Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 11.08.2014 17:14

W Austrii jest bardzo wiele miejsc do nocowania w każdym miasteczku wzdłuż autostrady. Wszystko zależy od tego ile chcemy i możemy zapłacić. Proponuje poszukać, niekoniecznie w necie, noclegu tranzytowego trochę dalej niż przy samej autostradzie. Gdzie mniej więcej chcecie w Austrii nocować?
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.08.2014 18:56

ally11 napisał(a):powiedzcie czy zawsze rezerwujecie noclegi tranzytowe? chcemy nocować w drodze do cro, jedziemy z północy z okolic Starogardu Gd nocleg potrzebny z 01.09 na 02.09 najpewniej w Austrii i nie wiemy co zrobi czy zarezerwować gdzieś konkretnie i się spinać by dojechać czy znajdziemy coś bez rezerwacji na 1 noc?



Ja bym zarezerwował coś konkretnie, bo choć miejsc noclegowych nie brakuje, to problemem są ceny.
Po prostu znaleźć coś poza Wiedniem w cenie do 25 euro ze śniadaniem na 1 osobę nie jest łatwo :!:

A w samym Wiedniu szukac hoteli w ciemno mając kilkaset do wyboru do czysty absurd :!: :D

Są Oekotele, jest tez duży wybór hoteli we Wiedniu.
W stolicy miejsca noclegowe są najtańsze :!:
kashmir
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 12.08.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) kashmir » 12.08.2014 17:34

Szukam noclegu w drodze na peljesac na granicy chorwacko węgierskiej, lub w chorwacji dla 4 dorosłych osób w kwocie ok 50 euro. Możecie coś polecić?
kwasiek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.08.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) kwasiek » 12.08.2014 22:08

Jezeli nikt Ci nie da jak byl, to poszukaj na booking.com hotele ktore maja średnio od 8 na podstawie min. 100 opinii sa juz wiarygodne. Nauczona doswiadczeniem wybieram nocleg ponizej Zagrzebia, bo tam sie rozdwaja strumien tych co na Istrie i tych co na dol ciagna.
Marek06937
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 04.08.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek06937 » 15.08.2014 19:01

Polecam trzy osoby 96 euro ze siandaniem
Hotel Bau - Maribor
3 Sterne Hotel i Maribor
Limbuska cesta 85 - Maribor
tel 0695 170 9937 :papa: :papa:
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 15.08.2014 19:43

a ja kolejny już raz w drodze do CRO u Josefa i Eriki Stiksl
w Gasthof zur Post - Nestelbach bei Graz :)
jak zawsze super!
polecam :)
90 euro 2+2 ze śniadaniem
+ kotlecik z cielaczka na kolację........ :)
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 15.08.2014 19:44

:papa: Pozdrawiam z Nestelbach bei Graz
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 16.08.2014 22:13

15/16 08 nocowalem w Gasthof zur Post.
Nestelbah bardzo mi sie spodobalo. Niestety Gasthof to nie mój klimat, a klimat z pewnością ma.
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 17.08.2014 14:51

ogi napisał(a):15/16 08 nocowalem w Gasthof zur Post.
Nestelbah bardzo mi sie spodobalo. Niestety Gasthof to nie mój klimat, a klimat z pewnością ma.

"klimat ma"!!! i to jaki!!!
ja TUTAJ wracam!
:)
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.08.2014 15:06

Ja śpię w Zagrzebiu, hotel "Zagreb" (szukać w Trivago.pl, najtaniej) Jest to hotel trochę z epoki późny Gierek, chociaż pokoje w miarę dobre, ale za to tani, pokój za dwie osoby 21E + 4E śniadanie. ma taką zaletę że 3/4 drogi już za mną, blisko bramek w Lucko więc przed wyjazdem z Hotelu patrzę w necie (dostępny w Hotelu) czy są już korki na bramkach, jak są to jadę objazdem, i mam blisko na miejsce docelowe więc przyjeżdżam wypoczęty.
conan
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.06.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) conan » 17.08.2014 21:51

Witam. Wyjeżdżamy do zivogosce 30 sierpnia gdzieś około 18 z rocznym dzieckiem i zastanawiam się czy nie spać gdzieś po drodze ze względu na dziecko. Wybrałem trasę przez Węgry. Spać na Węgrzech czy po przekroczeniu granicy z cro ? Według gps na granicy hr cro będziemy w okolicach 3 w nocy. Jak radzicie i co polecacie ? tak żeby w środku nocy można było zajechać i się przespać :)
juwicz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 07.03.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) juwicz » 18.08.2014 11:40

szaki17 napisał(a):Ja śpię w Zagrzebiu, hotel "Zagreb" (szukać w Trivago.pl, najtaniej) Jest to hotel trochę z epoki późny Gierek, chociaż pokoje w miarę dobre, ale za to tani, pokój za dwie osoby 21E + 4E śniadanie. ma taką zaletę że 3/4 drogi już za mną, blisko bramek w Lucko więc przed wyjazdem z Hotelu patrzę w necie (dostępny w Hotelu) czy są już korki na bramkach, jak są to jadę objazdem, i mam blisko na miejsce docelowe więc przyjeżdżam wypoczęty.


My tam spaliśmy raz w drodze powrotnej (bo zwiedzaliśmy jeszcze samo miasto) i potwierdzamy powyższe :)
kobert4
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 09.08.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobert4 » 18.08.2014 15:23

jestesmy w chorwacji juz kilka dni,jechalismy przez wegry normalnymi drogami a ze byla juz gdzies druga w nocy i poczulem zmeczenie wielogodzinną jazdą,przenocowalismy w aucie,typ coope,siedzenia do przodu i rozkladajac duzy pompowany (starym volvoskim odkurzaczem) materac na tyle (rzeczy postawilismy obok auta). Spalo sie bardzo fajnie,gdzies w polowie wegier wbilismy sie w polna droge,potem w lewo droga zarosnieta ze pies z kulawa noga tam nie przyjdzie. Mamy butle turyst. Wiec kawa z rana i dalej do Cro :) mysle ze plusem jazdy przez wegry nie jest tylko oszczednosc na autostradach ale i brak kolejki na odprawie wiezdzajac do chorwacji. Wczoraj spotkalismy polakow i opowiadali nam wkurzenie na maksa,ze w korku do przejscia granicy chorwacja -slowenia,stali 3,5godz .Minus to monotonna jazda przez wegry z ograniczeniami co chwila 60-50-30 i trzeba ich przestrzegac bo z madziarami zartow niema :) dodam ze jechalismy we dwoje,oczywiscie bez dzieci
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 18.08.2014 15:52

My teraz wracając z Cro spaliśmy w Murecku. Tuż przy głównej drodze, nieopodal mostku granicznego, jest pizzeria i tam mają pokoje. Cena 60E za 2 osoby ze śniadaniem. Trafiliśmy tam zupełnie przez przypadek, bo byliśmy w Murecku już dość późno a szukanie późnym wieczorem w tych austriackich miasteczkach lub przy autostradzie nie mieliśmy już siły. Pokoje czyste, śniadanie dobre, można się umówić z nimi na godzinę, na którą się chce śniadanie. Polecamy
www.radler-planet.net
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5744
Dołączył(a): 06.08.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 18.08.2014 21:24

My wracając z Braću nocowaliśmy w Gasthof Pock w Hof bei Straden:
http://www.dorfwirt.at/steiermark/dorfw ... amhle.html
Za niepełne 2+2 (młodsze dziecko spało z nami w dużym małżeńskim łożu) ze śniadaniem płaciliśmy 75 euro.
Możemy polecić tym podróżującym przez Bad Radkersburg.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone