Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z wyspy Pag na wyspę Rab

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 01.07.2018 21:04

edit
Ostatnio edytowano 02.07.2018 14:24 przez Rafi70, łącznie edytowano 2 razy
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33329
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 02.07.2018 10:45

Dziwne, bo w 2011 było.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 02.07.2018 13:25

anakin napisał(a):
Rafi70 napisał(a):Bespośredniego połączenia między wyspami nie ma

Oczywiście, że jest:
http://www.rapska-plovidba.hr/rab-pag_en.html

Też pomyślałem o tym połączeniu, ale tą łodzią można chyba tylko rower zabrać. Czy auto wejdzie też? :wink:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33329
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 02.07.2018 14:10

walp napisał(a):Też pomyślałem o tym połączeniu, ale tą łodzią można chyba tylko rower zabrać. Czy auto wejdzie też? :wink:

Nawet z rowerem może być problem. :wink:
Na poprzedniej stronie ktoś pytał czy jest możliwość dostania się z jednej wyspy na drugą inaczej niż samochodami.
Stąd link do tej taksówki.

Płyniesz sobie na Rab do Rabu , gdzie masz kilka godzin na zwiedzanie ( w zupełności wystarczy) i tą samą taksówką wracasz.
Bilet kupujesz od razu w obie strony.
A więc ten który dostajesz w Tovarnele, obowiązuje również w drodze powrotnej.
Przynajmniej kiedyś tak było.

Tylko się Waldek nie spóźnij na ostatni rejs, bo będzie bida. :oczko_usmiech:
kraks
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kraks » 02.07.2018 16:35

Dzięki za linka. Spróbujemy ogarnąć ten katamaran. Jak po przepłynięciu na Pag jak najlepiej dostać się z Lun na Zrce Beach bo tak patrze na mape, że to jest ponad 20 km jeszcze?
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 02.07.2018 16:56

anakin napisał(a):Na poprzedniej stronie ktoś pytał czy jest możliwość dostania się z jednej wyspy na drugą inaczej niż samochodami.
Stąd link do tej taksówki.

A ja przeczytałem, że chcą pozwiedzać wyspę i z automatu założyłem, że chodzi o przeprawę z samochodem. :)
anakin napisał(a):Tylko się Waldek nie spóźnij na ostatni rejs, bo będzie bida. :oczko_usmiech:

Będę się pilnował. :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Z wyspy Pag na wyspę Rab - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone