Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Hvar - Gdzie szukać nolcegu

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Horas91
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 13.06.2010
Wyspa Hvar - Gdzie szukać nolcegu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Horas91 » 19.02.2012 21:20

Witam,

A więc jak co roku staję przed wyborem gdzie jechać, niby sprawa prosta - Chorwacja... A jednak...

Wybór padł na wyspę Hvar, wolałbym południową stronę, miejsce bez natłoku ludzi jakiś spokojny "domek" nad morzem dla 2 osób(Chyba, że znajomi się zdecydują to dla 4) Chciałbym zarezerwować coś w tym tygodniu i odliczać spokojnie czas do urlopu wakacyjnego.

Jednak jaki apartament i gdzie byście mi polecili(jestem zmotoryzowany więc może być "dziura") W planach mam 7 dni urlopu, spędzając go na zwiedzaniu wyspy. Miasta są fajne, jednak zawsze można do nich podjechać na zakupy czy do bankomatu dlatego ogromna prośba do was, doświadczonych CROmaniaków gdzie polecacie mi jechać na wyspie, jaki apartament? Może jakiś namiar?

Pozdrawiam i z góry dziękuje wszystkim za pomoc. :D
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 19.02.2012 22:01

Zdajesz sobie sprawę że prawie 2/3 tego wybrzeża jest bez prądu 230v i bieżącej wody?
Horas91
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 13.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Horas91 » 19.02.2012 22:06

Że 2/3 to nie, to moje pierwsze doświadczenia z wyspą... a jak w takim razie wygląda strona północna?
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 19.02.2012 22:21

Horas91 napisał(a):Że 2/3 to nie, to moje pierwsze doświadczenia z wyspą... a jak w takim razie wygląda strona północna?


zdecydowanie lepiej ale południe jest OK.
szukaj : Zavala, Ivan Dolac, Jagodna , Sveta Nedjelia

wczytaj się mocniej w forum :!:
Horas91
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 13.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Horas91 » 19.02.2012 22:37

A co z własnego doświadczenia jesteś mi w stanie polecić?

Sam znalazłem coś takiego:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Oczywiście przy pomocy forum...

Zawsze jeździłem w ciemno, jednak tegoroczny wyjazd to wyjazd z narzeczoną i raczej wolałbym jej nie zrazić.

Pozdrawiam
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 19.02.2012 22:49

Ja byłam po północnej stronie ale ...dla mnie zbyt ruchliwa :wink: Byłam niedaleko Stari Gradu. Po 2-3 dniach zaczęlismy jeździć na południową stronę przez tunel Pitve. I teraz będę właśnie po południowej stronie w małej zatoce. O tu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
I jest prąd, tv, internet itd :wink:
W ogóle polecam tą stronę. Dużo tam ofert.
I jeszcze tą: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Z dojazdem do większych miast problemu nie będzie tylko więcej czasu to zajmie. Jeśli jednak chcesz codziennie pobawić się w mieście to lepiej znajdź coś bliżej.
Nam bardziej odpowiada strona południowa ze względu na lepsze nasłonecznienie plaży. No i plaże jakby mniej zaludnione :D Można pojeździć po małych zatoczkach. Codziennie plażować gdzie indziej.
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 19.02.2012 22:57

:D :D :D
Wygląda na to, że w czasie kiedy ja szukałam linka do swojego apartamentu Ty go znalazłeś :lol:
Korespondowałam z właścielem.Brzmi sympatycznie :wink: Pisał coś o poczęstunku powitalnym i pytał się czy nie jesteśmy aby wegetarianami :D Wygląda na to, że w zatoce stoją 3 domy i należą do (chyba) do jednej rodziny. Ten dom jest nowy. My zdecydowaliśmy się na ap. dwupokojowy ze względu na 3 dzieci. Jedziemy w drugiej połowie sierpnia.
Horas91
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 13.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Horas91 » 19.02.2012 22:57

heca7 napisał(a):Ja byłam po północnej stronie ale ...dla mnie zbyt ruchliwa :wink: Byłam niedaleko Stari Gradu. Po 2-3 dniach zaczęlismy jeździć na południową stronę przez tunel Pitve. I teraz będę właśnie po południowej stronie w małej zatoce. O tu: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
I jest prąd, tv, internet itd :wink:
W ogóle polecam tą stronę. Dużo tam ofert.
I jeszcze tą: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Z dojazdem do większych miast problemu nie będzie tylko więcej czasu to zajmie. Jeśli jednak chcesz codziennie pobawić się w mieście to lepiej znajdź coś bliżej.
Nam bardziej odpowiada strona południowa ze względu na lepsze nasłonecznienie plaży. No i plaże jakby mniej zaludnione :D Można pojeździć po małych zatoczkach. Codziennie plażować gdzie indziej.



Dokładnie nad tym samym się zastanawiam, tylko brakuje mi 2 osób do noclegu :)
Powiedz mi w jakim terminie jedziesz? Ja planuje ostatni tydzień czerwca lub 1 tydzień lipca :)
Horas91
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 13.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Horas91 » 19.02.2012 23:00

heca7 napisał(a)::D :D :D
Wygląda na to, że w czasie kiedy ja szukałam linka do swojego apartamentu Ty go znalazłeś :lol:
Korespondowałam z właścielem.Brzmi sympatycznie :wink: Pisał coś o poczęstunku powitalnym i pytał się czy nie jesteśmy aby wegetarianami :D Wygląda na to, że w zatoce stoją 3 domy i należą do (chyba) do jednej rodziny. Ten dom jest nowy. My zdecydowaliśmy się na ap. dwupokojowy ze względu na 3 dzieci. Jedziemy w drugiej połowie sierpnia.


No właśnie na zdjęciach wygląda bardzo bardzo ciekawie. Tylko duże te apartamenty jak dla 2 osób... :( ale może uda mi się kogoś namówić.

Tak czy inaczej będę przed wami, więc zawsze jak coś będzie nie tak to dam znać :)

Kontakt wyłącznie przez mail? Czy jest może telefoniczny?

Pozdrawiam
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 19.02.2012 23:03

ja przez chwilę również Hvar rozważałam.
wrzucam link do (niesprawdzonej :wink: ) kwatery:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

poważnie ją rozważałam. wiem tyle:

60m from the sea
50 from the beach
Sea view

A2 Two bedroms + living room and aditional bed
A1 One room + living room and sofa or aditional bed

to info o 1 piętrze, które było wolne na początku sierpnia jakieś 2 tyg. temu.
do morza tyle:
Obrazek

wrzucam,bo może komuś się spodoba i skorzysta :wink:
adikos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 25.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adikos » 19.02.2012 23:26

Wstepnie mialem jechac na Cres ale wyszlo ze bedzie Hvar :D jade w ciemno w drugiej polowie sierpnia mysle ze z noclegami nie bedzie problemu,jak sadza stali bywalcy Hvaru :?:
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 19.02.2012 23:28

Horas91 napisał(a):
heca7 napisał(a)::D :D :D
Wygląda na to, że w czasie kiedy ja szukałam linka do swojego apartamentu Ty go znalazłeś :lol:
Korespondowałam z właścielem.Brzmi sympatycznie :wink: Pisał coś o poczęstunku powitalnym i pytał się czy nie jesteśmy aby wegetarianami :D Wygląda na to, że w zatoce stoją 3 domy i należą do (chyba) do jednej rodziny. Ten dom jest nowy. My zdecydowaliśmy się na ap. dwupokojowy ze względu na 3 dzieci. Jedziemy w drugiej połowie sierpnia.


No właśnie na zdjęciach wygląda bardzo bardzo ciekawie. Tylko duże te apartamenty jak dla 2 osób... :( ale może uda mi się kogoś namówić.

Tak czy inaczej będę przed wami, więc zawsze jak coś będzie nie tak to dam znać :)

Kontakt wyłącznie przez mail? Czy jest może telefoniczny?

Pozdrawiam


Kontakt mamy tylko mailowy (nie dogadalibyśmy się po angielsku :wink: )
Pisaliśmy do niego na : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Obok , po lewej stronie widać doklejony budynek. Szukając czegoś o tej zatoce znalazłam ofertę do tego właściciela. Mam wrażenie, że to ktoś z najbliższej rodziny. Niezainteresowałam się tym dokładniej bo było dla nas za małe. Teraz na szybko znalazłam tylko taką ofertę tego domu:http://www.apartment-adriatic.com/objekt.php?id=500&lng=pl
Jest mniejszy i niestety mniej komfortowy ale i cena niższa :wink:

O :!: i jeszcze tu mają ofertę i zdjęcia:http://ljeto.com/eng/detail.asp?ID=1255
Horas91
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 13.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Horas91 » 19.02.2012 23:34

Poszły e-maile do 2 różnych ludzi, teraz czekam na odpowiedź. Mam nadzieję, że na mój termin jeszcze nie jest za późno by rezerwować.

Pozdrawiam
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 20.02.2012 00:05

Horas91 napisał(a):A co z własnego doświadczenia jesteś mi w stanie polecić?


Wolę się nie wypowiadać, bo moje doświadczenia z Hvaru są symboliczne i trochę przestarzałe (2005)
jkowal
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 12.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jkowal » 20.02.2012 00:10

Ja polecałem zawsze Sveta Nedjelja, ale tam jest niestety ciasno.
Teraza terez polecę Ivan Dolac lub Zavala.
Np.
Apartmani Lavanda, Bozena&Josip Caric, bardzo mili ludzie.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyspa Hvar - Gdzie szukać nolcegu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone