Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Brač, wyspa Hvar i Gradac...Piąty raz w CRO :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 21.01.2011 03:07

Ines napisała:
nie ma sprawy, tylko szkoda,że fotki mi skasowało buu będę musiała w wolnej chwili znów wrzucić

smer napisał(a):Oj, szkoda że skasowało :)
Kiedyś już je przeglądałem, ale chciałbym "konkretniej", bo nastawiłem Brac na celownik do ustrzelenia w roku 2011...


Też kiedyś je przeglądałem, ale warto wracać do takich ciekawych relacji.

Ines jeśli można i jeśli znajdziesz czas przywróć swoje fotki [dotyczy wszystkich twoich relacji, również tej: Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro!]

Pozdraviam
Karola83
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 24.01.2011
namiary na kwatery

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karola83 » 28.01.2011 09:14

Cześć Ines,
Twoja relacja zainspirowała wielu forumowiczów podczas snucia planów urlopowych - również i mnie
do tej pory w Chorwacji byliśmy tylko raz - Korćula, Plw.Peljasać, Dubrownik. Było cudownie!!!
W tzw między czasie bywaliśmy w róznych miejscach w Europie i niestety nigdzie nie było tak pieknie jak tam.
Z ralcji wynika, ze preferujemy ten sam sposób wypoczynku - dzikie piękne plaże połozone niedaleko miejsca zamieszkania plus zwiedzenie popołudniową porą.
Dlatego w tym roku wybieramy się w sierpniu w 4-6 osób,właśnie na Brać - Supetar, czy mogę prosić o namiary na kwatery - choć wiem że już tyle razy pisałaś, że mogło sie to stac dla Ciebie uciążliwe, ale z góry bardzo dziekuję
oto mój adres:

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam Cię bardzo serdecznie,
Kaktus
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 03.06.2004
Apartamenty Brac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kaktus » 07.02.2011 23:21

Witam,
Czytam i czytam i czytam.....i już nie mam wątpliwości gdzie chcę jechać w tym roku na wakacje.
W cro byliśmy z rodzinką 7 razy....w tym 6 z uporem maniaka w tym samym miejscu. Ale już dość....coś trzeba zmienić.
Decyzja zapdła Brac.
Czy ktoś ze stałych bywalców może podrzucić jakiś ciekawy adresik?
Ines - może te Twoje osławione Tri Palmas?
Będziemy wdzięczni:)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
wczasowicz
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 03.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wczasowicz » 22.02.2011 11:43

Janusz Bajcer napisał(a):Ciekawe co wzbudzą niektóre u Darka 1 :wink: :?: :lol:

Darek jak zwylke widzi pewnie kontekst erotyczny z tego co zauważyłem a to nie ten portal pozdrawiam.
sylwiado
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 09.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwiado » 23.02.2011 01:11

Witam,
Czytam, czytam i czytam forum (choć do tej pory nie pisałam) i zdecydowałam się w tym roku również na Brac (w tamtym roku był Peljesac a w latach 90. objazd z namiotem). Wybieramy się w trzy dzieciate rodziny na przełomie lipca i sierpnia i intensywnie szukam sprawdzonych namiarów na kwatery. Trochę zapytań już wysłałam, ale na razie odpowiedzi negatywne :(. Dlatego pozwolę sobie również na prośbę o namiary na to osławione miejsce.
mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dzięki :)
Sylwia
sylwiado
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 09.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwiado » 23.02.2011 01:50

Dubel mi się zdarzył :(
Rojek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rojek » 28.02.2011 17:37

Bylo by sympatycznie gdybys ines wstawila na nowo zdjecia bo sie pokasowaly :) mam zamiar jechac na dwiwe rodziny do chorwcaji :) ale sie zdecydowac nie moge mam nadzieje ze chetnie pomozesz :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 09.04.2011 14:19

Rojek napisał(a):Bylo by sympatycznie gdybys ines wstawila na nowo zdjecia bo sie pokasowaly :) mam zamiar jechac na dwiwe rodziny do chorwcaji :) ale sie zdecydowac nie moge mam nadzieje ze chetnie pomozesz :)


Dokładnie tylko trzeba mieć na to czas, a teraz z tym kiepsko, jak znajdę wolna chwilkę to spróbuję uzupełnić relację ponownie fotami :)
smer
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) smer » 09.04.2011 14:36

Najlepiej wstawić foty do galerii CRO, bo choć to żmudna praca, mamy pewność, że nie znikną...
I nie tłumacz się ines brakiem czasu, tylko wstawiaj i to już! :twisted:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 09.04.2011 17:37

smer napisał(a):Najlepiej wstawić foty do galerii CRO, bo choć to żmudna praca, mamy pewność, że nie znikną...
I nie tłumacz się ines brakiem czasu, tylko wstawiaj i to już! :twisted:


Teraz priorytetem jest skończenie mojej ostatniej relacji :)
za te wezmę się później :twisted:
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 16.04.2011 21:43

Nie wiem gdzie te zdjecia miałaś wstawione , ale fakt szkoda ze ich nie widac :evil: :evil:

Ja mam swoje na swoim serwerze, tam gdzie ma swoja stronę.

Myślę ze znasz fotosik ? może tam umieszczaj zdjecia.

Proszę bardzo o zdjecia :lol: :lol: i cieplutko pozdrawiam :wink: :wink: :wink:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 17.04.2011 02:38

filip122 vel Darek napisał(a):Nie wiem gdzie te zdjecia miałaś wstawione , ale fakt szkoda ze ich nie widac :evil: :evil:

Ja mam swoje na swoim serwerze, tam gdzie ma swoja stronę.

Myślę ze znasz fotosik ? może tam umieszczaj zdjecia.

Proszę bardzo o zdjecia :lol: :lol: i cieplutko pozdrawiam :wink: :wink: :wink:


fotosik jest do d... :)
jak tylko uda mi się znaleźć czas to wstawię :)
pozdrawiam
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 17.04.2011 07:40

Niech koleżanka ines poszuka. Wiem, że koleżanka ma bardzo interesujące zdjęcia z wakacji. Pozdrawiam koleżankę :wink:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 03.05.2011 01:02

darek1 napisał(a):Niech koleżanka ines poszuka. Wiem, że koleżanka ma bardzo interesujące zdjęcia z wakacji. Pozdrawiam koleżankę :wink:


Darku mam takich zdjęć, bardzo dużo :twisted:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 03.05.2011 08:55

:oops: :oops: :oops:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wyspa Brač, wyspa Hvar i Gradac...Piąty raz w CRO :) - strona 44
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone