Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Hvar-służba zdrowia

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 25.07.2012 12:29

bluesman napisał(a): Cieszę się, że z roweru nie rezygnujesz,)


trzeba być twardym nie miętkim :wink:
niestety nie jestem takim zapaleńcem jak wy.
Jeżdżę do pracy rowerem, trochę wycieczek w tygodniu, więcej w weekendy. Żadnych ekstremalnych dokonań, przyznam, ze nie lubię zbytniej różnicy poziomów ;) dlatego najlepiej czuje się na Mierzei Wiślanej, jak tam fajnie płasko 8)
Niestety moje córki nie bardzo są chętne na rowerowe wycieczki - leniwce jeszcze ;) a w tygodniu wieczorkiem to i czas żeby pobiegać trzeba znaleźć, jakieś obiady, obowiązki domowe i czasu brakuje :(
ale nic na siłę, ot tak dla zdrowia ( :roll: ) i przyjemności :D

a fryzura nieaktualna :wink: obecnie zapuszczam, po części dlatego, że tamta pod kask nie pasuje :wink: zgniata się :lol:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 02.08.2012 20:12

Szkoda takiej fajnej fryzurki :(
Dziś dla mnie dobry dzień na 100% lewa nie jest złamana ściągnięto mi z niej gips. Żadne cuda z ruchomością i boli ale wreszcie przy czynnościach toaletowych będę samodzielny :) głupio człowiek się czuje jak musi być, wprawdzie przez bliską osobę obsługiwany przy hm osobistych czynnościach :). Niestety przy prawej lekarz bąknął o 3 miesiącach:(.
Walczę jak mogę na treningowym ale przy obecnych temp. pół godziny i trzeba ścierać wodę spod rowerka. No i pot pod gipsem to raczej siedzisko bakterii :(.
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 02.08.2012 22:10

wierzę, że Ci ciężko ale nic nie zrobisz, musisz przeżyć ;)
jedna ręka uwolniona a to już sukces, przerąbane być bez żadnej ręki :wink: i prawa dojdzie do siebie tylko niestety trzeba czasu. Pamiętam ten koszmar z ruchomością,a raczej jej brakiem. Niestety miałam złą rehabilitację i bardzo długo walczyłam, aż w końcu trafiłam w dobre ręce. Teraz już spoko, choć przy dłuższej jeździe na rowerze trochę boi i często muszę ją zginać. Ale co tam jeździć trzeba. :wink:
Miałam bardzo udaną sobotę rowerową na Kaszubach, mimo górek których tam nie brakuje :wink:
A Ty wstrzymaj się parę dni ze stacjonarnym, zaraz formy nie stracisz, niech upały miną. Tzn jak dla mnie niech nie mijają bo jest idealnie, ale wiesz :wink:
zdrowia życzę 8)
My za kilka dni do CRO, mąż zaproponował rowery ale odrzucam ten pomysł :evil:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13024
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 02.08.2012 22:12

My 4 bajki na hak wrzucamy.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 02.08.2012 22:14

Dzięki za dobre słowo :) z rowerów nie rezygnuj !!!!!!!!!!!! weźcie je :) jeżeli nie będziesz chciała nie pojeździsz ale może akurat okaże się, że będzie super i będziesz żałowała :)
Może podeślij jakieś zdjęcia z wyprawy kaszubskiej :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 02.08.2012 22:22

FUX napisał(a):My 4 bajki na hak wrzucamy.

No cóż :) to masz fajnie :)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13024
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 02.08.2012 22:26

Bym polemizował; Jadranka, 36 degris, .... :roll:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 02.08.2012 22:29

w temacie rowerów czy temperatury :) jak dojdę do siebie pokażę zdjęcia temp. z licznika 47st w słońcu
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 02.08.2012 22:40

no właśnie w takiej temperaturze to się w morzu pływa a nie na rowerach jeździ :wink: jedziemy na Peljeszac, do Żuljany, nie możemy jeździć z córkami bo młodsza dopiero w tym roku załapała jazdę na 2 kółkach, samych ich nie zostawimy zbyt długo bo strach, poza tym gdzie tam jeździć bo tych wąskich, krętych i pagórkowatych :evil: drogach. Trstenik, trochę dalej.. Gdybyśmy jechali sami to owszem, a tak to sobie tego nie wyobrażam.4 osoby, na kemping, samochód nie kombi i jeszcze rowery, masakra jakaś :o
Nie, nie rowerki zostają. Jesień przed nami, jeszcze bedzie kiedy jeździć
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wyspa Hvar-służba zdrowia - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone