Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 16.11.2008 21:18

Macieju - bagażniki dachowe, bagażniki... :wink:

Jedną nockę da radę w namiocie, by nie brać co jest, jak słońce zaszło i nie można jechać dalej szukać, a jedzonko bez dobrej lodówki można zanurzyć w zimnym Jadranie :wink: :lol:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 16.11.2008 22:15

Popiel napisał(a):Macieju - bagażniki dachowe, bagażniki... :wink:

Jedną nockę da radę w namiocie, by nie brać co jest, jak słońce zaszło i nie można jechać dalej szukać, a jedzonko bez dobrej lodówki można zanurzyć w zimnym Jadranie :wink: :lol:


Wiem, że można, można sobie jeszcze bardziej urozmaicić, czy nawet utrudnić wyjazd, tylko pytam się-po co :?: Chyba, że powodem jest zakup bagażnika na niepotrzebny bagaż, to rozumiem i zapraszam :D
Nie upieram się przy mojej racji, bo jej nie mam, ale -- albo jadę do apartamentu, a jest ich w Cro olbrzymia ilość, albo jadę pod namiot.
Mam już swoje lata, pod namiot jeździłem jak spora część forumowiczów jeszcze nie istniała (pierwszy raz w Cro, a właściwie w Jugosławii byłem 1962 r), mam więc jakieś tam doświadczenie przy organizowaniu noclegów.
Inna sprawa to, np wielkość dzisiejszych namiotów. Nasz pierwszy namiot to były DWA wielkie wory, ok 1 m wysokości i ok 35/40 cm średnicy. Czegoś takiego nie dało się zabrać "na wszelki wypadek". :)
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 16.11.2008 23:38

maciek1956 napisał(a):Chyba, że powodem jest zakup bagażnika na niepotrzebny bagaż, to rozumiem i zapraszam :D


I to autor postu miał na myśli :lol: :wink:

Jeszcze jedno muszę Ci powiedzieć... może nie chcesz ale masz rację :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.11.2008 09:32

Jadaccy napisał(a):alessandro1977 napisał:
Planuję Zavala albo Ivan Dolac...zresztą gdzie znajdę ciekawą kwaterę ale reflektuję przede wszystkim na te dwie miejscowośći...planuję w drugiej połowie lipca...
My w tym roku ( po raz 3 w Cro) też w ciemno i też obraliśmy te dwa miasteczka jako docelowe miejsce. Dojechaliśmy 10 sierpnia i na pierwszy ogień poszło Ivan Dolac - brak choćby jednego łóżka, odesłano nas do miejscowego okienka turystycznego, ale Pani nie mogła nam pomóc, dzwoniła również do Zavali i tam też - brak miejsc.
Z pewną nadzieją ruszyliśmy do Sv. Nedjeli i tam z trudem ale się udało. Ostatecznie byliśmy z kwater zadowoleni (po pierwszych 6 dniach musieliśmy się przeprowadzić do drugiej). Teraz z perspektywy czasu wiem, że wyjazd w ciemno w 8 osób, w sierpniu tuż przed długim weekendem (15.08), na wyspę, za tunel Pitve - był pewną ekstrawagancją!
Alessandro1977 w razie problemów nie zapomnij zjechać do Lili w Jagodnie. Ona powinna Wam pomóc, jeśli nie u niej to może coś poleci w Sv. Nedjeli (my spaliśmy u jej brata).
Pozdrawiamy a Ty pozdrów od nas HVAR bo w najbliższe wakacje chyba już go ominiemy :(


No to pozdrowimy Hvar razem z Popielem od Ciebie bo jak się zgadamy to być może razem pojedziemy...tylko jak powiedział ...będziemy musieli uzgodnić jeszcze kto z kim śpi... :lool:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.11.2008 11:44

alessandro1977 napisał(a):No to pozdrowimy Hvar razem z Popielem od Ciebie bo jak się zgadamy to być może razem pojedziemy...tylko jak powiedział ...będziemy musieli uzgodnić jeszcze kto z kim śpi... :lool:


Co tu uzgadniać :?:
Piękniejsze połówki śpią razem :lol: a Allesandro z Popielem niech sobie pościelą :wink: :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.11.2008 11:50

Janusz Bajcer napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):No to pozdrowimy Hvar razem z Popielem od Ciebie bo jak się zgadamy to być może razem pojedziemy...tylko jak powiedział ...będziemy musieli uzgodnić jeszcze kto z kim śpi... :lool:


Co tu uzgadniać :?:
Piękniejsze połówki śpią razem :lol: a Allesandro z Popielem niech sobie pościelą :wink: :D


Ja z Popielem nie będę spał bo jeszcze zacznie mnie przez pomyłkę atakować... :twisted:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 17.11.2008 13:02

nono... co to za rozważania???? :lol: :wink:

alessandro1977 To miejsce co Ci się spodobało trzeba wcześniej rezerwować. Na Hvar byli w tym roku moi znajomi i w tych mieścinach gościli. Dużo tam nimców, ale jest też fajna plaża dla golasów :wink:
W pracy gg coś mi nie chce odpalić, no i koniec roku to roboty kupe, wiec pisz za dnia, a ja odpowiem wieczorami. :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.11.2008 13:19

Popiel napisał(a):nono... co to za rozważania???? :lol: :wink:

alessandro1977 To miejsce co Ci się spodobało trzeba wcześniej rezerwować. Na Hvar byli w tym roku moi znajomi i w tych mieścinach gościli. Dużo tam nimców, ale jest też fajna plaża dla golasów :wink:
W pracy gg coś mi nie chce odpalić, no i koniec roku to roboty kupe, wiec pisz za dnia, a ja odpowiem wieczorami. :wink:


Popiel jest jeszcze jedna nieznana miejscowość, której nie ma na mapie... :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.11.2008 13:23

Popiel napisał(a):nono... co to za rozważania???? :lol: :wink:


Wyjazd "w ciemno" to jak "randka w ciemno".
Nie wiadomo kto z kim śpi i gdzie :wink: :lol:

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.11.2008 13:25

Wiem coś o tym he he... :wink:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 17.11.2008 14:54

To nieważne kto z kim śpi. Ważne żeby się wyspać. W końcu to i tak zostaje w Naszej Cromaniackiej Rodzinie kolego Jadacy, Popiel i Alessandro. Czasami odmiana jest wskazana leczniczo. :D
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 17.11.2008 16:18

alessandro1977 napisał(a):Wiem coś o tym he he... :wink:

Startowałeś w "Randce w ciemno"???? :lol: :wink:


Darek jak leczniczo to można :wink:

Czyli proponuje sie tutaj wyjazdy w ciemno i spanie w ciemno :lol: :roll:
To się nazywa odpoczynek od codzienności :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.11.2008 10:05

Popiel napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):Wiem coś o tym he he... :wink:

Startowałeś w "Randce w ciemno"???? :lol: :wink:


Darek jak leczniczo to można :wink:

Czyli proponuje sie tutaj wyjazdy w ciemno i spanie w ciemno :lol: :roll:
To się nazywa odpoczynek od codzienności :wink:


Ano startowałem...8 lat temu... :wink:
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 18.11.2008 10:56

alessandro1977 napisał(a):Ano startowałem...8 lat temu... :wink:


I jak to sie stało, że do dzisiaj jesteś kawalerem, nie wybrała Cię... :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.11.2008 11:07

jorgus111 napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):Ano startowałem...8 lat temu... :wink:


I jak to sie stało, że do dzisiaj jesteś kawalerem, nie wybrała Cię... :mrgreen:


No widzisz...po prostu łut szczęścia... :lool:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone