Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gvader
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) gvader » 17.06.2018 19:55

Witam,

Poleci ktoś mały, kameralny kamping pod nocowanie w namiocie gdzieś pomiędzy Splitem a Zadarem? Moje preferencje to, czysto w sanitariatach, niedaleko plaży, i fajnie byłoby niedaleko jakaś cywilizacja żeby jakaś knajpka z lokalnym jedzeniem była albo kilka.
azi83
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 15.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) azi83 » 18.06.2018 13:50

Janusz Bajcer napisał(a):
azi83 napisał(a): nie mogę odpisać - wyskakuje komunikat, że nie mam uprawnień do pisania wiadomości prywatnych...

Uprawnienia do pisania PW będą po 4 postach.
Co do polecanych kempingów - przejrzyj ten temat.
Ja ze swojej strony polecam kempingi w pobliżu Rovinj, Vsar, Pakoštane, Primošten ...


Janusz, dziękuję :)
a masz może jakiś sprawdzony w okolicy Primosten? Miasteczko wygląda bardzo ciekawie...
agaska
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 22.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaska » 22.06.2018 17:07

Z klimatycznych miasteczek polecam Rovinj a camping Porton Biondi - świetnie ulokowany z widokiem na morze i starówkę. Klimatyczny.
CISIU
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 27.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) CISIU » 01.07.2018 19:50

agbed napisał(a):Witam w tamtym roku byłam na campingu Basko Polje, camping bardzo fajny,zalesiony,obsługa bardzo w porządku, do plazy daleko ale trochę ruchu nikomu nie zaszkodzi. Pieski były mile widziane na plaży. Plaza fajna,góry ,lasy cos wspaniałego.
Czy może ktoś mi polecic jeszcze jakiś camping bardzo podobny do Bask Polje ,najwazniejsze zeby był zalesiony, Dziękuje z góryza podpowiedzi :papa:


Witam,

Czy na tym Campie są miejsca w sierpniu czy trzeba robić rezerwacje ?
CISIU
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 27.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) CISIU » 01.07.2018 21:19

Janusz Bajcer napisał(a):W maju nić nie trzeba rezerwować.
Lista kempingów >>> http://www.avtokampi.si/kampi.asp


A w sierpniu można jechać na jakiś camp w okolicach Makarskiej w ciemno bez rezerwacji ? szukam spokoju raczej . Ostatnio byłem w 2012 w Pakostane, camp Crkvine ,coś w ten deseń.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 02.07.2018 09:51

W tamtej okolicy bez rezerwacji, to Baško Polje.
chmiel1980
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) chmiel1980 » 02.07.2018 15:00

Witam Was serdecznie, drodzy miłośnicy Chorwacji!
Uwielbiamy spędzać czas na polach namiotowych. Do tej pory rozbijaliśmy namiot nad polskim morzem. Przyszedł jednak czas na piękną Chorwację :D
Uważnie przeczytałem cały wątek i mam mętlik w głowie :lol: Kochani proszę o pomoc w wybraniu kempingu dla mojej rodziny (2 osoby dorosłe + 6-letnia córeczka). Kryteria:
-cena: max 30-35 euro (im taniej tym lepiej :wink: )
-kemping pomiędzy Rijeką, a max Zadarem (im bliżej Rijeki tym lepiej-mniej kilometrów do przejechania). Może być Istria,ale wiem że tam kempingi są drogie
-chcielibyśmy być na kempingu, na którym jest chociaż kilkanaście rodzin z dziećmi, tak aby nasza córka integrowała się z innymi dzieciaczkami. Zatem odpadają bardzo malutkie, przydomowe kempingi oraz wielkie ze względu na cenę. Chodzi nam o kemping średniej wielkości.
-dostęp do prądu
To chyba wszystko. Nie mamy większych wymagań :D Z góry bardzo Wam dziękuję za pomoc. Pozdrawiam serdecznie.
marzena123108
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzena123108 » 02.07.2018 20:47

poleci mi Pan kamping 2+2 4 i 7 lat dzieci?
hektor
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 22.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) hektor » 02.07.2018 21:24

witam
Byliśmy w zeszłym roku na wyspie Pag na campingu Straśko.Camping bardzo czysty i zadbany, nie można było tam się nudzić ,baseny przy plaży,siłownia i inne atrakcjie,bary , sklepy ,mini ZOO ,bardzo dużo cienia.Szukamy jakiegoś campu na innej wyspie o podobnym standardzie.Oprócz Zablacie w Baśce i Cikat na Mali Losinij bo tam już byliśmy a chcemy zobaczyć wyspę.Proszę o poradę.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 03.07.2018 09:51

marzena123108 napisał(a):poleci mi Pan kamping 2+2 4 i 7 lat dzieci?


Jeżeli cena nie gra roli to kemping Lanterna lub Zaton.
hektor
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 22.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) hektor » 03.07.2018 22:21

Dzięki za poradę.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.07.2018 22:30

hektor napisał(a):witam
Byliśmy w zeszłym roku na wyspie Pag na campingu Straśko.Camping bardzo czysty i zadbany, nie można było tam się nudzić ,baseny przy plaży,siłownia i inne atrakcjie,bary , sklepy ,mini ZOO ,bardzo dużo cienia.Szukamy jakiegoś campu na innej wyspie o podobnym standardzie.Oprócz Zablacie w Baśce i Cikat na Mali Losinij bo tam już byliśmy a chcemy zobaczyć wyspę.Proszę o poradę.

Kempingi na wyspach

http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzav ... =1&otok=10

http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzav ... r=1&otok=4

http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzav ... r=1&otok=1

Tylko na tych wyspach kempingu podobnego do Straško nie znajdziecie.
koneffka
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 03.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) koneffka » 03.07.2018 23:30

Witam Wszystkich,

Za dwa tygodnie przymierzam się zabrać rodzinę pod namiot. W Chorwacji nigdy nie byłem. Skład 2 os. dorosłe + 2 latek. Prośba o poradę, gdzie się kierować. Co do wymagań:
- namiot blisko morza,
- pole zacienione,
- atrakcje dla dzieci, może być z basenem,
- w miarę spokojny, nieduży.
- w okolicy jakieś sklepiki i jadłodajnie.

Ponadto prośba o info, czy warto brać rowery. Lubimy aktywny wypoczynek.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
Wojtek
Havena
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 29.07.2010
Kemping typu Zaton

Nieprzeczytany postnapisał(a) Havena » 05.07.2018 11:57

Hej,
poleccie, prosze, duzy kemping z fitnessem w morzu i sciezkami do biegania. Poza Istria. I z porzadnymi lazienkami. Czy znajde takie miejsca na wyspach?
Chcialabym cos zmienic w tym roku :)

Pozdrawiam,
Havena
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 05.07.2018 14:41

Jeżeli na wyspie, to kemping Strasko na Pagu, albo Krk Camping Resort, na wyspie Krk.
Poza Istrią, ale na lądzie, to oczywiście Zaton i ewentualnie Solaris.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 66
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone