Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Za ile kwatera w Breli dla dwóch osób w 2012? Prośba o info.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Waldii77
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 10.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldii77 » 13.02.2012 21:41

Stara prawda mówi ze nie ma nic za darmo a więc te róznice to nie przypadek w wiekszości apart'manów. Przerabiałem to gdy przypadkiem właścielka przeniosła mnie do większego apartamentu bo poprostu był wolny tyle ze gdybym go chciał wcześnie rezerwować to zapłaciłbym nie 40 a 60 euro. Wydaje mi sie ze ceny w sezonie od 50 w górę to normalna rzecz w Breli, Baśce etc.
Nie wiem czemu ale Polacy to taki dziwny naród lubiący się przechwalać i krytykować innych za ich wybór...
Kasia_P
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 12.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia_P » 13.02.2012 21:51

villa visnja wydaje mi się hmm w porządku, ma net, ma klimę, ma widoki ;D
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 13.02.2012 21:59

Kasia_P napisał(a):villa visnja wydaje mi się hmm w porządku, ma net, ma klimę, ma widoki ;D


http://www.villavisnja.com/

Mówiłem, że **** gwiadkowy apartament.

Cofam słowo frajerzy skoro jest to ten apartament. Chociaż za mniejsze pieniądze np. 40 euro znajdzie się taki sam. Czy tak czy siak to przepłacacie ale to wasza sprawa i pieniadze. Kolego luminox, coś kolege zagotowało. No cóż brak doświadczenia i obycia na forum oraz nieobeznanie z rynkiem kwater w Chorwacji. Wybaczam Ci wspaniałomyslnie tę wpadkę. Pozdrawiam Darek1
Kasia_P
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 12.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia_P » 13.02.2012 22:08

Możliwe ;) pojadę oblookam może wezmę namiary na zaś ;)

a w tym roku chciałam TEN apartament :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 13.02.2012 22:14

Kasia_P napisał(a):Możliwe ;) pojadę oblookam może wezmę namiary na zaś ;)

a w tym roku chciałam TEN apartament :)


Czy nie lepiej te 20 euro dziennie przeznaczyć na inny zbożny cel np. delektowanie się rakija lub zajadaniem pleskawicy, burkiem czy grilowanym odojakiem lub jagnięciną albo kolacią, krafne itp. A i disco po drodze może być :D :D :D
Kasia_P
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 12.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia_P » 13.02.2012 22:15

nie piję rakiji - brrrr

a na ożujsko wystarczy mniej ;)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 13.02.2012 23:18

Kasia_P napisał(a):Możliwe ;) pojadę oblookam może wezmę namiary na zaś ;)

a w tym roku chciałam TEN apartament :)


A to nie ten sam :?: :?: :?: :

darek1 napisał(a):
http://www.villavisnja.com/

Mówiłem, że **** gwiadkowy apartament.



20E zaoszczędzi jak pojedzie od listopada do kwietnia.
aquavita
Croentuzjasta
Posty: 137
Dołączył(a): 20.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) aquavita » 14.02.2012 00:17

Witajcie
również od pewnego czasu zastanawiam sie nad Brelą
i choć w Chorwacji byłem już 6 razy , to wyjazd w ciemno akurat tam jest zbyt ryzykowny, tym bardziej w sezonie( już zaliczyłem kilkugodzinne poszukiwania ap. w upale)
Wpadłem nawet na pomysł aby ..pojechać na początku maja (parę dni wolnego) i bez tłoku ,poszukać na miejscu , łącząc to z wypoczynkiem ,choć nie wiem jaka jest Chorwacja na początku maja.
Planowałem wyjazd w tym czasie w znane mi miejsce koło Zadaru,(dzwonię ,zamawiam bez zaliczek i jadę) a teraz mam dylemat.
jak ktoś ma coś sprawdzonego do 60- 70 E dla 4 osób , lub do 40-50 dla 2 w sezonie,to proszę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
micmyl
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) micmyl » 14.02.2012 12:42

Witam serdecznie. Mam ogromną prośbę: Torac, czy mogę prosić o kontakt? Jesteś chyba chodzącym przewodnikiem po Chorwacji. To jest mój email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, albo nr gg: 9949884. Tak na marginesie, pozdrowienia z sąsiedniego miasta.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 14.02.2012 13:04

micmyl napisał(a): Jesteś chyba chodzącym przewodnikiem po Chorwacji. To jest mój email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, albo nr gg: 9949884. Tak na marginesie, pozdrowienia z sąsiedniego miasta.


hohoho - bez brawury :)
namiar do mnie: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

ps. ale należę do grona, prawie 30 tyś autorów przewodnika pt. cro.pl
BenMali
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 31.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BenMali » 14.02.2012 21:57

ktokolwiek widział - ktokolwiek wie coś o tym apartamencie?

http://www.brela.com/jardula/7_a51_tiha.htm

adres Brela, Jardula 24
niby okolica szacowna ale na temat tego domku nie mogę znależć szczegółowych informacji w necie.
a właściciel konsekwentnie zeznaje że "...będzie Pan zadowolooooony..."
Będe wdzięczny za każde info o tym domku i okolicy - ile do morza w poziomie i pionie? jakie okoliczności przyrody wokół domku? czy brak klimy nas nie zabije w lipcu? czy do centrum Breli daleko? i czy dzieci dadzą radę na hulajnogach tam dojechać ????....eeehhhh...mnóstwo pytań...
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 15.02.2012 09:22

Witam troszkę do Centrum będziesz miał. :P
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 16.02.2012 09:05

micmyl napisał(a):czy mogę prosić o kontakt?


dostałeś maila :?:
coś mi wczoraj jeden adres fiksował :evil:
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 17.02.2012 13:00

Kasiu, jadę do Visnji juz piaty rok z rzędu, gwarantuje ci, ze nie bedziesz żałowała ani jednego euro :D

Prawda, ze płace mniej, ale jako stały gość tak już jest...
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 17.02.2012 15:27

witam mam pytanie do Joasiasok czy w Visnji byłaś w apartamentach czy pokojach??widzę że za pokoje jest nienajgorsza cena tylko troszkę przeraża mnie widmo korzystania ze wspolnej kuchni :( mozesz coś podpowiedzieć w tej sprawie????pozdro
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Za ile kwatera w Breli dla dwóch osób w 2012? Prośba o info. - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone