Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pestro
Odkrywca
Posty: 93
Dołączył(a): 24.08.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pestro » 19.06.2014 23:28

A kto poleca?
Mirkok
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 02.01.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mirkok » 20.06.2014 13:40

Witam.
A ja poszukuję namiary na tanie spanie (może być ze śniadaniem lub bez) w okolicy Plitvickich Jezior.
Będziemy podróżować w lipcu z kierunku Dubrownika i najlepiej jest chyba nocować od południa Plitvic, bo chcielibyśmy je nazajutrz zwiedzić. Potem powrót do kraju.

Spanie dla 9 osób (w tym 3 dzieci-po12lat).
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.06.2014 13:50

Jadąc do Chorwacji, nie trzeba tak naprawdę zabierać dużo jedzenia, bo tam wszystko jest. Tylko na podróż jedzenie, a tak to kupicie na miejscu. A co do spania, to w Chorwacji..Kilkanaście kilometrów za granicą jest taki parking, dosyć duży i tam można się przespać spokojnie. Z tego co pamiętam, to również jest tam jakiś motel, czy hotel.
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 20.06.2014 20:09

Mirkok napisał(a):Witam.
A ja poszukuję namiary na tanie spanie (może być ze śniadaniem lub bez) w okolicy Plitvickich Jezior.
Będziemy podróżować w lipcu z kierunku Dubrownika i najlepiej jest chyba nocować od południa Plitvic, bo chcielibyśmy je nazajutrz zwiedzić. Potem powrót do kraju.

Spanie dla 9 osób (w tym 3 dzieci-po12lat).


plitwickie-czy-krka-t44130.html?hilit=plitvice%20czy%20krka
skowalsk
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 22.06.2014
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Nieprzeczytany postnapisał(a) skowalsk » 22.06.2014 13:50

Dzień Dobry
Czy ktos zna jakis fajny gasthof za Grazem, a przed granicą ze Słowenią.
Nie musi byc zaraz przy drodze.
Pozdrawiam
Seweryn
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 22.06.2014 15:41

skowalsk napisał(a):Dzień Dobry
Czy ktos zna jakis fajny gasthof za Grazem, a przed granicą ze Słowenią.
Nie musi byc zaraz przy drodze.
Pozdrawiam
Seweryn

kilkanaście stron wcześniej jest kilka polecanych, warto przejrzeć wątek... :D
skowalsk
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 22.06.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) skowalsk » 22.06.2014 18:36

Wlaście to przejrzałem. Najbardziej podoba mi sie gasthof Post, ale jest jeszcze przed Grazem. Nic podobnego dalej nie rzuciło mi się w oczy. Kiedyś spałem w "ob rybniku" ale teraz jest nas wiecej :) a tam były tylko dwójki :).
Bede wdzięczny za namiary.
Pozdrawiam
k272
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.01.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) k272 » 23.06.2014 10:03

Witam wszystkich serdecznie!

Mam pytanie dotyczące powrotu do kraju. Wakacje spędzam w okolicach Zadaru. W drodze do Chorwacji nie przewidziałem noclegów w hotelu i to był błąd. Przemęczyłem się z rodziną na kilku postojach wzdłuż trasy i powiem szczerze - nie chciał bym więcej tak się męczyć.

Wracając do kraju jestem w stanie przejechać 8-9 godz. więc granica mojego zasięgu to koniec Austrii za Wiedniem lub początek Czech (Znojmo).
Czy ktoś z forumowiczów zechciał by mi podpowiedzieć jakiś nocleg w tych okolicach?

Niestety muszę zapytać, bo nie mam tu najlepszego internetu (karta tele2) i przeglądanie całego wątku zajęło by mi z miesiąc czasu :-)
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 23.06.2014 12:38

k272 napisał(a):Witam wszystkich serdecznie!

Mam pytanie dotyczące powrotu do kraju. Wakacje spędzam w okolicach Zadaru. W drodze do Chorwacji nie przewidziałem noclegów w hotelu i to był błąd. Przemęczyłem się z rodziną na kilku postojach wzdłuż trasy i powiem szczerze - nie chciał bym więcej tak się męczyć.

Wracając do kraju jestem w stanie przejechać 8-9 godz. więc granica mojego zasięgu to koniec Austrii za Wiedniem lub początek Czech (Znojmo).
Czy ktoś z forumowiczów zechciał by mi podpowiedzieć jakiś nocleg w tych okolicach?

Niestety muszę zapytać, bo nie mam tu najlepszego internetu (karta tele2) i przeglądanie całego wątku zajęło by mi z miesiąc czasu :-)

może tu http://nartywaustrii.eu/pensjonat, co prawda to jeszcze przed Wiedniem ale podobno warto, wszyscy tutaj zachwalają ten pensjonat
Andrzej3777
Croentuzjasta
Posty: 216
Dołączył(a): 02.01.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej3777 » 23.06.2014 15:55

Witam mam pytanie czy ktos może polecic nocleg miedzy wiedniem a grazem najlepiej blisko autostrady nie koniecznie ze śniadaniem,z góry dziękuje.http://nartywaustrii.eu/pensjonat niestety ten pensjonat jest zajęty w tym terminie co jadę.
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5749
Dołączył(a): 06.08.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 23.06.2014 16:09

Andrzej3777 napisał(a):Witam mam pytanie czy ktos może polecic nocleg miedzy wiedniem a grazem najlepiej blisko autostrady nie koniecznie ze śniadaniem,z góry dziękuje.http://nartywaustrii.eu/pensjonat niestety ten pensjonat jest zajęty w tym terminie co jadę.

My kiedyś nocowaliśmy w tym gasthofie i śniadanie też było :) , a z autostrady bliziutko.
http://www.gasthofpichlerpetersbaumgarten.at/
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 23.06.2014 19:17

w Mikulovie masz kilka hoteli
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5749
Dołączył(a): 06.08.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 23.06.2014 19:32

k272 napisał(a):
Wracając do kraju, jestem w stanie przejechać 8-9 godz. więc granica mojego zasięgu to koniec Austrii za Wiedniem lub początek Czech (Znojmo).
Czy ktoś z forumowiczów zechciał by mi podpowiedzieć jakiś nocleg w tych okolicach?

My dwa razy nocowaliśmy w tym gasthofie i mogę go ze spokojnym sumieniem polecić:
http://www.klapka.at/
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 23.06.2014 19:38

W Mikulovie polecam niedrogie pensjonaty... np. Pension POHODA (fajny właściciel, zamykany parking, dostęp do kuchni i mówi po polsku, spokojna okolica, do centrum 350m, 300-400 KC/os), Pension Panorama, Pension KRHAN...
durnylka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 02.09.2004
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) durnylka » 23.06.2014 22:10

Polecam w Mikulovie prazdninovy-dum-u-mikulincu.webnode.cz/kontakt/ . Byliśmy w czerwcu tego roku chyba pierwszymi gośćmi po remoncie:-) Nigdy nie byłem aż tak zadowolony z noclegu na trasie z/do Chorwacji. Super czysto, całkowicie nowe umeblowanie i wyposażenie, kuchnia, po prostu nie było się do czego przyczepić, cena też OK.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone