Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wyspa BRAC 2 rodziny + 6 dzieci

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bieszczadnik
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) bieszczadnik » 29.01.2016 00:08

Jeszcze zastanawiam się czy ktoś ma jakieś ciekawe namiary niedrogie na wyspę Brac na sierpień dla 2 rodzin i 6 dzieci.... Ceny na razie rozwalają....
Dziękuję za wszelką pomoc - kontakt na email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 30.01.2016 12:10

Jak ja lubię te powtarzające się określenia: ciekawe i niedrogie... :roll:
I domyśl się czytelniku, co autor miał na myśli... :? Toż to trudniejsze od analizy dzieł literackich w szkole. :wink:

Na PW od wczoraj masz coś, co jest ciekawe i niedrogie - prawdopodobnie z nas dwojga wyłącznie dla mnie... :lol:
bieszczadnik
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) bieszczadnik » 30.01.2016 23:51

Bardzo dziękuję za wiadomości....niestety nie mam opcji odpisywania na PW co po dłuższej walce odkryłam, pozdrawiam serdecznie
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 31.01.2016 09:40

bieszczadnik napisał(a):Bardzo dziękuję za wiadomości....niestety nie mam opcji odpisywania na PW co po dłuższej walce odkryłam, pozdrawiam serdecznie

Napiszesz jeszcze kilka postów i odkryjesz że możesz pisać PW :oczko_usmiech: :mrgreen:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019