Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pestro
Odkrywca
Posty: 93
Dołączył(a): 24.08.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pestro » 15.07.2014 14:17

Tak, to w nim byliśmy. Można zabookować pobyt dla 2+2 za 40E na poddaszu z klimą, która jak przyjechaliśmy to oczywiście była już załączona. Jedyny mankament dla rodzin z opcją 2+2 jest spanko na dwóch łóżkach ( nie ma dostawek) i za pierwszym razem spanko w poprzek łóżka, w drodze powrotnej syn spał na materacu.
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 17.07.2014 06:37

Dziękuję za odpowiedź.
Cały czas zastanawiam się nad Motelem Verde, Gasthof zur Post w Nestelbach bei Graz oraz Gasthof Pendl w Kalsdorf. Czy ktoś był w którymś z obiektów. Proszę o opinię i radę co wybrać.

Co polecacie na powrót do Polski, będę jechał z Krk.
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 17.07.2014 09:23

Ja byłem (już kilka razy) w Gasthof zur Post w Nestelbach bei Graz. Dla mnie (ale i dla wielu forumowiczów) SUPER! Polecam! Wpisz w wyszukiwarkę to znajdziesz kilkanaście postów o tym obiekcie. Wszystkie na TAK! :)
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 17.07.2014 09:23

PS.
w to lato też będę w Gasthof zur Post w Nestelbach bei Graz (dwa razy)
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 17.07.2014 09:40

Dzięki, te opinie znacznie ułatwiają wybór
juwicz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 07.03.2014
Czechy, Vyskov, hotel Atrium

Nieprzeczytany postnapisał(a) juwicz » 17.07.2014 15:13

Nocowałem tam już kilkakrotnie. Czyste pokoje, bardzo smaczne posiłki. Akceptują płatność kartą. Nie zawsze może być wolny pokój, więc warto rezerwować. Wewnętrzny parking, więc nie trzeba nosić wszystkich rzeczy z samochodu. Blisko zjazdu z trasy, więc nie trzeba długo szukać po okolicy.
Ceny moim zdaniem umiarkowane :) (aktualnie 980 koron za pokój dwuosobowy, czyli ok. 150 zł). Cena chyba ze śniadaniem :)
W internecie: http://www.az-atrium.cz/
email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
GPS: 49.279719, 17.011707
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 17.07.2014 15:43

Polecam hotel Corvin Plaza w Budapeszcie. Nowo wyremontowany budynek, pokoje o dość wysokim standardzie za niewielkie pieniądze. Za 4-osobowy pokój (a właściwie apartament: sypialnia + kuchnia + łazienka + salon z rozkładaną sofą + na wyposażeniu wszystko czego potrzeba a nawet więcej), rezerwowane przez booking, zapłaciliśmy 59 euro. Do tego strzeżony podziemny parking za 10 euro. Położone w samym centrum (a mimo to nie ma hałasu), wszędzie stamtąd blisko (do metra 5 minut, do tramwaju jeszcze bliżej)), bardzo miły i pomocny personel. Bardzo dobra alternatywa dla położonego daleko od centrum Oekotelu.

http://corvinbudapest.com/
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011
Re: Czechy, Vyskov, hotel Atrium

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 17.07.2014 17:34

[quote="juwicz"]Nocowałem tam już kilkakrotnie. Czyste pokoje, bardzo smaczne posiłki. Akceptują płatność kartą. Nie zawsze może być wolny pokój, więc warto rezerwować. Wewnętrzny parking, więc nie trzeba nosić wszystkich rzeczy z samochodu. Blisko zjazdu z trasy, więc nie trzeba długo szukać po okolicy.
Ceny moim zdaniem umiarkowane :) (aktualnie 980 koron za pokój dwuosobowy, czyli ok. 150 zł). Cena chyba ze śniadaniem :)
W internecie: http://www.az-atrium.cz/
email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
GPS: 49.279719, 17.011707[/q
dla mnie słabo... :(
Gali
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 01.07.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gali » 20.07.2014 12:10

W 100% polecam :mrgreen:
Jeśli ktoś z Was ma zamiar nocować na Węgrzech przy drodze nr 86 w miejscowości Egyhazasradoc(koło Szombathely), z czystym sumieniem polecam hotel kastell
Super atmosfera mimo tego, że przyjechałem tam około północy z 18/19.07.2014.
Niezła atmosfera i międzynarodowa obsada właścicieli (gospodyni węgierka, austriak i niemiec).
Na drugi dzień z samego rana śniadanie do syta szwedzki stół, oraz jajecznica palce lizać.
Przed snem posmak miejscowego trunku od Pana Jess Robin(nie zapomniany)
Dodaję, że moja córka dostała od Pana Robin swoją płytę z nagraniami, które są na zakończenie wspaniałego urlopu bajką dla uszu. Już powoli robię podkład pod zdjęcia z nagrania I, Dont Cry.
Pozdrawiam i do zobaczenia :papa:
marcin19
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 25.03.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin19 » 24.07.2014 01:55

Ja ze swojej strony poproszę namiary na kwaterę do odpoczynku w południowej Dalmacji między Splitem a Ploce.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Wiesiek1963
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 12.06.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiesiek1963 » 25.07.2014 18:11

Witam,
wyjeżdżamy 30 sierpnia rano z Polski ,chcę zrobić jak najdłuższą trasę.
Planuję nocleg w okolicach Karlvac , tak żeby nie odjeżdżać zbyt daleko , od autostrady.
Proszę o namiary.
Z góry dziękuję
banalna77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 24.07.2014
Witam kochani cromaniacy;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) banalna77 » 26.07.2014 01:33

uwielbiam to forum , czytam i czytam i czytam... i odplywam czytajac relacje,czuje sie jak bym byla w tym miejscu ktore opisujecie;) bylam w chorwacji juz 3 razy, zakochalam sie w tym kraju, teraz mialm przerwe 5 letnia, problemy zdrowotne dziecka , mielismy ciezkie lata , ale jest dobrze i obiecalam dzieciakowi chorwacje w tym roku , wiem ze moze porywam sie z motyką na slonce ale czy jest realne aby jechac w ciemno na Pag w okresie 16 do 28 sierpnia 2014 i apartman 2+2,zdobyc za cene 50 euro?? wiem kosmos , ale na tyle mnie stac, wiec pytam czy to realne czy lepiej odpuscic sobie? pozdrawiam wszystkich cromaniakow, dzieki wam w zle dni moglam odplynac w marzenia;)
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010
Re: Witam kochani cromaniacy;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 26.07.2014 08:58

Realne ale chyba mało prawdopodobne. Ja bez trudu znalazłem 3-osobowy apartament na Pagu za 40 euro na początku lipca, więc teoretycznie za 50 euro powinnaś znaleźć czwórkę. Ale... ja byłem cztery lata temu a poza tym sierpień to szczyt sezonu wakacyjnego dla Włochów, Austriaków... więc może być ciężko.

Twój post powinien raczej trafić TUTAJ :wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009
Re: Witam kochani cromaniacy;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 26.07.2014 09:05

banalna77 napisał(a):czy jest realne aby jechac w ciemno na Pag w okresie 16 do 28 sierpnia 2014 i apartman 2+2,zdobyc za cene 50 euro?

Najwyżej skrócisz pobyt do okresu, na jaki możesz sobie pozwolić.
Lechu67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 02.02.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechu67 » 26.07.2014 18:40

Skręcasz z autostrady na Karlovac (NP Plitvice- - park jezior) i na wylocie z Karlovacu i praktycznie co dom to kwatery - nie trzeba rezerwować.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone