Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prośba o przywiezienie rumu z Chorwacji

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 18.10.2011 14:48

olego Josko i na to sposoby. Będziecie Chorwaci pędzić Rakiję nocą. Spytaj się Josko Polaków jak to się robi według przepisu bitwy pod grunwaldem 1410.
Josko Bulic
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josko Bulic » 18.10.2011 16:45

darek1 napisał(a):olego Josko i na to sposoby. Będziecie Chorwaci pędzić Rakiję nocą. Spytaj się Josko Polaków jak to się robi według przepisu bitwy pod grunwaldem 1410.
Nije taka prosta sprawa bo jusz pitalem kilka osub ktury majom priwatne koczolke czy by mi mogli wypecz rakiju ale wszysci muwiom da sie bojom bo kontrole sie naszylajom a kare som drakonske.Nema znaczenia czy jest gwemboka noc czy dzień wypadajom na szile i jest jazda.Jeszcie troche i bendzie podatek na zużyte powietsze bo dla dużo odychame :twisted: :twisted:
yanopodkivano
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2118
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanopodkivano » 26.10.2011 12:57

Josko Bulic napisał(a):Nije taka prosta sprawa bo jusz pitalem kilka osub ktury majom priwatne koczolke czy by mi mogli wypecz rakiju ale wszysci muwiom da sie bojom bo kontrole sie naszylajom a kare som drakonske.Nema znaczenia czy jest gwemboka noc czy dzień wypadajom na szile i jest jazda.Jeszcie troche i bendzie podatek na zużyte powietsze bo dla dużo odychame :twisted: :twisted:

Josko
Czytam to i dreszcze mi po plecach przechodzą.
Wieści są to zaiste (h)-jobowe.
Teraz kumam dlaczego znacznie mniej tabliczek "RAKIJA" w znanych mi dotychczas miejscach.
Choć w ub. miesiącu kupowałem jeszcze całkiem sensowną po 30 kn/l.
Na pohybel takim prawom i prawa te stanowiącym. :evil:
Pozzi :)
JedrzeJ
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) JedrzeJ » 21.10.2015 16:27

Sorki za odkop.

Ale czy coś się zmieniło ? Da się gdzieś u nas kupić Badel Room Domaci ?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 21.10.2015 18:35

JedrzeJ napisał(a):Sorki za odkop.

Ale czy coś się zmieniło ? Da się gdzieś u nas kupić Badel Room Domaci ?


Nie wiem ale ja niezmiennie polecam tanie brązowe "rumy" z Czech w cenie za pół litra 80-110 koron

z 2 razy w roku kupujemy kilka flaszek i na wszystkie imprezy wystarczy i każdy zadowolony a ze pijemy z Pepsi i cytryną to wielkich wymagań nie mamy

:)
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 11.08.2022 17:04

Odkopuje stary temat. Czy można gdzieś w Polsce kupić ciemny Maraska rum, lub jakiś inny?
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Prośba o przywiezienie rumu z Chorwacji - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone