Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie jechac pierwszy raz?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jogi66
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 01.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jogi66 » 01.04.2011 21:38

weldon napisał(a):
jogi66 napisał(a):
anakin napisał(a):
jogi66 napisał(a):Witam,ja wybrałem na mój pierwszy raz wyspę Pag i masteczko Pag apartament Ivanka dla dwóch osób z (klimą :oops: )Wiem że inne miejsca są bardziej zielone ale po opisach i zdjęciach HELEN myślę że to jest to miejsce od którego zacznę moją przygodę z Chorwacją.Planowany pobyt 25.06.11 do 09.07 11. :D


I powiem Ci,że to jest zdecydowanie dobry wybór! :D

Wielkie dzięki :D

Tylko pamiętaj, jaki dziś dzień :wink:

:D[/quot
No przecież wiem :D Ale ja naprawdę tam jadę a Ty naprawdę to popierasz? :D
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.04.2011 21:41

Weldon- nie mieszaj koledze w głowie.! :wink:
Jak mówię,że dobrze wybrał tzn ,że....................dobrze wybrał! :D
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 01.04.2011 21:42

jogi66 napisał(a):No przecież wiem :D Ale ja naprawdę tam jadę a Ty naprawdę to popierasz? :D
Spokojnie.
Ani miał dziś ciężki dzień, ale już jest w porządku.

Jak napisał, że to dobry wybór, to, z pewnością ma rację. :D
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 01.04.2011 21:44

Krzychooo napisał(a):Niestety, istnieje spore ryzyko, że jeśli już za pierwszym razem pojedziesz do Dalmacji, to Istrii nigdy nie zobaczysz... :)


Otóż to. Ja właśnie popadłem w taką kałabałę. Na początek zaliczyłem Tucepi i się teraz "boję" innych rejonów. Byłem na Hvarze, zaliczyłem Brać i było super ale jednak cały czas tak aby Riwiera Makarska była na oku. W tym roku znowu apartmani w Tucepi ale będziemy próbowali się oddalać. Troszkę mniej Karlovacko :wink: a więcej rozjazdów. Zamierzamy zjeździć plaże od Marusici do Trpanj i Duby :D. Jednak wieczorem powrót do Tucepi co by rozłąka zbyt długa nie była. :D
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Gdzie jechac pierwszy raz? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone