolnych apartamentów było sporo a ludzi też nie za dużo. Spokojnie można jechać w ciemno.
kasia_dtr
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 17.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia_dtr » 24.07.2018 01:10

Witam. Woln5 apartament w rog8znicy dla 4 osób z basenem.ceba 58 euro. Kontakt 785 135 586. Termin 18-30 sierpień
Iwona07
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona07 » 31.07.2018 09:05

Witam poszukuje apartamentu w dniach 14-22.08.2018 dla trzech osób.
Sypialnia,pokój gościnny oraz balkon z widokiem na morze. Zawsze jechałam gdy coś miałam zarezerwowane w tym roku niestety nie byliśmy pewni czy wyjedziemy ,może ktoś coś poleci bo trochę się boję jechać w ciemno.
Dziękuję z góry.
ps.Cena nie za wysoka
kminek
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 02.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kminek » 31.07.2018 09:32

Z tą temp wody to dziwne. Na lokalnych portalach pogodowych jest napisane że woda ma 24 stop. To samo wczoraj wieczorem przekazali mi lokalsi...
Bartek81
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek81 » 03.08.2018 23:11

Przestrzegam przed apatamentem Luxor na Put sepurine 22 w Rogoznicy.
Gość 2 godziny przed moim wyjazdem napisał mi sms ze moja rezerwacja jest nieaktualne bo nie opłaciłem 3 dni przed przyjazdem
apartamentu.Rezerwacje miałem zrobioną przez Booking.Dwa tygodnie przed wyjazdem pisałem do nich maila aby wysłali mi jakąś informacje bo właściciel nie dzwoni ani nie kontaktuje sie w żaden inny sposób z mną.Zero odzewu na maila ze strony booking jak i właściciela obiektu.Jako że w potwierdzeniu rezerwacji było napisane że obiekt nie preferuje płatności kartą , only cash wiec uznałem ze chce całość po przyjeździe,tymbardziej ze on powinien skontaktowac sie z Booking w celu przedpłaty,co potwierdził równiez Pan z Booking.Obiekt nie zrobił tego.Po jego smsie zadzwoniłem do Booking po pół godzinie odebrał PAN z infolinii, wyjasniłem o co chodzi, oni że sie z nim skontaktują...niestety brak kontaktu z obiektem również potwierdził Booking...wysłali mu maila ze ma 30 min. na potwierdzenie mojej rezerwacji...nie odpisał.Decyzja..jedziemy w ciemno...w czasie jazdy zona cały czas "na telefonie z Booking" lecz po angielsku bo Polski oddział po 22 nie pracuje...tak olali temat...po wjeździe do Chorwacji po godz. 7 (wtedy wznawiaja prace na infolini) ponowiliśmy próby dodzwonienia sie..musze przyznać ze tym razem trafiliśmy na kompetentnego pracownika...przejął sie sytuacją i zaczął obdzwaniać apartamenty w Rogoznicy jak i w jej pobliżu...niestety nie znalazł nic co by nam odpowiadało.Powiedziałem że szukamy na własna rękę i ze różnicę pokryją oni.Powiedział ze mam wziąć rachunek i pokryją.Odpaliłem Google Maps i podjąłem decyzje ze jedziemy do Pakostane i od tamtąd zaczniemy poszukiwanie.Tam tez poszukiwania się zakończyły bo po 16 godzinach jazdy żonie i dzieciom nie chciało sie jechać dalej. Udało nam się znaleźć kwaterę poprzez agencję za 60 euro.
Ps.dodatkowe koszty pokrywa gość z rogoznicy...booking powiedzial ze to nie pierwszy raz i ze jest u nich na czarnej liście...niewiem czemu nadal z nim współpracują.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 42
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone