Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
alicjaaa83
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) alicjaaa83 » 10.06.2018 22:26

ADŻI napisał(a):Witam Was serdecznie,
czy ktoś zna Apartament Ivona w Rogoznicy, na Zecevarskiej 39 ? Nigdzie nie mogę znaleźć opinii na jego temat ..


Też jestem ciekawa, czy ktoś słyszał coś o tej kwaterze?
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 28.06.2018 13:45

Witam
Zwolnił się termin 01-15.07.2018 w fajnym apartamencie w Rogoznicy dla 4 osob ,wiecej info na e-mail :iwona3005@op.pl lub tel:887117739 :papa:
Mariano
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariano » 30.06.2018 18:38

Cześć wszystkim.
To mój pierwszy post tutaj. Właśnie siedzę w Rogoznicy.
Chciałem tylko dać znak sygnał, że plaża Sepurine została wysypana tluczniem vel lokalnym zwirkiem. Przy czym w wodzie nadal są duże kamienie.
Ludzie w większości siedzą na plaży Lozice (podobno została poszerzona). W centrum na tych namiastkach plaży można zobaczyć też kilka ręczników. Niestety chyba na mój przyjazd Chorwaci przywieźli beczkami wodę z Bałtyku. Nie więcej niż 19 stopni. Mam nadzieję, że do końca pobytu pojawi się jakiś cieplejszy prąd morski.
Pozdrawiam
Mario
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 01.07.2018 08:50

Sepurine to już nie jest plaża, tylko komercyjne dno wypchane "dmuchańcami"
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 01.07.2018 16:18

Nie każdemu dogodzi jeden to woli drugi nie :papa:
Pozdrawiam z Rogoznicy
kolanko111
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 02.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kolanko111 » 01.07.2018 16:25

Może ktoś wstawi zdjęcia jak teraz wygląda sepurine?
Mariano
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariano » 01.07.2018 20:51

rafalisko30 napisał(a):Sepurine to już nie jest plaża, tylko komercyjne dno wypchane "dmuchańcami"


Z ciekawości. A co to jest plaża?

kolanko111 napisał(a):Może ktoś wstawi zdjęcia jak teraz wygląda sepurine?


Jutro strzelę fotkę i postaram się wstawić Sepurine i Lozice.
Mario

PS. Najbliższe ambulatorium pracujące w niedzielę znajduje się w Primošten tuż obok supermarketu Tommy. Zostawiam info potomnym, którzy na cito będą szukali tak jak ja dzisiaj ratując dzieciaka.
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 02.07.2018 21:45

Mariano napisał(a):
rafalisko30 napisał(a):Sepurine to już nie jest plaża, tylko komercyjne dno wypchane "dmuchańcami"


Z ciekawości. A co to jest plaża?


Jeśli nie wiesz co mam na myśli, to powiem tylko tyle, że jeszcze 5 lat temu Sepurine miała swój urok, pomimo tego, że wypoczywały tam tłumy wczasowiczów. W ubiegłym roku znowu było tam tłoczno, tylko urok gdzieś znikł...
W każdym razie miłego wypoczynku życzę :papa:
czaczapel
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 06.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) czaczapel » 03.07.2018 13:10

Witam Forumowiczów,

w związku z pojawiającymi się informacjami na temat plaż w Rogoznicy, a mianowicie, że Sepurine to już nie plaża i że generalnie to nie polecacie. Wnioskuję z tematu, że poza tą jedną jest jeszcze mniejsza plaża Lozice, która jest przyjemniejsza. Czy w Rogoznicy znajdują się jakieś inne plaże ? Nie mam tutaj na myśli zejścia do wody prosto z ulicy, czy chodnika.
Pytam ponieważ w zeszłym roku byłem z żoną w Baska Voda i tam znaleźliśmy plażę, która spełniała nasze oczekiwania i nie była to plaża w samym centrum. W tym roku chcieliśmy wybrać się na urlop właśnie do Rogoznicy, ale po przeczytaniu ostatnich wpisów odnośnie plaż to zastanawiam się, czy aby na pewno jest to dobre miejsce dla nas. Chociaż nie ukrywam, że oprócz plażowania to chcemy pozwiedzać okoliczne miejscowości i dlatego właśnie bierzemy pod uwagę R.
Przy okazji chciałbym prosić o wskazówkę, w jakiej części Rogoznicy szukać apartamentu, ewentualnie namiar na coś niedrogiego w terminie wrześniowym (02.-10.09.2018).

Pozdrawiam,
Kamil
Ostatnio edytowano 03.07.2018 15:10 przez czaczapel, łącznie edytowano 1 raz
Jaceł
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaceł » 03.07.2018 13:31

Sepurine, to jednak jest plaża, tylko taka "mało" dzika. W zeszłym roku w czerwcu widziałem jak rano ciężarówkami dowozili na nią żwir, a następnie rozsypywali po brzegu. Pod koniec czerwca było pusto i przyjemnie, ale na początku lipca rozstawili jakieś dmuchańce ... i klimat CRO uleciał w niebyt.
banalna77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 24.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) banalna77 » 03.07.2018 16:52

Witam, czy ktoś moze coś powiedzieć o lokalizacji w Rogoźnicy ul. Podgruda 8, może ktoś był jest to w okolicach plaży Lozica..
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 03.07.2018 17:02

czaczapel napisał(a):Witam Forumowiczów,

w związku z pojawiającymi się informacjami na temat plaż w Rogoznicy, a mianowicie, że Sepurine to już nie plaża i że generalnie to nie polecacie. Wnioskuję z tematu, że poza tą jedną jest jeszcze mniejsza plaża Lozice, która jest przyjemniejsza. Czy w Rogoznicy znajdują się jakieś inne plaże ? Nie mam tutaj na myśli zejścia do wody prosto z ulicy, czy chodnika.

Sepurine jest przede wszystkim zatłoczona, straciła też swój dawny czar (oczywiście to subiektywna opinia, bo na pewno znajdą się osoby, którym ta plaża odpowiada jak i takie, które fajnego klimatu nigdy tam nie widziały), ale możesz mi wierzyć, że są gorsze miejscówki. Pod poniższym linkiem znajdziesz namiary na plaże w Rogoźnicy i w najbliższej okolicy.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Sama Rogoźnica jest super miejscówką (dużo sklepów i restauracji) i świetnym miejscem wypadowym do zwiedzania. Blisko do wodospadów Krka, Sibenika, Trogiru, Splitu. Blisko jest Primosten z fajną rozległą plażą. No i warto przespacerować się żeby zobaczyć "smocze oko"
czaczapel
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 06.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) czaczapel » 03.07.2018 17:52

rafalisko30 napisał(a):
czaczapel napisał(a):Witam Forumowiczów,

w związku z pojawiającymi się informacjami na temat plaż w Rogoznicy, a mianowicie, że Sepurine to już nie plaża i że generalnie to nie polecacie. Wnioskuję z tematu, że poza tą jedną jest jeszcze mniejsza plaża Lozice, która jest przyjemniejsza. Czy w Rogoznicy znajdują się jakieś inne plaże ? Nie mam tutaj na myśli zejścia do wody prosto z ulicy, czy chodnika.

Sepurine jest przede wszystkim zatłoczona, straciła też swój dawny czar (oczywiście to subiektywna opinia, bo na pewno znajdą się osoby, którym ta plaża odpowiada jak i takie, które fajnego klimatu nigdy tam nie widziały), ale możesz mi wierzyć, że są gorsze miejscówki. Pod poniższym linkiem znajdziesz namiary na plaże w Rogoźnicy i w najbliższej okolicy.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Sama Rogoźnica jest super miejscówką (dużo sklepów i restauracji) i świetnym miejscem wypadowym do zwiedzania. Blisko do wodospadów Krka, Sibenika, Trogiru, Splitu. Blisko jest Primosten z fajną rozległą plażą. No i warto przespacerować się żeby zobaczyć "smocze oko"


Dzięki @rafalisko30 za informacje i za linka, na pewno się przyda zważywszy, że będę pierwszy raz w R.
Możesz co powiedzieć, w jakiej części Rogoznicy szukać noclegu, aby było w miarę blisko do plaży (do 400m) i nie przepłacić za apartament we wrześniu? A Może warto zaryzykować podróż w ciemno w podanym przeze mnie terminie ?
kminek
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 02.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kminek » 03.07.2018 17:59

Heja
Ja będę z dzieciakami w Rogoznicy po 04.08.
Wrzuccie zdjęcia. Rozumiem ze pogoda super ciepła tylko woda chłodna ? Dmuchance na sepurine akurat dla mnie ok ze względu na dzieci. A ew w którym miejscu najlepiej snurkować ?
Jaceł
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaceł » 03.07.2018 18:02

... plaże masz w zachodniej części Rogoźnicy, więc tam szukaj noclegu. W rejonie Sepuriny i Lozicy jest płasko, więc kilkaset metrów nie robi większej różnicy. My mieszkaliśmy bliżej centrum "na górce" i spokojnie spacerkiem chodziliśmy jakiś kilometr nad wodę.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 41
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone