Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 10.02.2017 17:25

Od 28.08.2016 do 03.09.2016 w Metajnie i okolicach niemiłosiernego wiatru nie stwierdziliśmy.
Takoż przy Lun.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 10.02.2017 22:46

88sabina napisał(a):- czy na Pagu zawsze tak wieje.

Czasem się lekki wiaterek pojawia.....


:mrgreen:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 10.02.2017 23:27

boboo napisał(a):Od 28.08.2016 do 03.09.2016 w Metajnie i okolicach niemiłosiernego wiatru nie stwierdziliśmy.
Takoż przy Lun.
Ale 15.07.2016 tak pizgało, że zamknęli most i promy też miały areszt :mrgreen:

anakin napisał(a):
88sabina napisał(a):- czy na Pagu zawsze tak wieje.

Czasem się lekki wiaterek pojawia.....
Oj tam oj tam ... letko czasem powieje, że Jadran wyjdzie z niecki :mrgreen:
P8200060.JPG
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 10.02.2017 23:33

gusia-s napisał(a): Oj tam oj tam ... letko czasem powieje, że Jadran wyjdzie z niecki :mrgreen:

Z kiecki chyba... :mrgreen:
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 11.02.2017 06:57

gusia-s napisał(a):Ale 15.07.2016 tak pizgało, że zamknęli most i promy też miały areszt :mrgreen:
(...)
Oj tam oj tam ... letko czasem powieje, że Jadran wyjdzie z niecki :mrgreen:


A co Ty wiesz o zabi... ooops, powiewaniu? :mrgreen:
tami72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 12.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tami72 » 11.02.2017 23:05

Witam,jak ktos chce na Pag bez bury,to polecam Gajac...Na calej wyspie moze piz....c jak w kieleckiem,a tam zawsze cisza,lekka bryza ewentualnie. :P :lol:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 11.02.2017 23:26

anakin napisał(a):
gusia-s napisał(a): Oj tam oj tam ... letko czasem powieje, że Jadran wyjdzie z niecki :mrgreen:

Z kiecki chyba... :mrgreen:
To Panie wyrywa :mrgreen:

boboo napisał(a): ...A co Ty wiesz o zabi... ooops, powiewaniu? :mrgreen: ...
Kamieni z Pagu naładował w kieszenie i taki cfany , że nic go nie ruszy :mrgreen:
Ja bym się bała i bym się Obrazek
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 11.02.2017 23:40

tami72 napisał(a):Witam,jak ktos chce na Pag bez bury,to polecam Gajac...Na calej wyspie moze piz....c jak w kieleckiem,a tam zawsze cisza,lekka bryza ewentualnie. :P :lol:
O własnie!!! też się zetknęłam z taką sytuacją. Po stronie zalewu piz...ło strasznie drugi dzień z kolei, byliśmy trochę zmęczeni tym hałasem więc wybraliśmy się na drugą stronę wyspy, przypadkiem wylądowaliśmy w Gajak a tam inny świat, cisza jak makiem zasiał - ledwie o malutkie grzywki na wodzie.
kamil1973
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 28.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1973 » 12.02.2017 09:42

Raz miałem tak,ze pod pagusem padało a w Bośanie nie. :wink:
88sabina
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 24.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 88sabina » 14.02.2017 15:03

Witam i jeszcze raz proszę doświadczonych Cromaniaków o pomoc...a mianowicie - coraz mocniej celujemy w tym roku w Pag. Pomimo "lekkiej bryzki", o której wcześniej pisaliście;) Szukamy teraz miejscowości...stosunkowo cichej, spokojnej...ale też bez przesady. Czy Povljana początkiem września będzie właśnie taka? A może ktoś ma do polecenia inną miejscowość oraz fajny nocleg (najchętniej z widokiem na morze).
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 14.02.2017 17:13

88sabina napisał(a):Witam i jeszcze raz proszę doświadczonych Cromaniaków o pomoc...a mianowicie - coraz mocniej celujemy w tym roku w Pag. Pomimo "lekkiej bryzki", o której wcześniej pisaliście;) Szukamy teraz miejscowości...stosunkowo cichej, spokojnej...ale też bez przesady. Czy Povljana początkiem września będzie właśnie taka? A może ktoś ma do polecenia inną miejscowość oraz fajny nocleg (najchętniej z widokiem na morze).


Nie wiem czy ja doświadczony ale pozwolę sobie na wypowiedź.
Z początkiem września wszystkie stają się spokojne. Zwłaszcza Povljana.

Pzdr
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 15.02.2017 11:38

Vjetar napisał(a):
88sabina napisał(a):Witam i jeszcze raz proszę doświadczonych Cromaniaków o pomoc...a mianowicie - coraz mocniej celujemy w tym roku w Pag. Pomimo "lekkiej bryzki", o której wcześniej pisaliście;) Szukamy teraz miejscowości...stosunkowo cichej, spokojnej...ale też bez przesady. Czy Povljana początkiem września będzie właśnie taka? A może ktoś ma do polecenia inną miejscowość oraz fajny nocleg (najchętniej z widokiem na morze).

Nie wiem czy ja doświadczony ale pozwolę sobie na wypowiedź.
Z początkiem września wszystkie stają się spokojne. Zwłaszcza Povljana.
Pzdr
Povljana była już luźna pod koniec sierpnia. To była nasza druga miejscówka na wyspie, ostatnie 5 dni chyba, wybrana pod kątem zaplanowanych wyjazdów do Ninu, Zadaru nad kanion Zrmanja i Paklenica. Jednak jak dla mnie nie poczuje się klimatu Pagu mieszkając cały urlop w Povljanie :mrgreen: Tam jest zbyt zielono :mrgreen:
lexi
Odkrywca
Posty: 115
Dołączył(a): 09.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) lexi » 23.02.2017 19:49

boboo napisał(a):Niby nie cieknie - na twarzy nic nie czułem.
Ale na jakimś z naszych filmików widziałem, że było ciut wody "pod brodą".
I tu Olka mnie poinformowała - zawsze parę kropelek wleci do snorkla....................


..wygląda dobrze, muszę spróbować..
subim
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 234
Dołączył(a): 02.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) subim » 24.02.2017 13:59

slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 07.03.2017 17:56

Witam wszystkich miłośników wyspy Pag. W tym roku planuję wybrać się do miasteczka Pag na koniec czerwca i początek lipca, czy to dobry czas? Apartament już prawie jest (może ktoś krzystał Dunja w Pag jakieś opinie). Może ktoś coś podpowie ciekawego o tym rejonie i samym mieście. Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 271
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone