Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Za ile kwatera w Breli dla dwóch osób w 2012? Prośba o info.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010
Za ile kwatera w Breli dla dwóch osób w 2012? Prośba o info.

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 31.01.2012 18:45

Za ile znajdę kwaterę w centrum Breli dla dwóch osób w lipcu/sierpniu jadąc w ciemno w 2012?

Szukamy dwóch apartamentów dwuosobowych (najlepiej jakby były w jednym budynku, ale niekoniecznie) - z kuchnią łazienką i balkonem. Metraż nie ma znaczenia.

Chcę mieć tylko pogląd jaka jest różnica w cenie między biurem podróży a jadąc w ciemno. Różnica polega na tym że jadąc z biura jechałbym busem, a jadąc w ciemno autem. W sumie duża różnica, więc muszę przekalkulować co się bardziej opłaca.
Chociaż jeżeli padłyby jakieś konkretne namiary na apartamenty z Breli w przystępnych cenach blisko od plaży to również byłbym bardzo wdzięczny.
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 01.02.2012 12:03

www.brela.com proszę :P
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 01.02.2012 13:46

anubis2423 napisał(a):www.brela.com proszę :P


Nie widzę tam żadnych cen - przykładowo tu http://www.brela.com/nede/cjenik.htm - nie ma nic, puste pola w cenniku. Poza tym nie wiem czy brela.com nie bierze jakichś prowizji.

Jeszcze raz proszę o informację.
tygrysek0038
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrysek0038 » 01.02.2012 13:59

WolfAtTheDoor napisał(a):
anubis2423 napisał(a):www.brela.com proszę :P


Nie widzę tam żadnych cen - przykładowo tu http://www.brela.com/nede/cjenik.htm - nie ma nic, puste pola w cenniku. Poza tym nie wiem czy brela.com nie bierze jakichś prowizji.

Jeszcze raz proszę o informację.


Nie, Brela.com nie bierze żadnych prowizji.

Cen w większości nie ma, bo nie chcą podawać, ile brali w ubiegłym sezonie.
Może dlatego, że Brela jest jedna z droższych miejscowości na wybrzeżu.

Co do cen w ciemno, to ci niestety nie pomogę.
My rezerwowaliśmy jakieś 9 m-cy do przodu i płacilismy za apartament w II linii od morza z pełnym wyposażeniem, kuchnią, łazienką, tarasem i super widokiem 45 EUR z klimą.
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 01.02.2012 14:45

Hej, troszkę się rozglądam za kwaterami na tegoroczne wakacje, własnie w Breli lub Baska Voda, faktycznie w wielu ap. na stronach internetowych nie ma cen. Jedno Ci moge powiedzieć, zamawiając nawet apartament w prywatnym budynku ale przez biuro zawsze będziesz miał drożej, doświadczyłem tego na własnej skórze. Jednego roku zamówiłem ap. przez biuro, bodajże Islands Travel, kolejnego roku poniewaz sporo znajomych chiałao jechać wziąłem ten sam sprawdzony ap., było 10-15 euro / nie pamietam dokładnie taniej na apartamencie 2+1. /. Jako, że mam jakąś tam orientację co do cen, to powiem, że w tym roku na stronach ap., na których wyświetlają się ceny sa one dośc spore, w prównaniu do zeszłego roku poszły w górę, choć da się znaleźć całkiem przyzwoite ceny ale na to trzeba czasu. Jeszcze jedna rzecz, w necie jest tylko część ap., choć przyznam, że byłem w CRO 4x i zawsze z różnych względów rezerwowałem wcześniej. Co prawda trochę dalej ale jeśli chcesz to moge polecić sprawdzony ap. w Gradacu. Pozdrawiam :)
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 01.02.2012 15:14

tygrysek0038 napisał(a):
WolfAtTheDoor napisał(a):
anubis2423 napisał(a):www.brela.com proszę :P


Nie widzę tam żadnych cen - przykładowo tu http://www.brela.com/nede/cjenik.htm - nie ma nic, puste pola w cenniku. Poza tym nie wiem czy brela.com nie bierze jakichś prowizji.

Jeszcze raz proszę o informację.


Nie, Brela.com nie bierze żadnych prowizji.

Cen w większości nie ma, bo nie chcą podawać, ile brali w ubiegłym sezonie.
Może dlatego, że Brela jest jedna z droższych miejscowości na wybrzeżu.

Co do cen w ciemno, to ci niestety nie pomogę.
My rezerwowaliśmy jakieś 9 m-cy do przodu i płacilismy za apartament w II linii od morza z pełnym wyposażeniem, kuchnią, łazienką, tarasem i super widokiem 45 EUR z klimą.


Czy dobrze rozumiem - płaciliście 200 zł/dzień za apartament 2-osobowy?
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 01.02.2012 15:15

Na stronie www.brela.com trzeba napisać do właściciela apartamentu i napewno odpisze z cena .ja tak robiłem w grudniu.pozdro
tygrysek0038
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrysek0038 » 01.02.2012 17:47

WolfAtTheDoor napisał(a):
tygrysek0038 napisał(a):
WolfAtTheDoor napisał(a):
anubis2423 napisał(a):www.brela.com proszę :P


Nie widzę tam żadnych cen - przykładowo tu http://www.brela.com/nede/cjenik.htm - nie ma nic, puste pola w cenniku. Poza tym nie wiem czy brela.com nie bierze jakichś prowizji.

Jeszcze raz proszę o informację.


Nie, Brela.com nie bierze żadnych prowizji.

Cen w większości nie ma, bo nie chcą podawać, ile brali w ubiegłym sezonie.
Może dlatego, że Brela jest jedna z droższych miejscowości na wybrzeżu.

Co do cen w ciemno, to ci niestety nie pomogę.
My rezerwowaliśmy jakieś 9 m-cy do przodu i płacilismy za apartament w II linii od morza z pełnym wyposażeniem, kuchnią, łazienką, tarasem i super widokiem 45 EUR z klimą.


Czy dobrze rozumiem - płaciliście 200 zł/dzień za apartament 2-osobowy?


Kupowaliśmy EUR po 3,85 PLN, więc 174 PLN za dobę. (apartament był na max 3 osoby, ale cena jest w wielu przypadkach taka sama)
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 01.02.2012 19:03

Strasznie wygórowana cena. Przy obecnej cenie euro za taką dwójkę trzeba wyłożyć 2000 zł za 10 dni.
To ja 2 lata temu w Baśce Vodzie z biurem podróży zapłaciłem 1200 zł od osoby (czyli 2400 za całość) za 10 dni ale z PRZEJAZDEM AUTOKAROWYM I Z WYŻYWIENIEM (śniadania i obiadokolacje).
Radoo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 03.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoo » 01.02.2012 19:22

10 dni pobytu czy 7 dni + 3 dni w autokarze?
W zasadzie, gdy chcesz zaoszczędzić imieć możliwość miejsca pobytu a nie skoszarowanie to proponuję wyjazd w ciemno. Oglądasz na żywo co jest i negocjujesz cenę. Najdziesz i coś za 50E/dobę i za 40E/dobę w różnych standardach, co nie oznacza że im taniej tym gorzej.

W zasadzie na forum jest tak, że każdy ma swoje zdanie i je przedstawia. Przefiltruj sobie różne wypowiedzi i wyciągnij wniosek. Dojdziesz pewnie do wniosków jak większość.
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 01.02.2012 19:27

Radoo napisał(a):10 dni pobytu czy 7 dni + 3 dni w autokarze?
W zasadzie, gdy chcesz zaoszczędzić imieć możliwość miejsca pobytu a nie skoszarowanie to proponuję wyjazd w ciemno. Oglądasz na żywo co jest i negocjujesz cenę. Najdziesz i coś za 50E/dobę i za 40E/dobę w różnych standardach, co nie oznacza że im taniej tym gorzej.

W zasadzie na forum jest tak, że każdy ma swoje zdanie i je przedstawia. Przefiltruj sobie różne wypowiedzi i wyciągnij wniosek. Dojdziesz pewnie do wniosków jak większość.


10 dni pobytu/9 noclegów + dodatkowe 2 w autokarze.

No ale to jak w końcu jest znajdę coś za 50 euro za dobę czy za 40 czy może i za 20? Włąsnie chodzi mi o to zeby ktoś mi podał przedział cenowy dla dwójek. Bo znajomy zapewnia mnie że w Podgorze ma apartament za 35 zł od osoby za dobę.
tygrysek0038
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrysek0038 » 01.02.2012 20:29

WolfAtTheDoor napisał(a):Strasznie wygórowana cena. Przy obecnej cenie euro za taką dwójkę trzeba wyłożyć 2000 zł za 10 dni.
To ja 2 lata temu w Baśce Vodzie z biurem podróży zapłaciłem 1200 zł od osoby (czyli 2400 za całość) za 10 dni ale z PRZEJAZDEM AUTOKAROWYM I Z WYŻYWIENIEM (śniadania i obiadokolacje).


ja tez byłam jednego roku na 12 dni za 1600 z pełnym wyżywieniem, ale nie w tym rzecz.

odpowiadało mi położenie, bliskośc plaży, spokój, widok, a to, dopóki mnie stać, liczy się dla mnie najbardziej :D
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 01.02.2012 21:06

Za 20euro w tym rejonie to obawiam się że nie masz żadnych szans,no chyba że w slamsach.realnie to w zeszłym roku w Breli(czerwiec) 2+1 45ojro przy Punta Rata
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 02.02.2012 00:35

Z napisał(a):Za 20euro w tym rejonie to obawiam się że nie masz żadnych szans,no chyba że w slamsach.realnie to w zeszłym roku w Breli(czerwiec) 2+1 45ojro przy Punta Rata


Bez sensu...
wychodzi że w ciemno 200 zł od apartamentu za noc według Ciebie

to czemu ja na stronie biura podróży mam teraz ofertę w Breli za 150 zł od noclegu? Z BIURA PODRÓŻY. Apartament 200 metrów od plaży z klimatyzacją.

I jeszcze jedno - taka różnica w cenie by była między Brelą a Podgorą? Jak znajomy zapewnia mnie że pytał się w zeszłym roku ile jadąc w ciemno musiałby dać z dwójkę to otrzymał jasną odpowiedź że 35 zł za osobę czyli 70 zł od aparatamentu za nocleg w przeliczeniu na PLN.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 02.02.2012 08:02

Chyba Ciebie nie rozumiem,czy ty piszesz od osoby czy za cały apartament,przecież chyba jaśniej się nie da 2+1 45euro, a ile Ty myślisz że zapłacisz w Breli?,nie masz co się łudzić że znajdziesz kwaterę po 10euro od osoby,lecz jak zwykle życzę powodzenia.Dobrze napisałeś 150zł z biura podróży lecz widzę że nie zdajesz sobie sprawy ile to jest 200metrów w Breli,obawiam się że po dojechaniu na miejsce z chęcią dopłacisz te 50zł za dzień tylko za to aby być bliżej plaży.Ja w 2010 byłem tylko 100metrów i miałem 170 schodków do przejścia,uwież mi w tym upale to boli :D
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Za ile kwatera w Breli dla dwóch osób w 2012? Prośba o info.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone