Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sławek78
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 18.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) sławek78 » 29.07.2016 12:00

Witam wszystkich
Wybieramy się w trzy rodziny tym razem w ciemno ,13 sierpnia do CRO.
Zawsze była to południowa Dalmacja Tucepi – Brela i Półwysep Peljesac. Chcieliśmy zwiedzić tym razem inną część Chorwacji .
Myślę o Wyspie KRK ( Baśka) , Pagu lub Rogoznicy
Doradzicie mi gdzie w tym czasie będzie najmniejsze obłożenie i gdzie znajdę podobne plaże jak w Breli czy Tucepi.
I jeszcze jedno pytanko: kiedy więcej apartamentów się zwalnia—sobota czy niedziela?
Wielkie dzięki za pomoc
Slavko
mlodybalut
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 11.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) mlodybalut » 29.07.2016 13:13

Ja zawsze jechałem żeby być w poniedziałek rano. Bo na same weekendy dużo przyjeżdża ludzi z Austrii i Słowenii. Pozdrawiam Darek.
fabio007
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 245
Dołączył(a): 31.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabio007 » 29.07.2016 13:39

mlodybalut napisał(a):Ja zawsze jechałem żeby być w poniedziałek rano. Bo na same weekendy dużo przyjeżdża ludzi z Austrii i Słowenii. Pozdrawiam Darek.


Też do tej pory wyjeżdżałem w niedzielę, żeby w poniedziałek rano około 8-9 być na miejscu. Do tej pory nie było większego problemu ze znalezieniem noclegu dla 2-4 osób.
micham
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 21.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) micham » 29.07.2016 13:39

jak wyjeżdżaliśmy w niedziele 10 lipca z Baska Voda sporo sąsiadów też się pakowało. w sobotę chyba było mniej. choć w niektórych większych ośrodkach turnusy były od soboty do soboty. my osobiście wyjeżdżaliśmy w czwartek żeby na miejscu być w piątek rano i bez problemu znaleźliśmy kwaterę. znowu jazda w piątek lub sobotę może wiązać się z większym ruchem na drogach i korkami.
maciex09
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 11.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciex09 » 29.07.2016 19:39

Cześć, wybieramy się ze znajomymi - 4 osoby dorosłe do Chorwacji.. Wyjazd albo w sobotę albo w niedzielę wieczorem, jeszcze do ugadania...
Kierunek - Dalmacja Środkowa, jedziemy na 5-6 noclegów... myślicie, że mogą być problemy ze znalezieniem noclegu?
Dodam, że zależy nam głównie na humanitarnych warunkach mieszkalnych, no i cena żeby była w miare sensowna :D
odległość do plaży nie stanowi jakiegoś problemu... wiadomo, żeby nie było jakoś mega daleko, ale też nie musi być 100m od plaży :)

Znajdziemy coś?
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 29.07.2016 19:56

maciex09 napisał(a):Cześć, wybieramy się ze znajomymi - 4 osoby dorosłe do Chorwacji.. Wyjazd albo w sobotę albo w niedzielę wieczorem, jeszcze do ugadania...
Kierunek - Dalmacja Środkowa, jedziemy na 5-6 noclegów... myślicie, że mogą być problemy ze znalezieniem noclegu?
Dodam, że zależy nam głównie na humanitarnych warunkach mieszkalnych, no i cena żeby była w miare sensowna :D
odległość do plaży nie stanowi jakiegoś problemu... wiadomo, żeby nie było jakoś mega daleko, ale też nie musi być 100m od plaży :)

Znajdziemy coś?

Proponuję wyjazd raczej w sobotę...i na 6 noclegów...Dalmacja od Splitu "w dół"...przez Makarską do Gradaca...dla chcącego nic trudnego 2 apartamenty dla 4 osób na pewno znajdziecie...co do ceny, to max. 60 euro..(4 osoby)...my płacimy w Podacy od 20 sierpnia 55 euro...4osoby (3 pokoje...2 balkony) ...wi-fi....tv...150m od plaży - 10 noclegów!!
Swibon
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 07.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Swibon » 30.07.2016 12:47

Jestem obecnie w Podgorze i jest jeszcze sporo wolnych miejsc - widać informacje przy kwaterach albo stoją ludzie i proponują . Przejeżdżając przez Makarską i Tucepi widziałem również informacje o wolnych kwaterach.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 30.07.2016 18:47

Dziwne, że są wolne miejsca :roll:
O której to godzinie stoją właściciele kwater :?: :?: :?:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.07.2016 19:03

sławek78 napisał(a):Witam wszystkich
Wybieramy się w trzy rodziny tym razem w ciemno ,13 sierpnia do CRO.
Myślę o Wyspie KRK ( Baśka)
I jeszcze jedno pytanko: kiedy więcej apartamentów się zwalnia—sobota czy niedziela?
Wielkie dzięki za pomoc
Slavko


Nie wiem, jak Baška ale w Krku jest calkiem sporo miejsc, ktore są "frei/libero" a wczoraj widziałem ludzi chodzacych od domu do domu i szukajacych miejsca. Zauwazone zwalnianie sie apartamentow - sobota, troche mniej piatek.
Swibon
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 07.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Swibon » 30.07.2016 20:26

Ural napisał(a):Dziwne, że są wolne miejsca :roll:
O której to godzinie stoją właściciele kwater :?: :?: :?:
Nie wiem co w tym dziwnego. Piszę to co widzę. Tylko wczoraj podczas spaceru po Podgorze trzykrotnie oferowano nam noclegi. Kilka osób stało też przy samej jadrance w Makarskiej z ofertami.
dari0sh
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) dari0sh » 31.07.2016 00:12

Witam wszystkich,

Prosiłbym o poradę: wybieram się ze znajomymi (razem 4 osoby) do Chorwacji, w planach jest Dalmacja (okolice Makarskiej). Interesuje Nas wypad na 6-7 nocy w dniach 1-14 sierpnia, czyli właściwie możemy wybrać sobie, którego dnia tygodnia wystartujemy. Sytuacja zmusiła do wyjazdu "w ciemno" dlatego prosiłbym o poradę doświadczonych forumowiczów, który dzień byłby najlepszy do przybycia na miejsce (kiedy zwalniają się apartamenty), w celu szukania dachu nad głową (najlepiej w granicach cenowych 60-80 euro, o ile jest to w ogóle możliwe w sierpniu i w tym regionie)

Pozdrawiam serdecznie Cromaniaków!
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 01.08.2016 06:36

Zwalniają się w soboty. Natomiast w tygodniu zapewne jest ich mniej ale za to właścicele są bardziej zdeterminowani je wynająć i skłonni są do większego upustu zgodnie z zasadą lepszy rydz jak nic.
Doloresss
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doloresss » 01.08.2016 10:50

Powiedźcie mi gdzie najlepiej udać się z dziećmi? Który region żeby były najlepsze plaże?
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 01.08.2016 11:32

Duce pod Omisiem - ładna plaża - płytka woda. Dobre miejsce jako baza do zwiedzania. Omiś miasteczko bardzo ładne.
Tu byłem.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


Może tu.

08-2015-poljica-u-p-matijas-bylismy-i-my-t49672-15.html
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 01.08.2016 12:44

Tucepi
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 337
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone