Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ślub i wesele w Chorwacji polecamy

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tojadarek
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.11.2005
Slub w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) tojadarek » 14.12.2005 22:23

Mam NIETYPOWĄ prośbe. Chcemy z zona wziac slub koscielny w chorwacji. Pierwotny plan byl na plazy ale...chyba nie da rady-przepisy koscielne. Myslimy wiec o malowniczo polożonym kosciele, najlepiej nad samum morzem. Jesli ktos wie gdzie taki znajde to czekam na podpowiedz. Z góry dziękuję.
leon grubišić

Nieprzeczytany postnapisał(a) leon grubišić » 14.12.2005 22:47

....ja zalatwiale kilka slubow urzendowich, pani z urzendu stanu ciwilnego w Omisu a moja znajoma za "realna" oplate udzieli slubu na jachcie, w gurach, niedaleko wodospadu....
Jezeli jednak chodzi o slub koscielni to ....koscol nad morzem jest kolo mnie Sveti Križ wispa Ciovo. Ale czy sie ksiadz zgodzi udzielic wam slubu w jeziku chorwackim jak wy ie rozumiecie ony raczej nie uznaja tlumaczen. Chiba ze sprowadzisz tez ksiadza z Polski.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004
Re: Slub w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 15.12.2005 01:19

tojadarek napisał(a):Mam NIETYPOWĄ prośbe. Chcemy z zona wziac slub koscielny w chorwacji. Pierwotny plan byl na plazy ale...chyba nie da rady-przepisy koscielne. Myslimy wiec o malowniczo polożonym kosciele, najlepiej nad samum morzem. Jesli ktos wie gdzie taki znajde to czekam na podpowiedz. Z góry dziękuję.


Kościółków w Dalmacji jest całe mnóstwo - położonych mniej lub bardziej malowniczo. Może kościół w Igrane? Góruje nad wioską i rozpościera się z niego piękny widok na okolicę...
Swoją drogą, to faktycznie nietypowe pytanie :) Trzeba się "zorientować" na miejscu ;)

Plumek
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 15.12.2005 12:03

CO ZA WSPANIAŁY POMYSŁ :!: :!: :!:
też mam takie marzenie :P i jestem zainteresowana informacjami. Dla mnie najpiekniejszym miejscem jest kosciółek w SV. Niedieliji na Hvarze ale...to mała mieścinka i nie wiem czy nie łatwiej załatwić coś takiego w dużej miejscowości. Aha i chyb atrzeba by najpierw wpaść do szkoły języka horwackiego :wink:
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 15.12.2005 15:38

Te momenty mamy już za sobą ;-)

A porady może znajdziecie w WESELISKU


PS. Chyba ciut zazdroszczę... ten szelest sukni... hmmm
Finestra
Croentuzjasta
Posty: 470
Dołączył(a): 11.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Finestra » 15.12.2005 19:00

leon grubišić napisał(a):(...)Chiba ze sprowadzisz tez ksiadza z Polski.


Polecam swoje usługi. Udzielę Wam chętnie ślubu w Chorwacji zupełnie nieodpłatnie. Nie jestem wprawdzie księdzem, ale kiedyś byłem ministrantem... nie wiem tylko czy to wystrarczy...? ;)
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 16.12.2005 15:52

:coool: hihih to świetny pomysł . Możesz mieć więcej chętnych
darrou
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 01.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darrou » 23.12.2005 15:06

Życzę udanego pożycia. :)
Ale co będzie jeżeli po jakimś czasie zapragniecie rozwodu kościelnego.
Czy też będzie musiał się odbyć w Chorwacji :?:
Bo w tedy taki wyjazd nie będzie należał do przyjemnych. :(

POZDRO
tojadarek
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tojadarek » 09.05.2006 20:58

Dzieki za wszystkie rady i mile słowa. Koniec końców bierzemy slub w Rzymie bo tam studiuje nasz znajomy ksiedz, to naprawde fajny gosc,jedyny ktory nam pomógł.Swoja drogą jesli ktos bedzie 24.06.2006 o godzinie 14:00 w Rzymie w okolicy koscioła św. Stanisława BM
via delle Botteghe Oscure 15 i
ma ochote wpasc na nasz slub...na dzien dzisiejszy jestesmy zeklepani my i nasi swiadkowie :-) to serdecznie zapraszamy.
Finestra
Croentuzjasta
Posty: 470
Dołączył(a): 11.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Finestra » 10.05.2006 08:59

to co? wypada życzyć wszystkiego najlepszego!

a przyszłej Pannie Młodej polecam zajrzeć tutaj: http://www.lilea.com/

Marcin.
periwinkle
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.04.2007
slub koscielny w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) periwinkle » 06.04.2007 10:59

Ciesze sie ze wreszcie trafilam na jakis slad zwiazany z organizacja slubu w Chorwacji. Podobnie jak niektorzy z tutejszych forumowiczow, ja rowniez staram sie zrealizowac takie marzenie i w zwiazku z tym bardzo prosze o wszelkie rady i pomoc. Chcialabym rowniez skontaktowac sie z LEONEM jesli to mozliwe. Z gory OGROMNE DZIEKI!!!
Moj mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Slub planujemy na tych wakacjach :)
Pozdrawiam wszystkich.
A@P
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.07.2010
Ślub i wesele w Chorwacji polecamy

Nieprzeczytany postnapisał(a) A@P » 19.07.2010 18:52

Chorwacja to piękne miejsce zwłaszcza na ślub polecamy zrobiliśmy to rok temu, zostały niezapomniane wspomnienia... malutki kościółek nad brzegiem morza, impreza na plaży do rana pod gołym niebem ... kąpiel zmęczonych stóp w Adriatyku.
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 19.07.2010 19:12

Wstaw foty ;] to uwierzę ;) :)
A@P
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) A@P » 19.07.2010 19:39

[quote="Adam.B"]Wstaw foty ;] to uwierzę ;) :)[/quote]

ok, ale napisz jak to sie robi... przez img?

sorki że pytam ale nigdy tego nie robiliśmy
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 19.07.2010 19:41

Nie przejmuj się, wszyscy przez to przechodzili ... Gdzie umieścić zdjęcia? Jak to zrobić? Jak pokazać na forum?

No, prawie wszyscy ...
Następna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



Ślub i wesele w Chorwacji polecamy
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone