Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Edita&Robert Lokva Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pyza73
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 07.07.2021
Edita&Robert Lokva Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pyza73 » 28.07.2021 06:21

Witam, wybieramy się we wrześniu do apartamentu Edita& Robert. Czy ktoś z cromaniakow odpisywał w Ty miejscu? Nie za wiele informacji w sieci o tym apartamencie i jego położeniu. CZy jest w pobliżu jakaś konoba? Sklepik? Jak wygląda podjazd pod dom, bardzo stromy? :oczko_usmiech: Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki :D
Dick45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 29.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dick45 » 31.07.2021 18:56

Apartamentu nie znam ale miejscowość mogę polecić . Cisza spokój mała miejscowość dla ceniących spokój. Zakupy na miejscu piekarnia, konsum wszystko co trzeba. Ja nie rezerwuję wcześniej apartamentu. Jeżdżę do CRO już kilka ładnych lat i zawsze szukam na miejscu odpowiedniej kwatery. W Lokvie mieszkałem prawie nad samym morzem drugi rząd budynków u gospodarza na wózku inwalidzkim niestety nie pamiętam nazwiska. Kwatera i gospodarz rewelacja może ktoś z forum kojarzy jak on się nazywa?
yanek37
Cromaniak
Posty: 675
Dołączył(a): 13.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 31.07.2021 19:01

Dick45 napisał(a):Apartamentu nie znam ale miejscowość mogę polecić . Cisza spokój mała miejscowość dla ceniących spokój. Zakupy na miejscu piekarnia, konsum wszystko co trzeba. Ja nie rezerwuję wcześniej apartamentu. Jeżdżę do CRO już kilka ładnych lat i zawsze szukam na miejscu odpowiedniej kwatery. W Lokvie mieszkałem prawie nad samym morzem drugi rząd budynków u gospodarza na wózku inwalidzkim niestety nie pamiętam nazwiska. Kwatera i gospodarz rewelacja może ktoś z forum kojarzy jak on się nazywa?

Gdzie w Lokvie.. masz piekarnie i konzum ?
Chyba mylisz miejscowości.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 31.07.2021 20:03

yanek37 napisał(a):
Dick45 napisał(a):Apartamentu nie znam ale miejscowość mogę polecić . Cisza spokój mała miejscowość dla ceniących spokój. Zakupy na miejscu piekarnia, konsum wszystko co trzeba. Ja nie rezerwuję wcześniej apartamentu. Jeżdżę do CRO już kilka ładnych lat i zawsze szukam na miejscu odpowiedniej kwatery. W Lokvie mieszkałem prawie nad samym morzem drugi rząd budynków u gospodarza na wózku inwalidzkim niestety nie pamiętam nazwiska. Kwatera i gospodarz rewelacja może ktoś z forum kojarzy jak on się nazywa?

Gdzie w Lokvie.. masz piekarnie i konzum ?
Chyba mylisz miejscowości.

Pawle kolega Dick dobrze mówi, w okolicy jest sklep, Studenack z koszykami- nieduży oraz pekara. Wspomniany apartament leży w Lokvie Rogoznica, dzielnica Ruskamen a Ty myślisz o Ivanasjak. Apartament kojarzę, znajomi byli powyżej w apartamencie Nada. Jest tam Pyza dosyć strony podjazd ale krótki, dom jest blisko magistrali, później masz zejście dosyć strome do plaży ale z domu nie jest daleko. Ogólnie się nie martw, tam wszędzie jest pod górek albo z górki:).
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 31.07.2021 20:11

Nie zauważyłem że pytasz o restauracje, masz w pobliżu dwie, Kod Mije i Letni San. Masz też w Celinie i Stanici ale tam nie byłem. Jedyny minus to dojscie to tych restauracji, trzeba iść Jadranka a niestety nie ma ma poboczy zbytnio. Na przeciwko apartamentu masz kilka fajnych wejść, zatoczek do plażowania i nawet plaże nudystów. W naszej relacji- ,,Nasza Lokva,, są fotki z tych miejscówek, jedna ma fajny specyficzny krzyż na skalę...a nie wiem jak z restauracją w Hotelu Sagitta. Coś znajomi wspominali że tam byli niby jesc ale czy jedli to nie wiem. Hotel na pełnym wypasie:)
yanek37
Cromaniak
Posty: 675
Dołączył(a): 13.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 31.07.2021 20:14

amatus1 napisał(a):
yanek37 napisał(a):
Dick45 napisał(a):Apartamentu nie znam ale miejscowość mogę polecić . Cisza spokój mała miejscowość dla ceniących spokój. Zakupy na miejscu piekarnia, konsum wszystko co trzeba. Ja nie rezerwuję wcześniej apartamentu. Jeżdżę do CRO już kilka ładnych lat i zawsze szukam na miejscu odpowiedniej kwatery. W Lokvie mieszkałem prawie nad samym morzem drugi rząd budynków u gospodarza na wózku inwalidzkim niestety nie pamiętam nazwiska. Kwatera i gospodarz rewelacja może ktoś z forum kojarzy jak on się nazywa?

Gdzie w Lokvie.. masz piekarnie i konzum ?
Chyba mylisz miejscowości.

Pawle kolega Dick dobrze mówi, w okolicy jest sklep, Studenack z koszykami- nieduży oraz pekara. Wspomniany apartament leży w Lokvie Rogoznica, dzielnica Ruskamen a Ty myślisz o Ivanasjak. Apartament kojarzę, znajomi byli powyżej w apartamencie Nada. Jest tam Pyza dosyć strony podjazd ale krótki, dom jest blisko magistrali, później masz zejście dosyć strome do plaży ale z domu nie jest daleko. Ogólnie się nie martw, tam wszędzie jest pod górek albo z górki:).

Ten mały Studencak przy Sagitta to kojarzę, ale pekary to nie..
Masz rację że to w "dzielnicy" Ruskamen...
Pyza73
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 07.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pyza73 » 02.08.2021 21:56

Dzięki za wskazówki Gdyby ktoś jeszcze chciał coś dodać na temat apartamentu Edita&Robert lub samej miejscowości to przygarnę wszystkie informacje

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Edita&Robert Lokva Rogoznica
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone