Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zaton Holiday Resort 2013

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 05.07.2013 21:04

trans x napisał(a):Dubrava jest rewelacyjna (ale ktoś ma widoczki z okna 8O )


oczywiście Niemce :-)

A oto przyjaciele którzy umilali nam pobyt na Cro :-)
Załączniki:
Pan Żółw.jpg
Pan Jeż.jpg
Kotka Luna.jpg
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 15.07.2013 00:14

A te pionowe skalne płyty schodzące do wody za Kastelem widziałeś? Bo to takie - wg mnie ;) - ciekawe zjawisko było :)

Co do zwierzaków - zające jeszcze kicają po Zatonie :)
A kot biały, ale taki biały cały (z bialym nosem!, ale normalnymo ciemnymi oczami, nie albonos czerwonooki), to plącze się tam jeszcze? Bo niewiele brakowało, a byśmy go w lodówce przemycali do PL :) Taki był cudny :D
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 15.07.2013 00:56

Natko_ na zdjęciu powyżej masz tego kota. Akurat była kotna jak tam byliśmy. Faktycznie cudowny kot, też mieliśmy plan go zabrać. Pewno ktoś to w końcu zrobi.

Tych płyt nie widziałem.
Banano78
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Banano78 » 22.07.2013 22:27

Witam serdecznie,
Ponieważ pierwszy raz wybieramy się "we trójkę" wybór padł na Nin/Zaton. W interesującym nas terminie nie ma wolnych apartamentów na terenie ośrodka ZHR, będziemy zatem mieszkali w prywatnych apartamentach poza jego terenem. Mam pytanie do Ciebie czy korzystanie z plaży piaszczystej na terenie ZHR jest dozwolone dla osób z zewnątrz, ewentualnie czy wiąże się z jakimiś opłatami?
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 23.07.2013 00:09

Tak, przy wjeździe pobiera się bilecik na bramce. Samochód można zostawić na specjalnym parkingu oddalonym najdalej ze wszystkich od plaży i basenu. Nie wiem jaka jest cena ale płaci się przy wyjeździe.

Swoją drogą, nie polecam tej plaży, lepiej jechać na Vir.
Banano78
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Banano78 » 23.07.2013 09:53

Czy ten bilecik uprawnia do korzystania przez dzieci z tamtejszej infrastruktury (place zabaw itp)?
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 23.07.2013 10:11

Chyba tak, nikt tam nie kontroluje kto chodzi po obiekcie. Nie ma żadnych identyfikatorów czy opasek na rękę. Jeżeli chodzi o ilość placów zabaw darmowych to nie ma tego za dużo. Naoglądałaś się tego na ich stronie pewno a w rzeczywistości tak pięknie tam nie ma.

Za basen się płaci, za leżaki na basenie i plaży też.

Na innym forum napisałem swoją opinię o Zatonie, wklejam tutaj:

Plaża przy kempingu płytka jak dla niemowlaków, ciepła woda ale zmulona tym piaskowym szutrem. Piasek na plaży brudzi ręczniki i ubrania. Za wszytko na plaży należy płacić, nic nie jest w cenie. Kolor wody zdecydowanie nie taki jak to mają w reklamach. Dlatego jeździliśmy na pobliskie plaże żeby nie zmarnować wczasów na tym czymś.

Gatronomia drogo i ubogo. Pizza za 50 kun to samo ciasto z kilkoma dodatkami mięsnymi i warzywkiem. Stołówka przy kempingu też droga 100 kun od osoby i jesz co chcesz z tym że nie ma co jeść, wszytko monotonne i mało smaczne. Jest na miejscu Konoba, za 350 kun pojesz jak koń. Na terenie jest również Konzum z cenami większymi niż w polskiej Żabce. Jeździliśmy do Lidla w Zadarze jadaliśmy w restauracjach poza kempingiem o wiele taniej i pyszniej. Nie lubię rozwalać kasy za równanie naszych dochodów z niemieckimi :-)

Basen to jedna wielka szczalnia, szczególnie ten dziecięcy, nie dało się koło niego stać, tak waliło amoniakiem. Po 2 kąpielach na basenie córki miały 2 razy problemy ze skórą i kobiecymi sprawami.

Pokoje fajne, jak na chorwackie klimaty przystało. Okiennice i wystrój retro. Obiecywane atrakcje dla dzieci między domkami występują tylko przy 4 gwiazdkowcach a oferta stanowiła że trójki też to mają. Na plac zabaw daleko o ile huśtawkę z opon i zjeżdżalnię można nazwać placem zabaw. Na plaży jest jeden spoko plac zabaw w kształcie statku, to było super ale daleko od domków.

Obsługa na recepcji gwiazdorzy i cwaniakuje. Żeby się zameldować stałem 3 h w kolejce a wymeldowanie pochłonęło mi tylko 1h na stojąco. Pomoc w postaci wózków przy wprowadzaniu się jest ale przy wyjeździe już nie przysługują.

Atrakcje są, koniki, quady, tenis. Wszytko drożej płatne niż Szeratonie. Dla przykładu, kurs 15 min ciuchcią z Zatonu do Ninu dla nas to tylko 120 kun. Pompowane skocznie i zjeżdżalnie w wodzie płatne, ojciec płaci a dziecko idzie pohasać 5 minut za 50 kun. Każda karuzela i huśtawka przy plaży płatna.

Zapłaciłem 3400 zł za 7 dni w 3 gwiazdowym apartamencie, ja z żoną i córki 39 5 lat. Za tri tausend kun to mam w Pagu apartament w lepszym standardzie i jeszcze rano właścicielka na śniadanie woła. Pojechałem na ten kemping tylko dla atrakcji dla dzieci które rozpuściły się i były tylko chwytem reklamowym. Moja noga więcej tam nie postanie, zostałem tylko ze względu że zarezerwowałem i nie chciałem robić sobie siary u chorwackich hotelarzy.
anka.gd
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 07.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka.gd » 25.07.2013 19:36

Hej, właśnie wróciłam z Zatonu :)
Mieszkałam w mobile home (jak zawsze zresztą). Są położone wyżej i wydaje mi się że "ciszej" niż apartamenty. No, i trafiliśmy na "cichą alejkę", tzn. fajnych sąsiadów. :D No, i na "naszej" recepcji wszystko było ok, a ludzie bardzo pomocni.... Szkoda,że na apartamentach nie wszystko tak dobrze... :(
Co do korzystania z "atrakcji", płatne 30 kn od osoby za dzień, zaś za samochód trzeba zapłacić 150kn. Aktualnie basen dla maluchów był ok, na szczęście nic nie śmierdziało, a uciechy mnóstwo. Co do placów zabaw, to faktycznie dużo ich nie ma (statek, jeden przy plaży kierując się w stronę pizzerii, dwa dla najmłodszych przy sanitariatach i jeszcze niedaleko od przystanku ciuchci do Ninu). Dla nas atrakcją były też animacje dla dzieci oraz niektóre wieczorne pokazy ;) Ale fakt, to najdroższy kemping, na jakim do tej pory byłam, a market- tylko dla zdesperowanych ;)
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 25.07.2013 20:15

Też zauważyłem, recepcja od kempingu była fajniejsza. Trafiłem na nią przez przypadek.
gustaw7
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 07.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gustaw7 » 29.10.2013 14:23

Rzeczywiście piękna plaża. Tyle że to miejsce parę kilometrów za miastem Pag. to nie rzut beretem z Zatonu
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Zaton Holiday Resort 2013 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone