Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Z wizytą u Śnieżnego Króla - Hochkönig 2015

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
GOLDEN
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 14.03.2015 19:04

Jak się zapędzicie w masyw sudetów.... :roll: ...to się "spikniemy"... :wink:
Te 350km na nartach... 8O ..budzi mój podziw... 8)..... To także Tam i z powrotem samochodem.... :mrgreen:

Dzięki za jak zwykle ciekawą,zabawną ,opatrzoną w piękne foty relację... 8)
:papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.03.2015 20:42

Bardzo ładna pocztówka :D
Obrazek

No i fajna relacja :lol:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 14.03.2015 23:02

Mikeee napisał(a):Dziękuje za miejsce w gondolce :papa:

Proszę bardzo :D Szszszszsz.... :mrgreen:

GOLDEN napisał(a):Jak się zapędzicie w masyw sudetów.... :roll: ...to się "spikniemy"... :wink:

Dam znać :D

Lednice napisał(a):Bardzo ładna pocztówka :D

Dziękuję :D
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 15.03.2015 09:22

maslinka napisał(a):Maria Alm
Obrazek

Zapisałam sobie Maria Alm :P ,
ale ja jak już, to zapoluję na "zieloną" pocztówkę :smo: .

maslinka napisał(a):Dzięki wszystkim za odwiedziny w relacji i do zobaczenia na stoku, górskim szlaku lub w Cro ;) :D
KONIEC

Dzięci za cudne widoki i dużą dawkę słoneczka :P .
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 15.03.2015 10:41

Szszszszszszszczególny mój podziw budzi ilość km na nartach :D

Reszta była tradycyjnie piękna , ciekawa i pouczająca . . . jak to u Maslinki 8)

Dziękuję

Pozdrawiam
Piotr
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.03.2015 12:02

mysza73 napisał(a):Zapisałam sobie Maria Alm :P ,
ale ja jak już, to zapoluję na "zieloną" pocztówkę :smo: .

Zielony też lubię 8)

piotrf napisał(a):Reszta była tradycyjnie piękna , ciekawa i pouczająca . . . jak to u Maslinki 8)

Dzięki, Piotrze :)
Sara76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 15.03.2015 14:03

Twoja relacja Agnieszko jak zawsze porywająca a zdjęcia cudne (nie wiem czy to Twoja zasługa czy bardziej widoków?) Pozdrawiam i dziękuję, bo z wielką przyjemnością śledziłam Twoje przygody. Mam nadzieję, że po weekendzie "wielkanocnym" lub "majowym" znowu pojawi się na forum nowa relacja :lol: :papa:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 16.03.2015 20:58

Sara76 napisał(a):Twoja relacja Agnieszko jak zawsze porywająca a zdjęcia cudne (nie wiem czy to Twoja zasługa czy bardziej widoków?)

Zdecydowanie widoków ;) :mrgreen:

Dzięki za miłe słowa :)
Pozdrawiam :papa:
Piter_M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 06.09.2015 21:16

maslinka napisał(a):Obrazek

W butach narciarskich przejść po tym moście to musiało być przeżycie :wink:

Pooglądaliśmy sobie jeszcze raz Wasze zdjęcia i Ola powiedziała: Szkoda, że na nartach nie jeździmy :(
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.09.2015 21:31

Piter_M napisał(a):W butach narciarskich przejść po tym moście to musiało być przeżycie :wink:

Przyznaję się bez bicia, że całego nie przeszłam... Było strasznie. Nie lubię wszelkich ażurowych podestów, mostków i innych schodków. Dużo pewniej bym się czuła, gdyby nie było tych dziurek pod stopami ;) Ale buty narciarskie na pewno nie ułatwiały.

Piter_M napisał(a):Pooglądaliśmy sobie jeszcze raz Wasze zdjęcia i Ola powiedziała: Szkoda, że na nartach nie jeździmy :(

Nic straconego, jeszcze możecie jeździć :) Mój mąż nauczył się parę lat temu i teraz fajnie szusuje, a do tego jest zupełnie zakręcony na punkcie desek :)
Już się nie możemy doczekać zimy :P
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 07.09.2015 07:23

maslinka napisał(a):Już się nie możemy doczekać zimy :P

Aga, odwołaj to natychmiast, bo Cię uduszę :!: :roll: :evil:

:smo:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.09.2015 14:45

mysza73 napisał(a):
maslinka napisał(a):Już się nie możemy doczekać zimy :P

Aga, odwołaj to natychmiast, bo Cię uduszę :!: :roll: :evil:

Hehe, no dobra, jesień też jest fajna :mrgreen:

Ja tak naprawdę najbardziej lubię lato, ale jak zapytasz mojego męża to tylko zima i zima i szszszszszszsz... :mrgreen:

kriscro
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) kriscro » 07.09.2015 15:28

maslinka napisał(a):Jeśli chodzi o rejon Ski Amade, na przyszłość zostawiliśmy sobie jeszcze ośrodek Schladming (tzw. cztery góry) i lodowiec Dachstein.

KONIEC

Bardzo fajna relacja.

Na Ski Amade polecam ci jeszcze bardzo Zauchensee. Zaleta jest taka ze miejscowosc lezy na 1350 mnpm, wiec w miare pewny snieg nawet w dolinie (Dla porownania Schladming lezy na 700 mnpm). Jest tam 40 km tras i mozliwosc zjechania do osrodka Flachauwinkl, w ktorym tez dziala karnet Ski Amade.
Zauchensee jako miejscowosc jest bardzo malutkie i kameralne, w zasadzie wiekszosc zabudowan tam to wypasione hotele, jest moze doslownie kilka domow z prywatnymi kwaterami, ale raczej tez drogie i ciezko znalezc cos wolnego. Poniewaz ceny w tamtejszych hotelach sa raczej nie na moja kieszen to na snowboarda dojezdzam tam z innych pobliskich i tanszych osrodkow.
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.09.2015 15:33

kriscro napisał(a):Bardzo fajna relacja.

Dzięki :)

kriscro napisał(a):Na Ski Amade polecam ci jeszcze bardzo Zauchensee. Zaleta jest taka ze miejscowosc lezy na 1350 mnpm, wiec w miare pewny snieg nawet w dolinie (Dla porownania Schladming lezy na 700 mnpm). Jest tam 40 km tras i mozliwosc zjechania do osrodka Flachauwinkl, w ktorym tez dziala karnet Ski Amade.
Zauchensee jako miejscowosc jest bardzo malutkie i kameralne, w zasadzie wiekszosc zabudowan tam to wypasione hotele, jest moze doslownie kilka domow z prywatnymi kwaterami, ale raczej tez drogie i ciezko znalezc cos wolnego. Poniewaz ceny w tamtejszych hotelach sa raczej nie na moja kieszen to na snowboarda dojezdzam tam z innych pobliskich i tanszych osrodkow.

Wiem, wiem, że Zauchensee fajny. Szusowaliśmy tam w 2013 roku - klik :)
Jechaliśmy wtedy właśnie "huśtawką" Kleinarl - Flachauwinkl - Zauchensee.

Pozdrawiam :papa:
Piter_M
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 08.09.2015 20:39

maslinka napisał(a):Przyznaję się bez bicia, że całego nie przeszłam... Było strasznie. Nie lubię wszelkich ażurowych podestów, mostków i innych schodków. Dużo pewniej bym się czuła, gdyby nie było tych dziurek pod stopami ;) Ale buty narciarskie na pewno nie ułatwiały.

Musisz tam kiedyś wrócić latem i przejść się w normalnych butach. Dla mnie to straszne nie było, nawet bym powiedział, że za mało adrenaliny tam było ... ale w zimie mogło to inaczej wyglądać.

maslinka napisał(a):Nic straconego, jeszcze możecie jeździć :) Mój mąż nauczył się parę lat temu i teraz fajnie szusuje, a do tego jest zupełnie zakręcony na punkcie desek :)
Już się nie możemy doczekać zimy :P

Wstyd się przyznać, ale tak wyszło, że my jeszcze nigdy nie jeździliśmy na nartach ... jakbyśmy pojechali na narty to mogło by to wyglądać komicznie :roll:
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Z wizytą u Śnieżnego Króla - Hochkönig 2015 - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019