Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie jechac pierwszy raz?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 20.07.2010 22:07

Vrbnik jest na drugim miejscu ... tuż za Starą Baską :wink:
kasia2309
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia2309 » 23.07.2010 22:20

Witam.
My prawdopodobnie też wybieramy się do Chorwacji. Pierwszy raz razem:)
Myśleliśmy właśnie o wyspie Krk.
mkm czy to Twój filmik?
Pozdrawiam!
Chorwacja jest piękna, zwiedziłam już całe wybrzeże parę lat temu teraz próbuję przekonać męża :)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 23.07.2010 22:27

Życzę w takim razie powodzenia :) Filmik super , chociaż nie mój :wink:
Tylko Stara Baska na Krku ... pamiętaj :D

Pozdrav i nesto za dusu ...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.07.2010 07:20

mkm napisał(a):Tylko Stara Baska na Krku ... pamiętaj :D

100 % racji.
Tylko jedno małe "ale", którego brakuje jak zawsze u mkm :lol:
Stara Baska zdecydowanie TAK ale jak ktoś lubi zadupia :idea:
Bo tam akurat nie ma co liczyć na dyskoteki, knajpy na knajpach, sklepy, promenady etc. :wink:
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 24.07.2010 10:24

Vrbnik - Wychodząc z portu główną ulicą... tak jak jedzie kolejka... to na dole jest rozlewnia wina... oj pyszne mają, a można kupować do 5 litrowych baniaczków... a dalej idąc podgórkę, może 100 metrów... jest taki starszy Pan co z domu swoje rakije sprzedaje... nigdy w życiu takiej dobrej figówki nie próbowałem... :D
Gosiakkk
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 18.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosiakkk » 24.07.2010 11:02

jolamik napisał(a):Vrbnik - Wychodząc z portu główną ulicą... tak jak jedzie kolejka... to na dole jest rozlewnia wina... oj pyszne mają, a można kupować do 5 litrowych baniaczków... a dalej idąc podgórkę, może 100 metrów... jest taki starszy Pan co z domu swoje rakije sprzedaje... nigdy w życiu takiej dobrej figówki nie próbowałem... :D

No to widze,ze bedzie co robic:)
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 24.07.2010 14:24

oj bedzie juz zazdraszczamy :D
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 24.07.2010 15:38

Piotrek_B napisał(a):Stara Baska zdecydowanie TAK ale jak ktoś lubi zadupia :idea:


Toż to oczywista oczywistość :) Crozadupia są najlepsze :!:
kmietka
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 21.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmietka » 25.07.2010 08:50

ja proponuję Primosten :D

Piękne, małe ale urokliwe miasteczko. Mnustwo fajnych knajpeczek, domowe winiarnie, klimatyczna starówka :D Polecam!!! :wink:
kizes
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 15.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kizes » 01.04.2011 16:28

Witam
Nie będę zakładał nowego tematu, dopiszę się do istniejącego.

W II połowie czerwca PIERWSZY RAZ wybieramy się do Chorwacji w składzie 4+2 dzieci (12lat).
Póki co padło na Pulę lub Rovinij.
Czy możecie polecić jakieś kwatery w tych miejscowościach, czy rezerwować wcześniej, czy jechać w ciemno?

Czy na pierwszy raz polecacie inne miejsce ? Jedziemy z Bydgoszczy i chcielibyśmy zamknąć się w 1500km max.

Pozdrawiamy i liczymy na pomoc:)
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 01.04.2011 17:38

W drugiej połowie czerwca? Zdecydowanie jedź w ciemno, bez problemu znajdziesz coś fajnego.

1500km? W takim razie jedź dalej na południe. Polecałbym na przykład okolice Primostenu. Otwarte morze i masa ciekawych miejsc w pobliżu (sam Primosten, Trogir, Krka, Kornaty itd.).

Niestety, istnieje spore ryzyko, że jeśli już za pierwszym razem pojedziesz do Dalmacji, to Istrii nigdy nie zobaczysz... :)
jogi66
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 01.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jogi66 » 01.04.2011 21:12

Witam,ja wybrałem na mój pierwszy raz wyspę Pag i masteczko Pag apartament Ivanka dla dwóch osób z (klimą :oops: )Wiem że inne miejsca są bardziej zielone ale po opisach i zdjęciach HELEN myślę że to jest to miejsce od którego zacznę moją przygodę z Chorwacją.Planowany pobyt 25.06.11 do 09.07 11. :D
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.04.2011 21:16

jogi66 napisał(a):Witam,ja wybrałem na mój pierwszy raz wyspę Pag i masteczko Pag apartament Ivanka dla dwóch osób z (klimą :oops: )Wiem że inne miejsca są bardziej zielone ale po opisach i zdjęciach HELEN myślę że to jest to miejsce od którego zacznę moją przygodę z Chorwacją.Planowany pobyt 25.06.11 do 09.07 11. :D


I powiem Ci,że to jest zdecydowanie dobry wybór! :D
jogi66
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 01.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jogi66 » 01.04.2011 21:31

anakin napisał(a):
jogi66 napisał(a):Witam,ja wybrałem na mój pierwszy raz wyspę Pag i masteczko Pag apartament Ivanka dla dwóch osób z (klimą :oops: )Wiem że inne miejsca są bardziej zielone ale po opisach i zdjęciach HELEN myślę że to jest to miejsce od którego zacznę moją przygodę z Chorwacją.Planowany pobyt 25.06.11 do 09.07 11. :D


I powiem Ci,że to jest zdecydowanie dobry wybór! :D

Wielkie dzięki :D
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 01.04.2011 21:33

jogi66 napisał(a):
anakin napisał(a):
jogi66 napisał(a):Witam,ja wybrałem na mój pierwszy raz wyspę Pag i masteczko Pag apartament Ivanka dla dwóch osób z (klimą :oops: )Wiem że inne miejsca są bardziej zielone ale po opisach i zdjęciach HELEN myślę że to jest to miejsce od którego zacznę moją przygodę z Chorwacją.Planowany pobyt 25.06.11 do 09.07 11. :D


I powiem Ci,że to jest zdecydowanie dobry wybór! :D

Wielkie dzięki :D

Tylko pamiętaj, jaki dziś dzień :wink:

:D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Gdzie jechac pierwszy raz? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone