Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Zwiedzanie wodospadów KRKA

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Endrju
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 21.06.2018 14:57

W tamtym roku płaciłem kartą za wejście do parku
zimarek
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) zimarek » 26.06.2018 14:08

Ponieważ nikt nie odpowiedział jednoznacznie na moje wątpliwości to zapytam raz jeszcze, w jaki sposób zobaczyć wszystkie te miejsca w ramach jednego biletu "na wszystkie lokalizacje"?????:
1. Skradinski buk - chciałbym płynąc statkiem tam i z powrotem ze Skradin?
2. Roski slap - czy po pkt 1 mogę pojechać dalej samochodem do https://goo.gl/maps/aspMetm5fyB2
(wiąże się to oczywiście z tym, że granicę parku przekraczam po raz drugi w innym miejscu, a bilet uprawnia chyba tylko do jednorazowego wejścia ??
3. Kapelica na Krki, Brištane - tutaj można chyba dojechać autem i dostać się na wyspę Visovac łódką z: https://goo.gl/maps/F7unZ58M8bK2
4. Burnum - czy dalej również autem mogę podjechać do riun amfiteatru i zaliczyć kolejny punkt widokowy?
https://goo.gl/maps/cv9XBs8iu912
(tutaj znów podobnie jak w pkt 2 musiałbym przekroczyć po raz trzeci granicę parku, ale inaczej chyba nie jest możliwe aby tu się dostać spod wodospadów punktu 1)
Czy ktoś zwiedził wszystkie te miejsca i może napisać czy mój scenariusz jest właściwy??
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.07.2018 14:14

Podpinam się do pytań kolegi
dariobtm
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) dariobtm » 24.09.2019 09:38

Czesc,
Mam pytanie. Wedlug cennika jesli chcialbym tylko poplynac statkiem ze Skradinu do wodospadu Skradinski Buk to tez jest cena 200 kun za osobe dorosla czy moze jest cos taniej ? Pytam, bo nie wiem co to znaczy "bilet na wszystkie miejsca" :)

CATEGORY ENTRANCE FEE
INCLUDES
JAN/FEB/MAR/
NOV/DEC/* APRIL/MAY/OCT JUNE/JULY/AUG/
SEPT
Individual adults All accessible land sites
30.00 kn 100.00 kn
200.00 kn
after 4 pm
150.00 kn
Roški slap 30.00 kn 50.00 kn 100.00 kn
Kistanje, Burnum, Puljane 30.00 kn 40.00 kn 40.00 kn
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Zwiedzanie wodospadów KRKA - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019