Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marcinz84
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinz84 » 05.08.2018 11:28

Potwierdzam, Villa Luxury na put Sepurine 22 to porażka. Byliśmy tam 3 lata temu. Powiedzieliśmy że nigdy więcej. Gość wszystko olewa, pokoje byle jakie i nieogarnięte. Po przyjeździe sami musieliśmy dosprzątać . Jedyny plus to cena 25 euro i duży taras na którym spędzaliśmy czas w "apartamencie".
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 06.08.2018 11:30

W którym rejonie Rogoznicy polecacie noclegi. Blisko fajna plaża, sklepiki spożywcze itd.
kminek
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 02.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kminek » 14.08.2018 07:33

Plaże tutaj wszystkie są fajne. Polaków na dzień dzisiejszy bardzo dużo. Z naciskiem na bardzo. Ogólnie miejscowość dla rodzin z dziećmi.
Woda od kilku dni chłodniejsza. Ca 24 stop. W zeszłym tyg było dużo wyżej.

Pogoda bajeczna;)
kminek
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 02.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kminek » 20.08.2018 13:10

Veni Vidi Vici

Tak na szybko po powrocie:
- Rogoznica to sympatyczne małe miasteczko typowe dla rodzin z dziećmi
- brak uciążliwych dysoktek, brak hałaśliwej muzyki.
- piękne plaże
- sporo atrakcji w bliższej okolicy (Marina Frappa, Zmajevo Oko, Primosten, Trogir, Split)
- wystarczająca liczba sklepów (Studenac, Konzum itp), piekarni, restauracji, bankomatów. Można kupić ryby i owoce morza prosto z kutrów.
- uwaga: dużo jeżowców. Nawet na obleganych przez plażowiczów plażach były jeżowce. Co prawda okolo 2 m od brzegu i poza zasięgiem dzieci ale jednak było ich sporo. A już ogromne ilości były na niemal każdym krańcu gdzie tylko można było wejść do wody. Nie wiem czy to specyfika tego obszaru czy urok tego sezonu. A już szczególne nasilenie powstało po paru dniach kiedy były silniejsze fale.
- woda: piękna, czysta. Przez pierwszy tydzien woda była bardzo ciepla (organoleptycznie bliżej 29 stop C.) Potem przyszły w jedną noc i dzien fale , woda się ochlodzila i była przez kilka dni okolo 23 stop C. Czuło sie że jest chlodniejsza ale z drugiej strony slonce dalej mocno grzalo wiec mozna bylo sie skutecznie ochłodzić. Pod koniec pobytu znowu zaczela sie ocieplać. W jedno popoludnie przyszła burza. Popadało trochę. Potem na drugi dzien tez bylo pol dnia pochmurnie. Reszta dni: upalna bez żadnych chmur.
- sporo miejscówek do nocowania w różnych standardach.
- restaruacja SIESTA: bardzo smacznie. Ceny jak podobnych, inncyh tego typu restaruacjach w Rogoznicy. Porcje OK. Nie za dużo, nie za mało. Obsługa OK, miła chociaż niespieszna.

Jedyne rozczarowanie: Trogir. Paskudna sytuacja parkingowa, drogo, w wiekszosci lokali tylko gotówka (!?) . Owszem: starówka piękna, forteca, nabrzeże. Ale jednak polecam bardziej Split.

W wolnej chwili podrzuce zdjęcia.

PS. Ktoś pisał w tym wątku o dziwnej sytuacji z apartamentami na Put Sepurine 22. Rzuciłem okiem bedac w okolicy. Obiekt stoi. Wyglada normalnie. Goscie/turyści byli. Z zewnątrz wygląda normalnie. Nie wiem jak w środku. Być może właściciele mają dziwne podejście do rezerwacji.
ble
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 24.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ble » 10.06.2019 19:00

Witam,
szukam apartamentu dla dwóch osób w Zecevo
Termin od 10 lipca do 5 sierpnia
minimum te 13-14 noclegów
Niestety chcę jechać z dwoma psami.
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 10.06.2019 19:09

ble napisał(a):Witam,
szukam apartamentu dla dwóch osób w Zecevo
Termin od 10 lipca do 5 sierpnia
minimum te 13-14 noclegów
Niestety chcę jechać z dwoma psami.


Miesiąc wcześniej szukasz noclegu na dwa tygodnie w szczycie sezonu w miejscowości bardzo obleganej? Do tego jeszcze z psami?

Kiepsko to widzę, jeśli już trzeba szukać, szukać i liczyć że coś się zwolni z przyczyn losowych.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.06.2019 20:25

ble napisał(a):Witam,
szukam apartamentu dla dwóch osób w Zecevo
Termin od 10 lipca do 5 sierpnia
minimum te 13-14 noclegów
Niestety chcę jechać z dwoma psami.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Gdzie wolne w podanym terminie i czy można w pieskami - nie wiem.
Szukaj też w innych miejscowościach w pobliżu.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2925
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 11.06.2019 09:23

ble napisał(a):Witam,
szukam apartamentu dla dwóch osób w Zecevo
Termin od 10 lipca do 5 sierpnia
minimum te 13-14 noclegów
Niestety chcę jechać z dwoma psami.


Oczywiście wyboru kolory ścian nie będziesz miał.
Tak samo na ceny musisz się przygotować.

Zajrzyj na airbnb.pl wpisz Rogoźnica, daty i wybieraj. Jest tego w brud - ale tak jak mówię, ceny będą wysokie bo za późno.
ble
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 24.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ble » 12.06.2019 11:31

Witam,
dziękuje za odpowiedzi.
Wstępnie znalazłem, muszę dogadać szczegóły i jedziemy :D
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 16.06.2019 18:05

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Villa Ivan (Kanica). Nie za tłoczno, niewielka zatoczka, niezbyt głęboka, więc woda cudowna. W bezpośrednim sąsiedztwie dwie restauracje (100m), plaża żwirowa i betonowa do wyboru. Apartament 4+2 z dwiema sypialniami, salonik z kuchnią, klima, internet, telewizja, grill,duży zaciemniony przez winorośl taras , 10 m do plaży. Cena była bodajże 100 €/doba. Minus to dość spora odległość do sklepu, bez samochodu ani rusz, ale lokalni dostawcy nie śpią i przywożą pod nos, warzywa, owoce, ryby i owoce morza oraz pieczywo.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 16.06.2019 19:09

SebastianM napisał(a):Ja z czystym sumieniem mogę polecić Villa Ivan (Kanica).
Umieść opis app. w Banku Kwater: bank-kwater-f39.html
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 16.06.2019 22:24

piekara114 napisał(a):
SebastianM napisał(a):Ja z czystym sumieniem mogę polecić Villa Ivan (Kanica).
Umieść opis app. w Banku Kwater: bank-kwater-f39.html

Ten bank jakoś bardzo skromnie wygląda. Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem jest szukanie kwatery po regionie tym bardziej, że tutaj forumowicze zadają pytanie odnośnie tego, co jest polecane a co nie.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 17.06.2019 09:33

Skromny, bo mało komu chce się umieszczać informacje, a opisy kwater są po regionach tam umieszczane. Szkoda, że userom nie chce się dodawać tam wpisów, bo powstałaby fajna baza i może by się ukróciły wpisy jednostopowców co rok te same: co polecacie? Część userów pojawia się na forum tylko w okresie szukania kwater z takim pytaniem, a potem zero słowa....
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 18.06.2019 09:18

Zapraszam do Rogoznicy wolne apartamenty zdjecia w banku kwater :papa:
tjoko@onet.pl
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) tjoko@onet.pl » 18.06.2019 09:53

Witajcie. Jedziemy do Rogoznicy w terminie 20-30.06. 2 plus 2 dzieci 14 i 7 lat. Może ktos w tym czasie tez tam bedzie. Chetnie poznamy rodzine z dziecmi na miejscu. Moze dzieciaki sie polubią. Jestesmy z Wrocławia. Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 43
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone