Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa KRK na początek.. co ? gdzie? i jak?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zaba007
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 16.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zaba007 » 06.01.2020 16:26

rozumiem... Właśnie zatanawiam sie coraz bardziej na miejscowościa KRK, ogolnie to wiadomo chodzi mi o niezatloczona plaze i niezatloczone miaso aby tez dzieciaki byly w miare zadowolone no i jakies knajpki na kolacje byly. Wlasnie baska to podobno masakra ...
Zaba007
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 16.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zaba007 » 06.01.2020 17:57

Aaaa... I czy ma ktoś namiar na jakiś apartament 2+2 w krk lub w jakiejś spokojnej i ciekawej miejscowości jak napisałem wyżej... interesuje mnie termin koncowka sierpnia czy będzie to w miarę ok termin?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.01.2020 15:37

Krk na wyspie jest największym miastem, przy jednej z plaż (Jezevac) jest duży kemp = dużo ludzi i to, co mnie się nie podobało, to po prostu chlew. Sensowna plaża to Porporela i Koralj, Politin jest za daleko... a jak Baška, to Zarok ale tak czy siak - tłoczno bardzo :)
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 08.01.2020 12:46

.
Ostatnio edytowano 11.09.2020 21:39 przez Agawa., łącznie edytowano 1 raz
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 08.01.2020 12:58

.
Ostatnio edytowano 11.09.2020 21:38 przez Agawa., łącznie edytowano 1 raz
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 08.01.2020 13:04

.
Ostatnio edytowano 11.09.2020 21:38 przez Agawa., łącznie edytowano 1 raz
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 08.01.2020 13:21

Po raz kolejny się potwierdza, że Stara Baśka jest najciekawsza na Krk.
Piękne filmiki.
Zaba007
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 16.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zaba007 » 08.01.2020 22:02

Filmiki widziałem, robią wrażenie Ale chyba odpuszczę wyspę krk i poszukam czegoś za zadarem... :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.01.2020 09:09

Zaba007 napisał(a):Filmiki widziałem, robią wrażenie Ale chyba odpuszczę wyspę krk i poszukam czegoś za zadarem... :)


Hmmm, moja intuicja nie zawiodła :). Jak ktoś zadaje takie pytania to można być na 99% pewnym, że za chwilę zechce pojechać 200km dalej, pytać i znów zmienić zdanie. Powodzenia, życzę abyś dojechał jednak do tej Chorwacji :)
Zaba007
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 16.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zaba007 » 09.01.2020 18:51

piotrulex napisał(a):
Zaba007 napisał(a):Filmiki widziałem, robią wrażenie Ale chyba odpuszczę wyspę krk i poszukam czegoś za zadarem... :)


Hmmm, moja intuicja nie zawiodła :). Jak ktoś zadaje takie pytania to można być na 99% pewnym, że za chwilę zechce pojechać 200km dalej, pytać i znów zmienić zdanie. Powodzenia, życzę abyś dojechał jednak do tej Chorwacji :)


Z3 zmiana zdania nie do końca, po prostu szukając na polskim olx czy booking to nie znalazłem interesującej kwatery lokalizacyjnie A tym bardziej kwotowo, stwierdzam że ogólnie na krk są wygórowane ceny może się mylę Ale tak zauważyłem.
:wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.01.2020 21:05

Hmmm, też rozglądałem się za jakąś miejscówką na wyspie Krk, gdyż nie chce mi się jechać w tej karawanie autostradowej na południe Chorwacji. Vrbnik wydawał się sensownym wyborem. Kameralne miasteczko chyba nieprzesadnie zatłoczone (w odróżnieniu od Baśki i Krk), ale też nie na końcu świata, jak Stara Baśka. Jednak oferta noclegowa w Vrbniku to duże rozczarowanie (i nie chodzi tylko o ceny). Apartamenty typu „kot w worku”, z lakonicznym opisem i skąpą ilością zdjęć (zrozumiałbym w roku 2000, ale nie w 2020). Najlepsze są te, które oferują darmowy parking publiczny kilka ulic dalej. Nie po to płacę za apartament na wakacjach aby samochód trzymać „gdzieś na mieście”. Być może wynika to z tych wąskich, nieprzejezdnych uliczek Vrbnika, gdyż Google Street View łapie ledwie kilka ulic tego miasteczka. Niemniej na razie dam sobie spokój z wyspą Krk. Szybciej chyba znajdę coś ciekawego na Istrii, zwłaszcza, że nie jest to aż 200 km dalej ;-).
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 10.01.2020 10:26

I jeszcze jakie ceny nie ?
Powyżej 50e za 4 osobową rodzinę - rozbój w biały dzień.
NIKT NAS NIE BĘDZIE JUŻ BIŁ W EUROPIE !
ZADBAJMY O SIEBIE.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.01.2020 11:12

kaeres napisał(a):I jeszcze jakie ceny nie ?
Powyżej 50e za 4 osobową rodzinę - rozbój w biały dzień.
NIKT NAS NIE BĘDZIE JUŻ BIŁ W EUROPIE !
ZADBAJMY O SIEBIE.


Jak dla mnie może być i 100, ale takie lokum musi mieć ręce i nogi, a nie jakaś prowizorka w stylu nadbałtyckim "bo i tak przyjadą".
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.01.2020 12:31

kaeres napisał(a):I jeszcze jakie ceny nie ?
Powyżej 50e za 4 osobową rodzinę - rozbój w biały dzień.
NIKT NAS NIE BĘDZIE JUŻ BIŁ W EUROPIE !
ZADBAJMY O SIEBIE.


Zastanawiam się czy to żart :)

Zdecydowanie więcej płacę za spanie na campie pod własnym namiotem za mniej liczną rodzinę :)

Nas klimaty miasteczkowe nigdy nie interesowały, więc od zawsze w cro wybieramy campingi, wiec zasadniczo w kwaterach nie pomogę, a i zatłoczone miasteczka czy plaże przy nich średnio mnie interesują :)


Zaba007 napisał(a):» 17-02-2019 20:05
Witam Wszystkich ... :)

I ja chciałbym zadać kilka pytań co to miejscowości z dziećmi po raz pierwszy ale może od początku...

Do Chorwacji planujemy wyjazd od kilku lat, ale zawsze kończy się na naszym Bałtyku ponieważ jak co do czego to nie ma z kim jechać do Chorwacji. W tym roku nie patrzymy już na znajomych i jedziemy sami po raz pierwszy


To gdzie w końcu byliście w Chorwacji w minionym 2019 roku po kilku latach planowania?
Ostatnio edytowano 10.01.2020 16:27 przez piotrulex, łącznie edytowano 2 razy
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 10.01.2020 13:33

piotrulex napisał(a):
kaeres napisał(a):I jeszcze jakie ceny nie ?
Powyżej 50e za 4 osobową rodzinę - rozbój w biały dzień.
NIKT NAS NIE BĘDZIE JUŻ BIŁ W EUROPIE !
ZADBAJMY O SIEBIE.


Zastanawiam się czy to żart :)


Oczywiście, że żart.

sergiuszchojnacki napisał(a):
kaeres napisał(a):I jeszcze jakie ceny nie ?
Powyżej 50e za 4 osobową rodzinę - rozbój w biały dzień.
NIKT NAS NIE BĘDZIE JUŻ BIŁ W EUROPIE !
ZADBAJMY O SIEBIE.


Jak dla mnie może być i 100, ale takie lokum musi mieć ręce i nogi, a nie jakaś prowizorka w stylu nadbałtyckim "bo i tak przyjadą".

Błagam Cię.
Przeszukaj oferty na necie.
Ja Ci polecam studio Klara. Myślę, że spełni podstawowe wymagania każdego wczasowicza.
https://www.airbnb.pl/rooms/17965793?so ... DTCpF3g2O3
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wyspa KRK na początek.. co ? gdzie? i jak? - strona 35
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone