Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Za ile kwatera w Breli dla dwóch osób w 2012? Prośba o info.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 02.02.2012 14:36

anubis2423 napisał(a):Witam ja zastanawiałem się czy w Breli 2+1 w sezonie za 50-60 euro jest realne.blisko plaży.Bardzo mi sie podoba villa Vanja namiar od Hadlera :P dzieki :P ale tam nie ma szans za tą kasę :cry: pozdro


to jest bardzo realna cena , rzekłbym typowa!
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 02.02.2012 14:44

mówisz że podrace jest już sprzedane??? a co z Stomaricą lub Scit??
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 02.02.2012 15:29

Ostatnio edytowano 04.02.2012 10:20 przez Rero, łącznie edytowano 1 raz
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 02.02.2012 15:42

Witam powiem Ci że 1,2 niczego sobie warto sie zainteresować :P
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 03.02.2012 00:57

To foto przedstawia dom-ek w Jakirusa tuż obok tego cacka które podesłałem wcześniej dzieli ich tylko garaż i miejsce parkingowe.
A tam wyżej ten biały kwadratowy dom to właśnie lokal, który ja zajmowałem wtedy te rewelacyjna cena 35 euro.
BenMali
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 31.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BenMali » 04.02.2012 10:50

Witam sznownych forumowiczów.
śledzę z przyjemnością dyskusję na tym forum, nie ma to jak posłuchać rozmów fachowców w danym temacie, konkretnie temacie Breli.
Może któś z bywalców tego pięknego miasteczka podesłać mi namiary na fajny apartament lub domek w Breli lub najbliższych okolicach?
"przerobiłem" już dostępne strony www, nawysyłałem zapytania i ze smutkiem stwierdzam że większość interesujących apartamentów jest już zajęta lub - co częstsze - poza naszym budżetem ...hehehhe
Szukamy apartamentu lub domku jak najbliżej plaży (z powodu dzieci), a jednocześnie niedaleko deptaka (mamusie kochają "deptaczkowy shopping".
Skład osobowy 4 dorosłe + 2 dzieci , budżet około 80-90 Euro za dzień.
Będę wdzięczny za każdą informację : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 04.02.2012 12:50

BenMali napisał(a):Witam sznownych forumowiczów.
śledzę z przyjemnością dyskusję na tym forum, nie ma to jak posłuchać rozmów fachowców w danym temacie, konkretnie temacie Breli.
Może któś z bywalców tego pięknego miasteczka podesłać mi namiary na fajny apartament lub domek w Breli lub najbliższych okolicach?
"przerobiłem" już dostępne strony www, nawysyłałem zapytania i ze smutkiem stwierdzam że większość interesujących apartamentów jest już zajęta lub - co częstsze - poza naszym budżetem ...hehehhe
Szukamy apartamentu lub domku jak najbliżej plaży (z powodu dzieci), a jednocześnie niedaleko deptaka (mamusie kochają "deptaczkowy shopping".
Skład osobowy 4 dorosłe + 2 dzieci , budżet około 80-90 Euro za dzień.
Będę wdzięczny za każdą informację : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Jeśli chodzi o deptakowy shopping tego tak wiele nie ma i to tylko w centrum przy hotelach. Natomiast w Makarskiej jak najbardziej i jest bardzo duży jak na tamte klimaty. Tak więc mamusie by się shoppingiem w Breli nie podnieciły. Za to promenada spacerowa da im w kość aby przejść całą hhhhhee. Natomiast co do apartamentu więksi fachowcy muszą pomóc bo ja jeżdżę w ciemno i w zasadzie zawsze do nowych miejsc.
Kasia_P
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 12.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia_P » 13.02.2012 10:42

Jadę z mężem do villa visnja w sierpniu 2012 za 60E/N
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 13.02.2012 11:24

Kasia_P napisał(a):Jadę z mężem do villa visnja w sierpniu 2012 za 60E/N



Tyle płacić to chyba będziecie za hotel ****.
Jeżeli tyle płacicie za kwaterę toście frajerzy :lol:
Kasia_P
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 12.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia_P » 13.02.2012 11:26

hehehe :P :twisted:
luminox
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) luminox » 13.02.2012 16:58

darek1 napisał(a):
Kasia_P napisał(a):Jadę z mężem do villa visnja w sierpniu 2012 za 60E/N



Tyle płacić to chyba będziecie za hotel ****.
Jeżeli tyle płacicie za kwaterę toście frajerzy :lol:


Witam...od jakiegos czasu sledze to forum a w szczegolnosci rzeczy ktore dot;Breli...Wszyscy piszecie ze Brela jest drozsza jak wszystkie inne wiochy dookola,czyli ze 45-55 eu za apartament to normalne...raptem Ty kolego wyskakujesz jak wyzej ze jak Kasia placi 60eu "toscie frajerzy"...tak wiec z calym szacunkiem ale widziales jej apartament???? - nie sadze,to mozesz mi zdradzic na jakiej podstawie sadzisz ze to ile oni placa to jest frajerskie???...czy sadzisz moze ze Twoje zdolnosci negocjacyjne sa tak dobre ze jestes w stanie zjechac z ceny wyjsciowej do np;25 eu na dobe za np; ten apartament??? http://www.brela.com/renato/1_a41.htm - watpie...a pytam tak z ciekawosci bo akurat ten apartament ja wynajmuje rowniez za 60eu i jestem zadowolony z ceny, choc pewnie wedlug Ciebie to frajerstwo....a tak na marginesie to chetnie zobacze miejsce, warunki jak i cene tego w ktorym Ty rezydujesz- moze posmiejemy sie wspolnie????
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 13.02.2012 17:29

luminox napisał(a):
darek1 napisał(a):
Kasia_P napisał(a):Jadę z mężem do villa visnja w sierpniu 2012 za 60E/N



Tyle płacić to chyba będziecie za hotel ****.
Jeżeli tyle płacicie za kwaterę toście frajerzy :lol:


Witam...od jakiegos czasu sledze to forum


...i jeszcze nie wyśledziłeś co z Darka1 za typ.
luminox
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) luminox » 13.02.2012 18:02

Torac napisał(a):
luminox napisał(a):
darek1 napisał(a):
Kasia_P napisał(a):Jadę z mężem do villa visnja w sierpniu 2012 za 60E/N



Tyle płacić to chyba będziecie za hotel ****.
Jeżeli tyle płacicie za kwaterę toście frajerzy :lol:


Witam...od jakiegos czasu sledze to forum


...i jeszcze nie wyśledziłeś co z Darka1 za typ.


....sadzilem ze forum sluzy by sledzic tematy w nim zawarte a nie profile uzytkownikow...ale moze sie myle - a jesli tak jest to poraz kolejny sie czegos nauczylem - tego, ze na Cro.pl poza zainteresowaniem tym krajem wypada miec jeszcze zaciecie detektywistyczne w stosunku do forumowiczow...ale;- w koncu ja nie pracuje dla p.Rutkowskiego tak wiec moze z tad moje uposledzenie...jakby nie patrzec , wydaje mi sie jednak ze po tym ile kto placi za bude w ktorej mieszka przez pare dni w roku to nie zasluguje by okreslac go jako frajera....na takie okreslenie musisz jakos inaczej zapracowac,nie sadzisz???- i nie ma to najmniejszego znaczenia jakim kto jest "typem" czyli czy jest takim COOL czy tez ma nasrane w lbie jak baran w torbie.....
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 13.02.2012 18:14

luminox napisał(a): czy tez ma nasrane w lbie jak baran w torbie.....


już wszystko wiesz na ten temat.
Kasia_P
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 12.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia_P » 13.02.2012 22:14

dzięki za wsparcie ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Za ile kwatera w Breli dla dwóch osób w 2012? Prośba o info. - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone