Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.11.2008 09:57

Popiel napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):Ja tym razem obrałem kierunek Hvar...co prawda mam już wstępnie zaklepane miejsce ale niewykluczone, że w ostatniej chwili zmienię strategię i zawitam gdzieś "na ciemnego"...


Jeżeli kierunek Hvar, to równocześnie ze mną w tym roku byli w Cro znajomi. Ja wiesz gdzie stacjonowałem, a oni na Hvarze Boxerem 9osób. Spokojne chyba miejsce, bo takie lubią, blisko na zakupy do Jelsy. Mogę dla Ciebie zapytać się o namiary na ten dom dla porównania. Mówili, że lekko zdenerwowali właściciela, ponieważ mieli swój prowiant, a on zapasów trochę zrobił. Jak to Polacy, a nie nimcy. :wink: aha... ale cmentarza nie było chyba blisko ;) hehe...

Jak na ciemnego to może razem? Ja chciałbym druga połowa lipca, a na pewno w wakacje, ze względu na wykonywany zawód mój i mojej ładniejszej połowy. 8)


HeniekWit mówiąc riva Makarska, nie miałem na myśli samej Makarskiej. Chyba bym wolał w aucie nocować lub nawet w kartonie, byle nie w tym mieście :wink:
Pozdrav


Ja Popiel podobnie jak tego roku planuję właśnie drugą połowę lipca... :)
Nic nie stoi na przeszkodzie aby zmówić się razem...jestem za... :wink:
Ostatnio edytowano 14.11.2008 10:17 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.11.2008 10:00

Widzę, że trochę ruszyło w tym temacie...wychodzi więc na to, że w sumie niewiele mogło się zmienić i nadal można śmigać bez obaw w ciemno bez względu na miesiąc...
HeniekWit
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 17.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) HeniekWit » 14.11.2008 20:08

Kolego klopot poprawiłem już morze, i byś może, morze już może tak pozostać. :D
Kolego Popiel preferuję również spokojne miejsca, ale sytuacja w 2008 była trochę wyjątkowa. W samej Makarskiej też można znaleźć spokojniejszy kawałek plaży, choć troszkę z naturystycznymi widokami. Być może, ktoś mógłby zgorszyć się nagą piersią i nie tylko? Nam to nie przeszkadzało i czasami bywaliśmy za latarnią morską. :D
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 14.11.2008 22:11

alessandro1977 no to jesteśmy umówieni :wink:
Jeszcze musimy ustalić kto z kim śpi :lol:


HeniekWit ja zawsze chodzę z nagą piersią i jeszcze nie udało mi się nikogo zgorszyć :lol: :wink: Powiem więcej, ma towarzyszka podróży również chodzi z nagą piersią, nawet dwoma, i nic... panowie tylko swe aparaty wyciągają :lol:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 15.11.2008 00:38

Popiel napisał(a):panowie tylko swe aparaty wyciągają :lol:


Mam nadzieję Popielku,że tylko wyciągają i nimi nie wymachują :D ,bo tego pewnie byś już nie zniósł ... :D :D
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 15.11.2008 11:46

Wojan no może nie ja ale oni gdyby się obiektyw o skałkę lekutko obtarł :lol: było w mej relacji
Swoją drogą to i ja zapewne komicznie wyglądam udając, że pstrykam widoki a tu ciach na góry zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


A Wojanek jakie miejsce poleca, by tam jechać na ciemnego i nie spać na plaży na zimnym kamieniu :?:
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 15.11.2008 17:15

My (2os.) również byliśmy w ciemno w tym roku.
W Makarskiej, 200m do morza, spory pokój z łóżkiem małżeńskim,
1 sofą rozkładaną i jednym pojedynczym (!).
Czyli na 5 osób..
Mieliśmy aneks kuchenny, łazienke z prysznicem,
wyjście z pokoju na mini ogródek,
a przed wejściem do naszego pokoju taras (tylko my na nim siedzieliśmy),
na którym rosły figi :)
Wyjazd 9-16.08.08 !
17E za osobę.
Byliśmy chyba w 4 czy 5 domach, (około20-30minut).
Bez widoku na morze.
Ostatnio edytowano 15.11.2008 18:34 przez mutiaq, łącznie edytowano 2 razy
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 15.11.2008 18:06

mutiaq namiary niepotrzebne. Hvala za to, podaj jeszcze cenę.

:idea: Agencje podają ceny, a chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda bezpośrednio u gospodarza. Mówi się tu ogólnie, że taniej, więc jeżeli tak jest to mam prośbę o podawanie cen. Nazwę domu można zostawić dla siebie.

Wystarczy
termin - miesiąc
miejscowość
jak długo trzeba było szukać czy do ilu domów zapukać
liczba pokoi lub ile osób
odległość do morza i czy taras miał widok na Jadran
cena


Cena da nam obraz ile zaoszczędzimy, a odległość do morza pokaże czy w sezonie zostają puste apartamenty tylko te położone dalej od wody czy można wybrać z tych najlepiej usytuowanych. :?: :!: :?: :idea:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 15.11.2008 21:59

Coś tam w ciemno zawsze się znajdzie :? Tylko proponuję zabrać ze sobą namiot , tak na wszelki wypadek :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.11.2008 23:26

W ciemno najlepiej na miejscu zawsze jest większy wybór i można trafić tanio i ciekawie
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 15.11.2008 23:38

zebik napisał(a):W ciemno najlepiej na miejscu zawsze jest większy wybór i można trafić tanio i ciekawie


Jest większy wybór :? Tak , z tego co pozostało . Najlepsze kawałki wybrzeża są już dawno zajęte :wink: Pozostają tylko te najtańsze :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.11.2008 23:40

mkm napisał(a):.....Najlepsze kawałki wybrzeża są już dawno zajęte :wink: Pozostają tylko te najtańsze :)

Masz skłonności do popadania w przesadę :wink: :lol:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 15.11.2008 23:53

Piotrek_B napisał(a):
mkm napisał(a):.....Najlepsze kawałki wybrzeża są już dawno zajęte :wink: Pozostają tylko te najtańsze :)

Masz skłonności do popadania w przesadę :wink: :lol:


... Ale ... bez paniki :wink: Starczy miejsca dla wszystkich , dla tych '' ciemnych '' też :D
Jadaccy
Odkrywca
Posty: 117
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jadaccy » 16.11.2008 17:09

alessandro1977 napisał:
Planuję Zavala albo Ivan Dolac...zresztą gdzie znajdę ciekawą kwaterę ale reflektuję przede wszystkim na te dwie miejscowośći...planuję w drugiej połowie lipca...
My w tym roku ( po raz 3 w Cro) też w ciemno i też obraliśmy te dwa miasteczka jako docelowe miejsce. Dojechaliśmy 10 sierpnia i na pierwszy ogień poszło Ivan Dolac - brak choćby jednego łóżka, odesłano nas do miejscowego okienka turystycznego, ale Pani nie mogła nam pomóc, dzwoniła również do Zavali i tam też - brak miejsc.
Z pewną nadzieją ruszyliśmy do Sv. Nedjeli i tam z trudem ale się udało. Ostatecznie byliśmy z kwater zadowoleni (po pierwszych 6 dniach musieliśmy się przeprowadzić do drugiej). Teraz z perspektywy czasu wiem, że wyjazd w ciemno w 8 osób, w sierpniu tuż przed długim weekendem (15.08), na wyspę, za tunel Pitve - był pewną ekstrawagancją!
Alessandro1977 w razie problemów nie zapomnij zjechać do Lili w Jagodnie. Ona powinna Wam pomóc, jeśli nie u niej to może coś poleci w Sv. Nedjeli (my spaliśmy u jej brata).
Pozdrawiamy a Ty pozdrów od nas HVAR bo w najbliższe wakacje chyba już go ominiemy :(
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 16.11.2008 18:25

mkm napisał(a):Coś tam w ciemno zawsze się znajdzie :? Tylko proponuję zabrać ze sobą namiot , tak na wszelki wypadek :wink:


Namiot--na wszelki wypadek :?: no to jeszcze materace lub inne legowiska, pościel, poduszki... A jak jeść, w czym :?: Też to trzeba zabrać na wszelki wypadek. Bez przesady, zawsze coś się znajdzie, życie namiotowe, niewątpliwie bardzo ciekawe, wymaga trochę innego przygotowania niż mieszkanie w wyposażonym apartamencie.
Gdzie to "wszelki wypadek" zmieścić :?: :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone