Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pomocy !!! Gdzie jechać ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tempik14
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 01.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tempik14 » 29.04.2015 20:36

,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ostatnio edytowano 22.07.2015 11:45 przez tempik14, łącznie edytowano 1 raz
mxostry
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 07.06.2015
gdzie mam jechac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mxostry » 07.06.2015 15:33

witam wszystkich serdecznie, nie wiem gdzie mam jechać mam nadzieję , że ktoś mi doradzi. Wyjeżdżamy w 4 osoby 22 czerwca samochodem , moimi priorytetami są nie jakieś wielkie turystyczne miejscowości ale też nie dziury zabite dechami, apartament jak najbliżej morza i najlepiej miejscowości w których nie trzeba latac po schodach co chwile, może być północ chorwacji , temperatura nie jest dla mnie aż tak ważna, wcześniej byłem w chorwacji ale tylko przejeżdżałem bo jechałem do montenegro, czekam na porady
Użytkownik usunięty
Re: gdzie mam jechac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2015 15:37

mxostry napisał(a):witam wszystkich serdecznie, nie wiem gdzie mam jechać mam nadzieję , że ktoś mi doradzi. Wyjeżdżamy w 4 osoby 22 czerwca samochodem , moimi priorytetami są nie jakieś wielkie turystyczne miejscowości ale też nie dziury zabite dechami, apartament jak najbliżej morza i najlepiej miejscowości w których nie trzeba latac po schodach co chwile, może być północ chorwacji , temperatura nie jest dla mnie aż tak ważna, wcześniej byłem w chorwacji ale tylko przejeżdżałem bo jechałem do montenegro, czekam na porady



Do 22 czerwca jest trochę czasu :D

Podane kryteria spełnia kilkaset miejscowości :!: :roll:

W tej sytuacji zostaje wam pilnie czytać forum, kupić przewodnik książkowy,
musicie sami wybrać :!: 8)
mxostry
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 07.06.2015
Re: gdzie mam jechac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mxostry » 07.06.2015 15:41

kolego ja już czytam te forum od 3 tygodni i mam mętlik na maksa, chciałem już wybrać się do breli ale jak zobaczyłem ile tam schodów to odpada zrozum mnie bo jestem otyły i ciężko mi włazić z plaży do góry
Użytkownik usunięty
Re: gdzie mam jechac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2015 15:49

No to musicie szukać kwatery w tzw. pierwszej linii brzegowej :!:

Nawet miejscowości na oko "płaskie" mogą być męczące, bo choć nie będzie ostro pod górkę,
to długie maszerowanie w upale potrafi dać w kość :!: :roll:

Ja bym wpisał do googli
noclegi chorwacja online
albo coś podobnego
i szukał, a potem, jak wam coś wpadnie w oko, zarezerwował :!:

Waszym problemem nie jest miejscowość, tylko znalezienie kwatery nas samym morzem :!: :!: :!:
Użytkownik usunięty
Re: gdzie mam jechac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2015 16:04

Od Orebic do Viganji jest wszystko dostępne prawie bez schodów ;)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009
Re: gdzie mam jechac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 07.06.2015 18:33

mxostry napisał(a): czekam na porady

To napisz skąd jedziesz, jak długo chcesz jechać, z noclegiem czy bez i jaki rejon Chorwacji ci pasi, bo tego za ciebie nikt nie wybierze, jeśli się okaże, że nie podoba ci się Dalmacja albo dojazd na wyspy będzie utrudniony.

W takiej sytuacji jak jesteś, to najlepiej wsiadaj w pojazd i staraj się dojechać w interesujący cię punkt około dwunastej max - szukasz lokum, a jak nie znajdziesz, to miej w pobliżu jakąś jedną, dwie miejscowości zapasowe.

Rozejrzyj się w Dalmacji Północnej, w rejonie Primostenu, Omisa - zasada jest taka, że im dalej na południe, tym taniej i łatwiej o kwaterę, aczkolwiek to nie zawsze działa, bo na Rivierze Makarskiej może tez być i tłoczno i drogo.
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014
Re: gdzie mam jechac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 07.06.2015 18:50

W zeszłym roku miałem ten sam problem. Ktoś mi napisał żeby na pierwszy raz pojechać do Pakostane. Pojechałem i to był dobry wybór, powiem więcej, było wręcz idealnie. W tym roku pojadę w inny region i już się boje że będzie rozczarowanie bo poprzeczka wysoko zawieszona została. :D
Użytkownik usunięty
Re: gdzie mam jechac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2015 20:36

Autor wątku nic nie pisze, że chce jechać w ciemno :roll:

Diabeł tkwi w szczegółach: im więcej autor wątku poda szczegółów, np.
jaki ma być koszt noclegu na 1 noc tym lepiej :wink:

Sam nocleg pierwszej linii brzegowej to nie wszystko, trzeba jeszcze coś jeść, pić, kupić pamiątki :wink:

Może być kwatera nad samym morzem, ale do supermarketu będą 2 kilometry, a do knajpy kilometr

Wszelkie wyniki wyszukiwania da się zweryfikować w google maps, wpisać adres kwatery i porównać opis w internecie z fotkami 8)
mxostry
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 07.06.2015
Re: gdzie mam jechac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mxostry » 13.06.2015 13:43

to , że do supermarketu lub do centrum będzie dalej to nie jest ważne, ceny za apartament za 1 osobę tak najlepiej do 20 euro , czyli za 80 euro apartament za noc, chodzi mi o ładne widoki , czystą wodę, byłem wcześniej w czarnogórze i na hiszpanskich wyspach teneryfa fuerta itp , po prostu szukam czegoś ładnego ale chodzi mi o to , żeby nie było aż tak daleko do morza, nie jestem jakiś wielce otyły mam trochę nadwagi ale nie chce mi się z plaży zmęczony wchodzić pod górę, tak jak byłem w montenegro to tam pod górę wchodziliśmy jakieś 20 minut z plązy do apartamentu dlatego powiedziałem ,że nigdy więcej , może Mandre, Brela albo Primosten co myślicie? Radzcie drodzy użytkownicy :) bo został tydzien do wyjazdu
mxostry
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 07.06.2015
Re: gdzie mam jechac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mxostry » 13.06.2015 13:44

PS . pieniądze nie są akurat wielkim priorytetem , ale też szkoda je wyrzucać na prawo i lewo .
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107564
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: gdzie mam jechac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.06.2015 14:28

mxostry napisał(a):...może Mandre, Brela albo Primosten co myślicie? Radzcie drodzy użytkownicy :) bo został tydzien do wyjazdu

Wybór jest spory :wink:
informacje-o-miejscowosciach-z-rejonu-zadar-split-t31698.html

Polecam skupić się na trzech miejscach:
Pakoštane, Rogožnica, Tribunj
Jest płasko i nie ma dużo schodów.
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 13.06.2015 15:17

:D wolny duży 5 - 6 osobowy apartament na Korculi w terminie 27.06 - 06.07 / 9 dób/, 5 m od morza.
mxostry
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 07.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mxostry » 13.06.2015 15:45

Niestety musze jechac w terminie 22.06 do 27 max 28 bo tak mamy zarezerwowane urlopy i to 4 osoby tak maja urlopy wiec nikt nie moze zmienic terminu
Monika121975
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monika121975 » 05.01.2020 14:27

10 lat temu Slatine na Ciovo - zwiedzony Trogir, Split, Szybenik a w drodze powrotnej Plitvickie. Tym razem chcielibyśmy zobaczyć Dubrovnik i Korcule. Szukamy miejscówki dla 4 osob- podpowiedzcie proszę miejscowość z Ciekawa plaża, spokojna miejscowość, ale żeby było co wieczorami robić:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Pomocy !!! Gdzie jechać ? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone