Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wyspa Brač, wyspa Hvar i Gradac...Piąty raz w CRO :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ines
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 23.08.2013 02:07

ines
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 26.08.2013 11:59

ciąg dalszy uzupełnionych :)
ines
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 01.09.2013 21:11

następne foty dodane! :twisted:
darek1
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 02.09.2013 09:16

''Kiedy ktoś Ci będzie wmawiał, ze cudownie jest na Lazurowym Wybrzeżu, a jeszcze ładniej na Costa Brava lub Balearach, wzrusz pogardliwie ramionami i skieruj go do Dalmacji.
Te słowa śle do Ciebie z najpiękniejszego śródziemnomorskiego wybrzeża, jakie widziałem, wybrzeża nie skażonego betonowymi cielskami wielkich hoteli, naturalnego w swym boskim, południowym majestacie..."
- Darek1 dla Ines. :wink:
memekapka
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) memekapka » 15.09.2013 20:34

Witam. Dwa tygodnie temu wróciłam ze swoich pierwszych rodzinnych wakacji w Chorwacji - okolice Sibenika (oj ile ja się tego lata relacji naczytałam!) Wróciliśmy zachwyceni!!!! Już teraz planujemy przyszłoroczny wyjazd na Brac. Dlatego uprzejmie proszę o namiary na apartament Tri Palme w Supetar
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
ines
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 16.01.2014 20:56

darek1 napisał(a):''Kiedy ktoś Ci będzie wmawiał, ze cudownie jest na Lazurowym Wybrzeżu, a jeszcze ładniej na Costa Brava lub Balearach, wzrusz pogardliwie ramionami i skieruj go do Dalmacji.
Te słowa śle do Ciebie z najpiękniejszego śródziemnomorskiego wybrzeża, jakie widziałem, wybrzeża nie skażonego betonowymi cielskami wielkich hoteli, naturalnego w swym boskim, południowym majestacie..."
- Darek1 dla Ines. :wink:

hahah :) co ja widzę :)
ines
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 19.01.2014 19:53

memekapka napisał(a):Witam. Dwa tygodnie temu wróciłam ze swoich pierwszych rodzinnych wakacji w Chorwacji - okolice Sibenika (oj ile ja się tego lata relacji naczytałam!) Wróciliśmy zachwyceni!!!! Już teraz planujemy przyszłoroczny wyjazd na Brac. Dlatego uprzejmie proszę o namiary na apartament Tri Palme w Supetar
Pozdrawiam

Wysłane :)
kobrat
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 17.02.2014 13:55

witam , czy moglby ktos mi opowiedziec jak jest w tym Tri Palme w supetarze? jakies fotki? i jakie ceny w lipcu? ile do morza itp . Nie moge znalezc tego w necie :( adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl dzieki z gory :)
szano
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) szano » 22.02.2014 19:19

Można prosić, cię Ines o namiary na kwaterę w Supetarze?
Ostatnio edytowano 22.02.2014 19:24 przez szano, łącznie edytowano 1 raz
trans x
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) trans x » 22.02.2014 19:50

wiesz co ines ? to żałosne :roll: ewidentnie zakładasz nowe konta i zwracasz się do samej siebie z prośbą o namiary Kilka takich pytań już padło od "userów" którzy akurat pierwszy post mają u Ciebie

Innym sposobem by przywrócić swoją relację (przekierowaną zresztą na blog)na pierwszą stronę są odpowiedzi na wyimaginowane zapytania na priva.......to odpowiadaj na priva .

Lansujesz się czy walczysz o bloga roku i musisz nabić licznik.....ble
Uprawiasz to działanie od roku,może zamieść coś nowego albo odpuść !

Nie chce mi się więcej pisać ale wniosków nasuwa się więcej......
kuba8484
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuba8484 » 16.06.2014 16:02

ines napisał(a):
memekapka napisał(a):Witam. Dwa tygodnie temu wróciłam ze swoich pierwszych rodzinnych wakacji w Chorwacji - okolice Sibenika (oj ile ja się tego lata relacji naczytałam!) Wróciliśmy zachwyceni!!!! Już teraz planujemy przyszłoroczny wyjazd na Brac. Dlatego uprzejmie proszę o namiary na apartament Tri Palme w Supetar
Pozdrawiam

Wysłane :)

Ines, mogę prosić o jakiś kontakt do Ciebie, niestety nie mogę pisać prywatnych wiadomości, potrzebuję informację na temat Wyspy Brac. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam kuba8484
ines
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 15.01.2015 19:01

Kochani, jesli chcecie się ze mną skontaktować tu podaje maila:

oraz na blogu

http://www.cromania.pl/
transportowiec
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) transportowiec » 15.11.2016 15:59

Cześć Ines, gdybyś mogła to odezwij się na priv :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Wyspa Brač, wyspa Hvar i Gradac...Piąty raz w CRO :) - strona 47
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019