Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Za ile kwatera w Breli dla dwóch osób w 2012? Prośba o info.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kasia_P
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 12.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia_P » 17.02.2012 17:11

joasiasok napisał(a):Kasiu, jadę do Visnji juz piaty rok z rzędu, gwarantuje ci, ze nie bedziesz żałowała ani jednego euro :D

Prawda, ze płace mniej, ale jako stały gość tak już jest...


wiem, czytałam :)

ja do Cro drugi, a Visnja wzięta między innymi dzięki twoim opisom ;)
Mam świadomość, lojalność się opłaca w tym przypadku :)
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 17.02.2012 20:08

W Visnji są chyba tylko 2 pokoje bez aneksów na tarasie, A1 na parterze i chyba C5 na 2 piętrze. Reszta ma aneksy, a ponadto na pietrze 1 i 2 są duże ogólnodostepne kuchnie z których nigdy nie korzystałam.
osobiście nie widze sensu rezerwować pokoju bez kuchni, chyba że jedziecie w 2 rodziny i bierzecie appt obok siebie A1 i A2 i łączycie tarasy. Macie wtedy jedną wspólną kuchnię.
Visnję opisywałamw tym watku:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=230 ... ght=visnja villa&start=60
micmyl
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) micmyl » 19.02.2012 13:32

Torac napisał(a):
micmyl napisał(a):czy mogę prosić o kontakt?


dostałeś maila :?:
coś mi wczoraj jeden adres fiksował :evil:

Torac
WIELKIE DZIĘKI, Twoje informacje niezastapione. Pozdrawiam
ziemniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 713
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziemniak » 17.03.2012 22:49

W zeszłym roku 12 sierpnia szukaliśmy noclegu dla 5 osób w Breli. Była też sympatyczna para z Cieszyna, która również szukała noclegu. My znaleźliśmy za 60 E. Oni w końcu za 45 E chyba. Ceny były różne od 40-110 Euro.
bastian5
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.08.2011
Re: apartament Renato

Nieprzeczytany postnapisał(a) bastian5 » 19.04.2016 09:20

Cześć,
Wybieram się w tym roku do Breli, i rozpatruje tez ten apartament RENATO - II poziomowy, o którym piszesz. Ponieważ sypialnie znajduja się na najwyższym piętrze/poddaszu, to pytanie jak z temperatura w sypialniach :twisted: ? Wiem już że klimatyzowany jest I poziom - czyli pokój dzienny, a na górze klimatyzacja jest w holu a nie w sypialniach, stad moja obawa, że nocki mogą być...zbyt gorące :D
Pozdrawiam i dziękuję za odp.
PS. W Breli byłem już 2 razy, ceny kształtuja się w zalezności od oczekiwań nas samych, standardu, lokalizacji położenia, np. w pierwszej linii od morza, drugiej i tak dalej...a wiadomo, kto był na wybrzeżach dalmacji, że każda kolejna linia to spacer stromo pod górę, co może być utrapieniem dla jednych, a dla innych nie. Ceny kształtuja się od 40-120 eur - przejrzałem sporo ofert różnych, pisałem maila bezpośrednio po właścicielach kwater. Dla każdego się coś znajdzie.

Tyle płacić to chyba będziecie za hotel ****.
Jeżeli tyle płacicie za kwaterę toście frajerzy :lol:[/quote]

Witam...od jakiegos czasu sledze to forum a w szczegolnosci rzeczy ktore dot;Breli...Wszyscy piszecie ze Brela jest drozsza jak wszystkie inne wiochy dookola,czyli ze 45-55 eu za apartament to normalne...raptem Ty kolego wyskakujesz jak wyzej ze jak Kasia placi 60eu "toscie frajerzy"...tak wiec z calym szacunkiem ale widziales jej apartament???? - nie sadze,to mozesz mi zdradzic na jakiej podstawie sadzisz ze to ile oni placa to jest frajerskie???...czy sadzisz moze ze Twoje zdolnosci negocjacyjne sa tak dobre ze jestes w stanie zjechac z ceny wyjsciowej do np;25 eu na dobe za np; ten apartament??? - watpie...a pytam tak z ciekawosci bo akurat ten apartament ja wynajmuje rowniez za 60eu i jestem zadowolony z ceny, choc pewnie wedlug Ciebie to frajerstwo....a tak na marginesie to chetnie zobacze miejsce, warunki jak i cene tego w ktorym Ty rezydujesz- moze posmiejemy sie wspolnie????[/quote]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Za ile kwatera w Breli dla dwóch osób w 2012? Prośba o i

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.04.2016 10:23

Witam. :lol:
Jak widzę pierwszy post po prawie pięciu latach od rejestracji :wink:
Coś chyba cytowanie nie wyszło, bo pomieszany ten Twój post z fragmentami innych. :roll:
bastian5
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.08.2011
Re: Za ile kwatera w Breli dla dwóch osób w 2012? Prośba o i

Nieprzeczytany postnapisał(a) bastian5 » 19.04.2016 11:28

coś nie zaiskrzyło ;)
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Za ile kwatera w Breli dla dwóch osób w 2012? Prośba o info. - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone