Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
subim
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 234
Dołączył(a): 02.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) subim » 07.03.2017 20:02

slawekkg napisał(a):Witam wszystkich miłośników wyspy Pag. W tym roku planuję wybrać się do miasteczka Pag na koniec czerwca i początek lipca, czy to dobry czas? Apartament już prawie jest (może ktoś krzystał Dunja w Pag jakieś opinie). Może ktoś coś podpowie ciekawego o tym rejonie i samym mieście. Pozdrawiam.


termin imho dobry bo jeszcze mało ludzi, dzień najdłuższy ... co do apartamentów nie wiem ale jak tam nie ma ścieżki między domami (a czasami są) to 100 metrów do morza to chyba z "klifu" :D ale to tak nawiasem bo mi chodzenie nie przeszkadza (chodnika tam często nie ma ale też ruch nie jest jakiś straszny) ... co do "czegoś ciekawego o rejonie i mieście" to niestety ale musisz udać się na stronę pierwszą tego wątku i poświęcić trochę czasu na ogarnięcie, czasami nierzeczywistych, treści :mrgreen:
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 07.03.2017 20:04

subim napisał(a):
slawekkg napisał(a):Witam wszystkich miłośników wyspy Pag. W tym roku planuję wybrać się do miasteczka Pag na koniec czerwca i początek lipca, czy to dobry czas? Apartament już prawie jest (może ktoś krzystał Dunja w Pag jakieś opinie). Może ktoś coś podpowie ciekawego o tym rejonie i samym mieście. Pozdrawiam.


termin imho dobry bo jeszcze mało ludzi, dzień najdłuższy ... co do apartamentów nie wiem ale jak tam nie ma ścieżki między domami (a czasami są) to 100 metrów do morza to chyba z "klifu" :D ale to tak nawiasem bo mi chodzenie nie przeszkadza (chodnika tam często nie ma ale też ruch nie jest jakiś straszny) ... co do "czegoś ciekawego o rejonie i mieście" to niestety ale musisz udać się na stronę pierwszą tego wątku i poświęcić trochę czasu na ogarnięcie, czasami nierzeczywistych, treści :mrgreen:

Dzięki za odpowiedź, może jeszcze ktoś coś podpowie a w wolnej chwili poczytam wątek od początku 8O , czytałem o Rogoźnicy dwa lata temu w zeszłym roku o Vodicach tto i tu poczytam :D
czekoladkaaa
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekoladkaaa » 07.03.2017 20:10

my tez jedziemy 01.07-08.07 na Pag, miasto Pag czas chyba dobry to się okaże :)
borsalino4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 329
Dołączył(a): 17.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) borsalino4 » 07.03.2017 23:00

slawekkg napisał(a):Witam wszystkich miłośników wyspy Pag. W tym roku planuję wybrać się do miasteczka Pag na koniec czerwca i początek lipca, czy to dobry czas? Apartament już prawie jest (może ktoś krzystał Dunja w Pag jakieś opinie). Może ktoś coś podpowie ciekawego o tym rejonie i samym mieście. Pozdrawiam.

coś tam poczytasz o Pagu na Pagu w mojej relacji
pag-2015-t48985.html
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 07.03.2017 23:42

borsalino4 napisał(a):
slawekkg napisał(a):Witam wszystkich miłośników wyspy Pag. W tym roku planuję wybrać się do miasteczka Pag na koniec czerwca i początek lipca, czy to dobry czas? Apartament już prawie jest (może ktoś krzystał Dunja w Pag jakieś opinie). Może ktoś coś podpowie ciekawego o tym rejonie i samym mieście. Pozdrawiam.

coś tam poczytasz o Pagu na Pagu w mojej relacji
pag-2015-t48985.html

juz przeczytana :D
Nemhain
Croentuzjasta
Posty: 167
Dołączył(a): 19.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nemhain » 10.03.2017 18:21

Witajcie miłośnicy wyspy Pag :) w tym roku pierwszy raz na Pag, dokładnie do Vlašići. Czytam relacje, oglądam zdjęcia i nie mogę się doczekać :D
kamil1973
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 28.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1973 » 18.03.2017 16:36

Warto.
Nemhain
Croentuzjasta
Posty: 167
Dołączył(a): 19.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nemhain » 20.03.2017 12:25

Kamil, widziałam w kalendarzu wyjazdowym, że też jedziecie na Pag, a można zapytać gdzie dokładnie?

PS. Mój mąż z Ostrowca jest ;)
Ladybinka
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 22.03.2017
Pag vs dziecko trzyletnie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ladybinka » 23.03.2017 15:54

Witam,
Czy wyspa Pag to dobry wybór na pierwszy wyjazd z dzieckiem trzyletnim ? Dodam , że to pierwsze nasze wakacje nigdzie do tej pory nie byliśmy z dzieckiem, w Chorwacji też pierwszy raz będziemy.
Nocleg zarezerwowałam w Pag 10 m od plaży prosika. Trochę się martwię czy to dobry wybór , czy dziecko nie będzie się nudzić (nie ma placu zabaw) i czy będzie bezpieczne we wodzie bo gdzieś czytałam o meduzach i jeżowcach.
Ostatnio edytowano 24.03.2017 08:45 przez Ladybinka, łącznie edytowano 1 raz
ana89
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 29.07.2013
Re: Pag vv dziecko tryzletnie

Nieprzeczytany postnapisał(a) ana89 » 23.03.2017 17:02

Byliśmy z czterolatkiem i jestem jak najbardziej na tak. Co prawda ani razu nie odwiedziliśmy glownej plaży tylko te na obrzeżach i dalej w stronę Bosany które popecam...Place zabaw są dwa jeden większy jeden mniejszy obydwa za mostkiem jeden z prawej strony schodząc z mostka a drugi kierując się na lewo.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Pag vv dziecko tryzletnie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 23.03.2017 17:05

Witam.

Na jeżowce trzeba uważać, fakt.
Meduzy nigdy nie spotkałem.
Dziecko na plaży kamyczkami/piaseczkiem się pobawi i nie będzie nudy.
Na tej plaży zazwyczaj jest tłok.
Przy tej plaży koło Buffet Smokvica jest jakiś kompleks plażowo-zabawowy.
Nie wiem czy maluch nie za mały bo nie pamiętam co tam było oprócz zjeżdżalni.
Polecam poszukać pięknych plaż w okolicy :arrow: plaze-na-pag-t28901.html#p568194

:papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Pag vv dziecko tryzletnie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.03.2017 17:47

Ladybinka
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 22.03.2017
Re: Pag vv dziecko tryzletnie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ladybinka » 23.03.2017 19:08

dziękuje bardzo za odpowiedzi, jedziemy w pierwszej połowie czerwca. Polecacie coś co można zwiedzić z dzieckiem ? Oprócz plaży myślałam o Lun i Zadarze, tylko czy się da z dzieckiem tak małym ?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Pag vv dziecko tryzletnie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.03.2017 20:31

Początek czerwca ok.

Ladybinka napisał(a): Oprócz plaży myślałam o Lun i Zadarze, tylko czy się da z dzieckiem tak małym ?

Przecież to nie jest tak małe dziecko. Małe to jest półroczne. :wink: Albo co gorsza półtoraroczne - samobieżne i niesterowalne. :mrgreen:
Zresztą jeśli dojedzie do Chorwacji to do Zadaru ma nie dojechać?... :roll:

No nie wiem jakie Ty masz dziecię, bo są różne modele - ale my stacjonując 25km na południe od Zadaru jakoś zdołaliśmy wybrać się z niespełna trzylatką (i jeszcze dwójką starszych dzieci) na całodzienną wycieczkę na Pag - miasto Pag, plażowanie w Dubravie, drzemka w aucie, plażowanie na Rucicy i z powrotem. Więc w drugą stronę też powinno się dać. :wink: Nie mówiąc o innych wyprawach. A w samym Zadarze małej bardzo spodobał się wieczorny Pozdrav Suncu.

Kwestia wybrania odpowiedniej pory i zaplanowania rozsądnie całości. Plus obietnica lodów. :oczko_usmiech: Zresztą - przecież Zadar naprawdę nie jest wybitnie daleko!




Mówisz o samym Lun czy maslinadzie przed nim? Bo zasadniczo nie wiem, co jest do roboty w samym Lun... :wink:
Zastanowiłabym się raczej nad Ninem - zwiedzanie starówki i wypad na tzw. piaszczystą plażę.



http://www.beachrex.com/en/croatia/dalm ... ch-zdrijac
http://www.beachrex.com/en/croatia/dalm ... kraljicina
Ostatnio edytowano 28.09.2021 23:49 przez Mikromir, łącznie edytowano 1 raz
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007
Re: Pag vv dziecko tryzletnie

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 23.03.2017 21:23

Co prawda nie Chorwacja ale inne miejsca wydaje mi sie ze wakacje z dzieckiem ktore mozna w wozek wsadzic to i pozwiedzac sie da sporo. Jak moja miala 3 lata to sporo nad baltykiem zwiedzilismy i calodzienne wycieczki urzadzalismy.
Gorzej jak na wozek za duze a na dluzsze piesze wedrowki za male i wtedy faktycznie moze marudzic. Ja teraz dla niespelna 5 latki biore hulajnoge bo rok temu sie fajnie sprawdzila.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 272
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone