Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 ...

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.02.2008 11:27

MAPA napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a)::lol: witamy Szanowną Małżonkę PAPa

Obrazek

:papa:


Januszu,

Rozczuliłeś mnie tymi kwiatami ...

MAPA


Byłoby wielkim "faux pas" nie powitać na forum uczestniczki tak ciekawej wyprawy i dopingującej PAP-a do pisania relacji.

W przypadku tego dopingu dyskwalifikacji nie ma :lol:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 13.02.2008 17:23

PAP napisał(a):
marsylia napisał(a):Nooo PAP "chwilę" mnie nie było i mam ponad 40 stron do nadrobienia 8O - chyba do następnej zimy będe czytała :mrgreen:


marsylia,

Tylko nie nadrabiaj jednym ciurem, bo twój monitor tego nie wytrzyma :lol: :lol: :lol: ...

Ale do lektury zapraszam :D ...

Pozdrawiam,

PAP


PAP,

no i wpadłam jak śliwka w kompot :P(znowu) , dzisiaj w pracy za dużo nie zrobiłam, ale za to czytam 11 dzień Waszej wspaniałej wyprawy. Relacja jest fantastyczna :!:. Chciałoby się ją pochłonąć jednym ciurem właśnie :wink:. Naprawdę masz "lekkie pióro" jak to się mówi i o tej książce to powinieneś pomyśleć na poważnie :D . Miło jest wrócić do miejsc, gdzie się było...
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 13.02.2008 17:38

Buber napisał(a):Witam serdecznie "świeżo ujawnioną" małżonkę PAPa (MAPA - jakże enigmatyczny nick :D :wink: ).

No jak to enigmatyczny... MAłżonka PAP-a :lol:
MAPO, dopiero teraz Cię witam bardzo bardzo serdecznie. Przed Tobą czapki, kapelusze, kaski, hełmy, mohery, co kto tam ma - z głów! Wszyscy już wszystko napisali, tylko dodam że podziwiam za całokształt :D

Janusz Bajcer napisał(a):Na stronie 30 relacji było, tylko pewnie gdzieś umknęło uwadze - nie była ta rodzinka tak długo jak rodzinka PAP-a, ale też robią wrażenia ich wyczyny :roll:

A to jeden z wyczynów - dzieci (2.5 i 1 rok) w górach 8O

Chyba nawet "zawodowiec" tych Duńczyków nie pobije, bo Ag nie da mu męczyć dzieci :wink:

Tylko PAP-owi się udało trafić na taką MAP-ę :lol: I tylko oni się mogą równać z tymi Duńczykami. Widziałem ten ich opis i durmitorskie łażenie też...
MAPA
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 03.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MAPA » 13.02.2008 23:33

shtriga napisał(a): MAPO! :) JESTEŚ WIELKA!!! Wyjęłam tylko jeden cytat. Jeszcze ten o planach większej rodzinki powinnam i jeszcze kilka innych.


Shtriga,

To bardzo miłe słyszeć, że ktoś uważa mnie za wielką ... ja wcale się taką nie czuję ...

Co się zaś tyczy planów dotyczących powiększenia rodziny, to będzie problem, bo PAP całe wieczory i noce przed kompterem ... relację pisze ... :lol: :lol:

Pozdrawiam bardzo serdecznie,

MAPA
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 14.02.2008 00:10

MAPA napisał(a):
Co się zaś tyczy planów dotyczących powiększenia rodziny, to będzie problem, bo PAP całe wieczory i noce przed kompterem ... relację pisze ... :lol: :lol:

MAPA


A całe dnie i wieczory pracuje,a potem odsypia. :D :D
MAPO droga - ale co się będzie działo jak juz skończy pisanie 8O :D
Pozdrawiam cieplutko

P.S. PAPO zrób sobie czasami przerwę w pisaniu - my poczekamy :wink:
MAPA
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 03.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MAPA » 14.02.2008 00:15

Lidia K napisał(a): Witam serdecznie MAPO!

Z niektórych ujęć kamery podczas jazdy samochodem jasno wynika z jakiej pozycji robone są zdjęcia. Są z pozycji pasażera. MAPO czy jesteś zmiennikiem kierowcy czy filmowca :?:


Lidio,

Ja ... nie mam prawa jazdy ...

Nie czuję tego. Jest to problem, gdyż PAP skazany jest na osamotnienie w tym temacie, a i mnie na codzień eskapady autobusem z dwójką małych dzieci dają szereg różnorakich doznań (każda wyprawa do lekarza, przedszkola autobusem, który niekoniecznie jest niskopodłogowy, z Jasiem w wózku i Leną obok to ekstremalne przeżycie - wiedzą Ci, którzy doświadczyli kiedykolwiek). Ale mimo tego nie chcę robić czegoś, w czym się nie odnajduję.

Tak, filmujemy na zmianę. Sporo czasu minęło, zanim PAP perfekcjonista zdecydował się oddać kamerę w moje ręce. Wcześniej zawsze coś było w Jego opinii za krótko filmowane, a to pion poleciał, aż któregoś dnia stało się :!: Czasem nawet słyszę, że coś było dobrze ... :lol:

Pozdrawiam ,

MAPA
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.02.2008 00:42

MAPA napisał(a):Co się zaś tyczy planów dotyczących powiększenia rodziny, to będzie problem, bo PAP całe wieczory i noce przed kompterem ... relację pisze ... :lol: :lol:

Pozdrawiam bardzo serdecznie,

MAPA


:wink: Z tego co mi wiadomo - nad ranem też można dzieci robić :wink: :lol:

Nawet wszystkie rybki wiedzą, ze najlepiej jest z rana :wink: :lol:
Ostatnio edytowano 14.02.2008 08:22 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
MAPA
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 03.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MAPA » 14.02.2008 00:42

zawodowiec napisał(a): MAPO, dopiero teraz Cię witam bardzo bardzo serdecznie. Przed Tobą czapki, kapelusze, kaski, hełmy, mohery, co kto tam ma - z głów! Wszyscy już wszystko napisali, tylko dodam że podziwiam za całokształt :D


Zawodowiec,

Ja także witam bardzo serdecznie, i zarówno Tobie, jak i wszystkim forumowiczom dziękuję za tak miłe przyjęcie :D

Pozdrawiam tych, którym w życiu chce się trochę więcej ...

MAPA
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 14.02.2008 09:32

MAPO,

ja też Cię serdecznie witam, pozdrawiam, podziwiam, zazdraszczam - tak pozytywnie oczywiście i wracam do czytania :D .

p.s.
PAP dzisiaj walentynki - zajmij się żoną :hearts:
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 14.02.2008 13:25

MAPA napisał(a): Co się zaś tyczy planów dotyczących powiększenia rodziny, to będzie problem, bo PAP całe wieczory i noce przed kompterem ... relację pisze ... :lol: :lol:


MAPO - nie przejmuj się... kiedyś się to w końcu uda... :wink:
Mój małżonek całe wolne dnie i noce siedział na makiecie, a prosze - jakimś cudem (tu słowa Janusza) "lokomotywa" wjechała na właściwy tor i stało się :hearts:
Teraz znów siedzi na makiecie, co by zdążyć ją dokończyć zanim mały szkrab pojawi się na świecie..... :lool:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.02.2008 13:29

witki napisał(a):Teraz znów siedzi na makiecie, co by zdążyć ją dokończyć zanim mały szkrab pojawi się na świecie..... :lool:


Niech szybko kończy, bo przy szkrabie będzie zasuwał jak "mały parowozik" :wink: :lol: :papa:
zet
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 02.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zet » 14.02.2008 14:27

tak będzie zasuwał ha :!: ha :!:
Będzie planował kolejną podróż a ty będziesz zasuwała
Zyczę ci bliżniaków bo to fajne przeżycie ale nie teraz tylko za kilka lat - A co do samochodu to radzę ci się przekonać ułatwi ci to życie z taką gromadką + pies wiem coś na ten temat
pozdrawiam i życzę dużo dużo zdrowia dla całej rodzinki :D :D :D
zet
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 02.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zet » 14.02.2008 14:27

tak będzie zasuwał ha :!: ha :!:
Będzie planował kolejną podróż a ty będziesz zasuwała
Zyczę ci bliżniaków bo to fajne przeżycie ale nie teraz tylko za kilka lat - A co do samochodu to radzę ci się przekonać ułatwi ci to życie z taką gromadką + pies wiem coś na ten temat
pozdrawiam i życzę dużo dużo zdrowia dla całej rodzinki :D :D :D
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 14.02.2008 14:37

zet napisał(a):tak będzie zasuwał ha :!: ha :!:

czego to dotyczy??? zasuwania na makiecie czy przy dziecku???
bo jeżeli chodzi o mojego męża to przy dziecku też będzie zasuwał :roll:

zet napisał(a):Będzie planował kolejną podróż a ty będziesz zasuwała

jeżeli to piszesz do mnie - to czytaj uważnie, że planowaniem podróży u nas (WITKI) zajmuję się ja - żona......, a planowaniem u PAP-a i MAPY właśnie PAP
może ci się coś pomyliło :wink:

zet napisał(a):Zyczę ci bliżniaków bo to fajne przeżycie ale nie teraz tylko za kilka lat - A co do samochodu to radzę ci się przekonać ułatwi ci to życie z taką gromadką + pies wiem coś na ten temat

bliźniaków nie będzie, jest jedno w środku....
a co do samochodu - znów pomyłka - MAPA nie ma prawą jazdy, a psa mamy my WITKI
a ja mam prawko i ogromniasty samochód, że nawet wózek nieskładany do niego wejdzie :wink:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 14.02.2008 14:44

Się komuś wszystko pomieszało :lol: (zet)

Witki ja chyba coś przegapiłam - wielkie gratulacje :!: (przepraszam, że w tym wątku :oops: )
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 .....
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone