Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Ślub i wesele w Chorwacji polecamy

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bodzioch Marek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bodzioch Marek » 08.01.2012 17:52

lisica napisał(a):Niestety wyświetla mi się informacja, iż prywatne wiadomości są wyłączone na tym forum:(
biuro@bodzioch.pl
lisica
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) lisica » 08.01.2012 18:55

Mail wysłany:)

A może ktoś wie, gdzie w pobliżu Vodic można wynająć jakąś łódź motorową na kilka godzin? ( a właściwie na przejazd).

Jeśli na forum jest ktoś kto organizował ślub w Chorwacji to także czekam na dobre rady:)
Stary Chorwat
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stary Chorwat » 08.01.2012 20:35

lisica napisał(a):Mail wysłany:)

A może ktoś wie, gdzie w pobliżu Vodic można wynająć jakąś łódź motorową na kilka godzin? ( a właściwie na przejazd).

Jeśli na forum jest ktoś kto organizował ślub w Chorwacji to także czekam na dobre rady:)

Może skontaktuj się z tym biurem o którym wcześniej pisałem,że organizuje śluby i wesela http://www.pinija-dalmatia.hr/
lisica
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) lisica » 08.01.2012 21:58

Tylko, że ja już mam załatwiony ślub. Szukam ciekawych miejsc i pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Poza tym ja cywilny biorę w Polsce:) A z biurem się już kontaktowałam, ale usługi są dosyć drogie.
Monika1982
Autostopowicz
Slub

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monika1982 » 30.01.2012 17:18

witam, wraz z narzeczonym chcielibysmy wziac slub w chorwacji, cywilny, nie wiemy jak sie za to zabrac, moze ktos juz bral slub w chorwacji, lub tam mieszka i sie zajmuje takimi sprawami... prosze o odpowiedzi, porady... chcielibysmy wziac slub latem w tym roku. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
henius34
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 30.01.2012 17:46

Nie chcę być upierdliwcem, ale co ten temat ma współnego z wątkiem "forumowy auto-stop" :wink:
sviva
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 30.01.2012 18:00

henius34 napisał(a):Nie chcę być upierdliwcem, ale co ten temat ma współnego z wątkiem "forumowy auto-stop" :wink:

oj henius czepiasz się..;P może szukają stopa aby na to własne weselicho dojechać;)
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 30.01.2012 18:01

Witam.

Zobacz tu
Ostatnio edytowano 31.01.2012 08:17 przez Vjetar, łącznie edytowano 1 raz
henius34
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 30.01.2012 19:23

sviva napisał(a):
henius34 napisał(a):Nie chcę być upierdliwcem, ale co ten temat ma współnego z wątkiem "forumowy auto-stop" :wink:

oj henius czepiasz się..;P może szukają stopa aby na to własne weselicho dojechać;)

wszystko w porządku tylko niech jeszcze podadzą datę ślubu, wtedy będzie możliwość zabrania sie stopem :wink:
Janusz Bajcer
Moderator
Re: Slub

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.01.2012 21:01

Monika1982 napisał(a):witam, wraz z narzeczonym chcielibysmy wziac slub w chorwacji, cywilny, nie wiemy jak sie za to zabrac, moze ktos juz bral slub w chorwacji, lub tam mieszka i sie zajmuje takimi sprawami... prosze o odpowiedzi, porady... chcielibysmy wziac slub latem w tym roku. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Jak jeszcze tu zajrzysz, to przeczytaj poprzednie strony, szczególnie wpisy Kasi :idea:
Bodzioch Marek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bodzioch Marek » 30.01.2012 21:38

A ja tak w odpowiedzi na kilka zapytań związanych z tym wątkiem, odpowiem z góry, że nie robię zdjęć za darmo, nawet w cro czy malediwach. Fotograf to też zawód i należy za jego pracę płacić, jak np za jedzenie w knajpie. Czy ktoś idzie do restauracji i mówi że chętnie przyjmie obsługę wesela w zamian za reklamę czy polecenie? Jestem w szoku po jednej dyskusji z parą, która przy wytwornej, wykwintnie organizowanej imprezie weselnej szuka frajera. Rozumiem, można szukać fotografa za darmo lecz sposób w jaki traktuje się człowieka... Para, do której piję będzie wiedzieć że to o nich.
sviva
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 30.01.2012 21:49

henius34 napisał(a):
sviva napisał(a):

wszystko w porządku tylko niech jeszcze podadzą datę ślubu, wtedy będzie możliwość zabrania sie stopem :wink:

sądzę, że po takim czasie to się będziemy mogli zabrać ale na sprawę rozwodową:) swoją drogą każdy pretekst dobry, żeby jechać do Cro...;)
kwiatuszek1003
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kwiatuszek1003 » 05.07.2013 00:20

Witam

Przeżyliśmy ,wyprawiliśmy w tym roku ,jak potrzebna pomoc odnośnie ślubu cywilnego w Chorwacji,pisać pomożemy,jest Polka z którą mamy bardzo dobry kontakt.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.07.2013 00:34

Witaj kwiatuszku :lol: Czy ta Polka to Ania z agencji Pinija :?:
darek1
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 06.07.2013 09:12

Babiarz z Ciebie Janusz. No, no - cicha woda brzegi rwie. :D :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

Ślub i wesele w Chorwacji polecamy - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019