Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107696
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.06.2017 20:24

tomaszseklecki@op.pl napisał(a):Witam mam małe pytanie czy dobrym pomyslem jest zabranie rowerow na Pag

26 kwietnia dostałeś odpowiedź - TAK.
marleysqad
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) marleysqad » 23.06.2017 14:08

Witam,

Wraz z grupą przyjaciół wybieramy się w lipcu na Pag, konkretnie do Zubovici. Poszukałem trochę, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie. Interesuje mnie transport z Zubovivi na plaże Zrce. Czy jest jakiś transport publiczny? Może "party busy" objeżdżające całą wyspę (wiem, że są z Novalji)? Jak wygląda sprawa z taxi na wyspie?

Z góry dzięki za ewentualną pomoc.
Przemek.
przemo99
Croentuzjasta
Posty: 471
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 27.06.2017 21:46

Czy może ktoś był w Pagu na początku września? Kak wygląda kwestia ilosci ludzi?

Byliśmy w ostatnim tygodniu czerwca do 05 lipca. I koniec czerwca byl mega ludzi mało, mnostwo miejsca nawet wieczorem. Z każdym dniem sezon sie rozkrecal i w dniu wyjazdu było już zupełnie inaczej.

Zastanawiam sie czy podobnie jest na przelomie sierpnia i września??? Pieknie byloby znowu wstąpić do Bodulo:)
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 28.06.2017 01:33

Byliśmy tak dwa razy (koniec sierpnia-pierwsza połowa września). 2015 i 2016.
O ile 2015 był naszym pierwszym razem na Pagu (Metajna) i nie mieliśmy porównania z innymi "sezonami", więc wydawało się nam OK. Pod koniec wręcz pusto.
Z każdym dniem września coraz więcej całkiem bezludnych plażyczek.

W 2016 mogliśmy już porównać, bo byliśmy tam (Metajna) dwa razy:
05.07 - 16.07
28.08 - 04.09

W lipcu względnie pełno - brak bezludnych plażyczek, w konobach sporo narodu,
sierpień/wrzesień - coraz bardziej pusto i spokój, w konobach luz.

(piszę o tej porze, bo za 2 godziny wyjeżdżamy i już nie mogę spać :lol:
Wyjechałbym już, ale nie mam serca budzić Żonki)
Mariola Luce
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.06.2017
Paški most - możliwość przejścia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariola Luce » 28.06.2017 07:55

Witam serdecznie
Szukam informacji czy po Paskim moście (droga 106) można przejść lub przejechać rowerem?

dzięki za info :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 28.06.2017 07:55

przemo99 napisał(a):Czy może ktoś był w Pagu na początku września? Kak wygląda kwestia ilosci ludzi?...

Byłam od 16 do 31 sierpnia, po 20 z każdym dniem ubywało ludzi i w dniu wyjazdu było już bardzo pustawo.
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 28.06.2017 08:08

Ja byk byłem na Pagu w kilka ostatnich dni czerwca i pierwszy tydzień lipca to byłem trochę przerażony bo w czerwcu tam prawie nikogo nie było..
Ja jednak jestem z tych ludzi którzy choć nie lubią tłumów to jednak ktoś się musi kręcić, coś się musi dziać.

Na szczęście tak jak powiedział Żeljko 1 lipca ludzie się pozjeżdżali. Ale generalnie nawet w lipcu tam jakichś tłumów nie uraczyłem.
przemo99
Croentuzjasta
Posty: 471
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 28.06.2017 08:30

Dziękuję za szybkie info:) Tak myślałem czyli miasto Pag mogę rozważyć na pierwszy chorwacki wypad mojego maluszka.
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007
Re: Paški most - możliwość przejścia

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 28.06.2017 10:09

Mariola Luce napisał(a):Szukam informacji czy po Paskim moście (droga 106) można przejść lub przejechać rowerem?

Oczywiście, że można.
tami72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 12.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tami72 » 28.06.2017 14:21

A ja wrocilam 2 tygodnie temu z Pagu ze Starej Novalji i moge powiedziec ,ze ludzi bylo sporo od 2-do 18 czerwca...Zaczely sie wakacje i byly 2 dlugie weekendy.Sama Novalja tez byla pelna i Zrće(maturzysci i imprezowcze z Niemiec,Wloch i Anglii).Poczatek wrzesnia nie bedzie tez spokojny bo wakacje trwaja w Chorwacji do polowy miesiaca wrzesnia, a wtedy tez zjezdzaja tam ludzie ,ktorzy dzieci nie maja lub maja jeszcze nieszkolne dzieci,poza tym ceny sa nizsze bo jest to juz po sezonie.A wiec calkiem spokojnie nie bedzie.Pozdrawiam.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 28.06.2017 14:41

tami72 napisał(a):A ja wrocilam 2 tygodnie temu z Pagu ze Starej Novalji i moge powiedziec ,ze ludzi bylo sporo od 2-do 18 czerwca...Zaczely sie wakacje i byly 2 dlugie weekendy.Sama Novalja tez byla pelna i Zrće(maturzysci i imprezowcze z Niemiec,Wloch i Anglii).Poczatek wrzesnia nie bedzie tez spokojny bo wakacje trwaja w Chorwacji do polowy miesiaca wrzesnia, a wtedy tez zjezdzaja tam ludzie ,ktorzy dzieci nie maja lub maja jeszcze nieszkolne dzieci,poza tym ceny sa nizsze bo jest to juz po sezonie.A wiec calkiem spokojnie nie bedzie.Pozdrawiam.

Skoro w ostatnich dniach sierpnia było prawie bezludnie to tym bardziej tak będzie we wrześniu. W Iej poł. czerwca sporo niemieckich landów miało ferie zielonoświątkowe 10 dni i w tym okresie faktycznie wielu z nich pojechało do Cro, kempingi też były zapchane na maxa jak donosili inni.
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 28.06.2017 15:56

My również bywamy na Pagu dwa ostatnie tygodnie sierpnia ( teraz będzie to nasz czwarty wyjazd ) tak jak było napisane wcześniej ostatni tydzień co dziennie mniej ludzi. Jak jedziemy do domu to już straszne pustki.
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006
Re: Paški most - możliwość przejścia

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 28.06.2017 22:30

romuald22 napisał(a):
Mariola Luce napisał(a):Szukam informacji czy po Paskim moście (droga 106) można przejść lub przejechać rowerem?

Oczywiście, że można.

Potwierdzam. Dziś specjalnie oglądnąłem .
Można z buta i na rowerze. Ścieżka dla pieszych oddzielona barierkami.
Ostatnio edytowano 29.06.2017 09:04 przez krutom, łącznie edytowano 1 raz
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 29.06.2017 08:18

tami72 napisał(a):A ja wrocilam 2 tygodnie temu z Pagu ze Starej Novalji i moge powiedziec ,ze ludzi bylo sporo od 2-do 18 czerwca...Zaczely sie wakacje i byly 2 dlugie weekendy.Sama Novalja tez byla pelna i Zrće(maturzysci i imprezowcze z Niemiec,Wloch i Anglii).Poczatek wrzesnia nie bedzie tez spokojny bo wakacje trwaja w Chorwacji do polowy miesiaca wrzesnia, a wtedy tez zjezdzaja tam ludzie ,ktorzy dzieci nie maja lub maja jeszcze nieszkolne dzieci,poza tym ceny sa nizsze bo jest to juz po sezonie.A wiec calkiem spokojnie nie bedzie.Pozdrawiam.

Nie wydaje mi się żeby we wrześniu w Pagu było dużo ludzi. Bardziej obawiałbym się czy we wrześniu wszystko będzie pootwierane jeszcze bo tam raczej pustki będą.
doris84
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 28.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) doris84 » 29.06.2017 09:43

Witam
Chcialabym sie dowiedziec od doswiadczonych jakie najlepsze miejsce na wyspie Pag dla dzieci 6, 7 lat? Chcemy jechac 14 sierpnia 2017 w ciemno i nie wiemy gdzie tak naprawde najlepiej sie kierowac..
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 284
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone