Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Z wyspy Pag na wyspę Rab

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rafi70
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 01.07.2018 22:04

edit
Ostatnio edytowano 02.07.2018 15:24 przez Rafi70, łącznie edytowano 2 razy
anakin
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 02.07.2018 11:45

Dziwne, bo w 2011 było.
walp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 02.07.2018 14:25

anakin napisał(a):
Rafi70 napisał(a):Bespośredniego połączenia między wyspami nie ma

Oczywiście, że jest:
http://www.rapska-plovidba.hr/rab-pag_en.html

Też pomyślałem o tym połączeniu, ale tą łodzią można chyba tylko rower zabrać. Czy auto wejdzie też? :wink:
anakin
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 02.07.2018 15:10

walp napisał(a):Też pomyślałem o tym połączeniu, ale tą łodzią można chyba tylko rower zabrać. Czy auto wejdzie też? :wink:

Nawet z rowerem może być problem. :wink:
Na poprzedniej stronie ktoś pytał czy jest możliwość dostania się z jednej wyspy na drugą inaczej niż samochodami.
Stąd link do tej taksówki.

Płyniesz sobie na Rab do Rabu , gdzie masz kilka godzin na zwiedzanie ( w zupełności wystarczy) i tą samą taksówką wracasz.
Bilet kupujesz od razu w obie strony.
A więc ten który dostajesz w Tovarnele, obowiązuje również w drodze powrotnej.
Przynajmniej kiedyś tak było.

Tylko się Waldek nie spóźnij na ostatni rejs, bo będzie bida. :oczko_usmiech:
kraks
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kraks » 02.07.2018 17:35

Dzięki za linka. Spróbujemy ogarnąć ten katamaran. Jak po przepłynięciu na Pag jak najlepiej dostać się z Lun na Zrce Beach bo tak patrze na mape, że to jest ponad 20 km jeszcze?
walp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 02.07.2018 17:56

anakin napisał(a):Na poprzedniej stronie ktoś pytał czy jest możliwość dostania się z jednej wyspy na drugą inaczej niż samochodami.
Stąd link do tej taksówki.

A ja przeczytałem, że chcą pozwiedzać wyspę i z automatu założyłem, że chodzi o przeprawę z samochodem. :)
anakin napisał(a):Tylko się Waldek nie spóźnij na ostatni rejs, bo będzie bida. :oczko_usmiech:

Będę się pilnował. :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Z wyspy Pag na wyspę Rab - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019