napisał(a) Użytkownik usunięty » 15.11.2017 17:21
beatabm napisał(a): Strasznie mnie ich jeden załogant irytował - cały czas biegał po pokładzie w stroju Adama

co mi osobiście bardzo przeszkadzało - w końcu mam ze sobą dzieci

A to nie była plaża FKK...
Witam
Czasami tacy "goście" potrafią zirytować
Nam w tym roku na plaży Episkopos nagle
"spłynęły"się 3 jachty a tam na jednym z nich taka sytuacja:
Na szczęście na zachodnim wybrzeżu żadne jachty nie podpływały
Z kolei w zeszłym roku na Samograd zmąciło nam spokój takie "paskudztwo""
15 minut warkotał,żeby się odpowiednio ustawić,a następnie
na 3 razy opuszczał i wyciągał kotwicę
(tam niestety jest od razu głęboko i nie sięgał dna jak się można domyśleć)
Potem widziałem ich jeszcze około Proizd,
ale już w dalszej odległości...
Tak mnie zatanawia
-po co komuś się wpychać pod plażę,
jak zaraz obok jest jakaś bezludna?(bo była)
Tym bardziej,że nikt z jachtu nie schodził na plażę
