Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Za ile kwatera w Breli dla dwóch osób w 2012? Prośba o info.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 02.02.2012 09:14

Z napisał(a):Chyba Ciebie nie rozumiem,czy ty piszesz od osoby czy za cały apartament,przecież chyba jaśniej się nie da 2+1 45euro, a ile Ty myślisz że zapłacisz w Breli?,nie masz co się łudzić że znajdziesz kwaterę po 10euro od osoby,lecz jak zwykle życzę powodzenia.Dobrze napisałeś 150zł z biura podróży lecz widzę że nie zdajesz sobie sprawy ile to jest 200metrów w Breli,obawiam się że po dojechaniu na miejsce z chęcią dopłacisz te 50zł za dzień tylko za to aby być bliżej plaży.Ja w 2010 byłem tylko 100metrów i miałem 170 schodków do przejścia,uwież mi w tym upale to boli :D


No coś Ty. W Baśce w zeszłym roku miałem niby 350 metrów i było bliziutko zarówno do plaży jak i centrum, ale na plażę i tak chodziłem 1 km do Breli i jakoś się nie męczyłem.

prędzej Ci uwierzę niż uwieżę ale mniejsza z tym...

generalnie chodzi mi o to że jak z biura podróży jest za 150 zł za apartament w lipcu/sierpniu to w ciemno musi być mniej - nie ma innej opcji.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 02.02.2012 09:59

I ja w 2010 właśnie przy tej drodze z Baski mieszkałem(Frankopanska kwatery Ledic), i niby nie daleko z tej drogi do plaży a jednak 170 schodków trzeba było zapitolić,więc jak na plażę szedłem objuczony za trzy osoby to po dwóch dniach zdjąłem z przyczepy quada i nim woziłem.Jeśli byłeś Baskiej Vodzie i Breli to masz porównanie,odległość w poziomie może być myląca.W zeszłym roku już byłem mądrzejszy i dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów(dzięki Torac :papa: ) znalazłem kwaterę przy Punta Rata za 45euro,miałem dosłownie dwanaście schodków z grilla do wody,zaznaczam że zawsze bywałem w czerwcu.Wydaje mi się że Brela jest jednak droższą miejscowością.Podsumowując obawiam się że ta kwatera jest za Jardanką, objeżdziłem trochę te rejony quadem i widziałem tam dużo kwater do wynajęcia,najlepiej spójrz na mapę i zobacz w którym jest ona miejscu.
Hadler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 356
Dołączył(a): 17.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadler » 02.02.2012 11:00

WolfAtTheDoor napisał(a):
Z napisał(a):generalnie chodzi mi o to że jak z biura podróży jest za 150 zł za apartament w lipcu/sierpniu to w ciemno musi być mniej - nie ma innej opcji.



Muszę przyłączyć się do realistów: moim zdaniem ( a Brela jest mi doskonale znana ) nie ma co liczyć w Breli w sezonie na cenę niższą niz 40E za dwójkę. Owszem Brela warta jest dużych pieniedzy ale miejscowi cenią się wyjątkowo wysoko. Dodatkowym utrudnieniem jest to że szukacie w ciemno dwóch dwójek w jednym budynku, łatwiej byłoby z dostępnością jednej czwórki. Generalnie również zyczę powodzenia :)

A co do ceny z Podgory o jakiej zapewnia Cię znajomy to ... to chyba cena na listopad :)

A tak z czystej ciekawości: mogę prosic o link do oferty z biura za 150zł za apartament??
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 02.02.2012 11:18

Hadler napisał(a):
WolfAtTheDoor napisał(a):
Z napisał(a):generalnie chodzi mi o to że jak z biura podróży jest za 150 zł za apartament w lipcu/sierpniu to w ciemno musi być mniej - nie ma innej opcji.



Muszę przyłączyć się do realistów: moim zdaniem ( a Brela jest mi doskonale znana ) nie ma co liczyć w Breli w sezonie na cenę niższą niz 40E za dwójkę. Owszem Brela warta jest dużych pieniedzy ale miejscowi cenią się wyjątkowo wysoko. Dodatkowym utrudnieniem jest to że szukacie w ciemno dwóch dwójek w jednym budynku, łatwiej byłoby z dostępnością jednej czwórki. Generalnie również zyczę powodzenia :)

A co do ceny z Podgory o jakiej zapewnia Cię znajomy to ... to chyba cena na listopad :)

A tak z czystej ciekawości: mogę prosic o link do oferty z biura za 150zł za apartament??


Podaj maila to Ci prześlę.
Hadler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 356
Dołączył(a): 17.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadler » 02.02.2012 11:24

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
tygrysek0038
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrysek0038 » 02.02.2012 11:50

Z ma rację- jak byłeś w Baskiej, to zmierzając w strone Breli jest coraz większa różnica poziomów na bardzo krótkim odcinku.
Zreszta widać to na zdjęciach. Dlatego nawet 100 m może w Breli oznaczać 150 stopni w górę.
Ponadto Brela w wiekszości przypadków jest droższa niż Baska, a już na pewno niż Podgora.Być może wynika to z faktu, że w Breli jest jakby trochę wyższy przedział wiekowy turystów nastawionych na koncerty pod gołym niebem niż na zabawę w dyskotekach :wink: .
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 02.02.2012 12:04

tygrysek0038 napisał(a):Z ma rację- jak byłeś w Baskiej, to zmierzając w strone Breli jest coraz większa różnica poziomów na bardzo krótkim odcinku.
Zreszta widać to na zdjęciach. Dlatego nawet 100 m może w Breli oznaczać 150 stopni w górę.
Ponadto Brela w wiekszości przypadków jest droższa niż Baska, a już na pewno niż Podgora.Być może wynika to z faktu, że w Breli jest jakby trochę wyższy przedział wiekowy turystów nastawionych na koncerty pod gołym niebem niż na zabawę w dyskotekach :wink: .


W Podgorze nie ma dyskotek. Nie mylić z Baśką/Makarską.



Hadler - "
Wiadomość adresowana do użytkownika adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl nie została dostarczona z powodu błędnego adresu.
Sprawdź czy podany adres jest prawidłowy i wyślij wiadomość ponownie lub w razie dalszych wątpliwości możesz zgłosić się o pomoc do administratora Poczty WP."
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 02.02.2012 12:48

a wracając do tematu cen kwater .
cena waha się od 35E za dwójkę (ciężko taką załatwić - szybciej w ciemno po negocjacjach) do 130E (http://www.hotel-brela.com/en/hotel-acc ... servations)

Brela ogólnie jest najdroższa na rivierze i ok. 20/30 % droższa od Podgory.
nie sugerowałbym się w Breli metrami do morza bo czasami 200m to wyprawa "wysokogórska"
Ostatnio edytowano 05.02.2012 00:16 przez Torac, łącznie edytowano 1 raz
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 02.02.2012 12:53

Więc teraz inne pytanie

może bardziej warto pojechać do Podgory skoro jest tak duża różnica w cenie?

Poproszę o jakieś argumenty, które przekonają mnie że lepiej zapłacić więcej.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 02.02.2012 12:54

Z napisał(a):W zeszłym roku już byłem mądrzejszy i dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów(dzięki Torac :papa: ) znalazłem kwaterę przy Punta Rata za 45euro,miałem dosłownie dwanaście schodków z grilla do wody,zaznaczam że zawsze bywałem w czerwcu.Wydaje mi się że Brela jest jednak droższą miejscowością.


no popatrz . ja załatwiłem Ci za 40E a Ty zostawiłeś 45E . Może jeszcze dobuliłeś za quada a ja nic o tym nie wiem . :wink:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 02.02.2012 12:58

WolfAtTheDoor napisał(a):Więc teraz inne pytanie

może bardziej warto pojechać do Podgory skoro jest tak duża różnica w cenie?

Poproszę o jakieś argumenty, które przekonają mnie że lepiej zapłacić więcej.


W Podgorze byłem raz w Breli cztery razy . Zawsze relacja cenowa taka była . Do Podgory raczej nie wrócę chyba, że Caklje.

Sam musisz sobie odpowiedzieć czy chcesz dopłacić parę stówek (cały pobyt) za to "COŚ"
Hadler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 356
Dołączył(a): 17.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadler » 02.02.2012 13:05

WolfAtTheDoor napisał(a):Poproszę o jakieś argumenty, które przekonają mnie że lepiej zapłacić więcej.


proszę (jesli masz cierpliwość) :) : http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=29031&highlight=
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 02.02.2012 14:25

Torac i Hadler to już specjaliści od Breli, a że ja mam ciekawy nos i wciskam go aby wylukać co nieco też już na temat Breli swoje wiem hhhhhee.
Ok interesi Cię super miejsce za 40 euro w Breli zaznaczam bez schodów niemal z własną plażą? Auto pod domem knajpki nie całe 100m od domu który wygląda inaczej jak cała reszta? O to mój nr jeden w zasięgu finansowym bo Hadler ma coś co jest po za moim zasięgiem prawda? hhehhee :D
http://www.jakirusa.com/en/1/jakirusa-bay/
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 02.02.2012 14:29

Witam ja zastanawiałem się czy w Breli 2+1 w sezonie za 50-60 euro jest realne.blisko plaży.Bardzo mi sie podoba villa Vanja namiar od Hadlera :P dzieki :P ale tam nie ma szans za tą kasę :cry: pozdro
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 02.02.2012 14:35

consett0805 napisał(a):Ok interesi Cię super miejsce za 40 euro w Breli zaznaczam bez schodów
http://www.jakirusa.com/en/1/jakirusa-bay/


cena tego cacka jest bardzo ciekawa ale nie mam wątpliwości że już pozajmowane . Rok temu się temu przyglądałem i było o tej porze pozamiatane.

Ale na 2012 rok raczej szukałbym przy Jakiruśa , może Jardula albo Zelici bo Podraće jest sprzedane
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Za ile kwatera w Breli dla dwóch osób w 2012? Prośba o info. - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone