Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
natalia13
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) natalia13 » 02.08.2016 09:54

domanpav napisał(a):
husband napisał(a):Z mojego podwórka...
Przyjazd do Baśka na wyspie Krk rano dwa dni temu ... Pierwszy raz w ciemno ...
Po 15 minutach szukania miałem już dwie kwatery wolne ... wybrałem tą z widokiem na morze
Pełne zadowolenie ... :D :papa:

Dzięki rozumiem że byłeś w sobotę, wtedy faktycznie nie ma problemu, natomiast w poniedziałek już najczęściej wszystko zajęte

To jak to w końcu jest z tym wyjazdem w ciemno? Lepiej być w poniedziałek czy w sobote na miejscu?
kudlaty86
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 24.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kudlaty86 » 02.08.2016 11:15

natalia13 napisał(a):
domanpav napisał(a):
husband napisał(a):Z mojego podwórka...
Przyjazd do Baśka na wyspie Krk rano dwa dni temu ... Pierwszy raz w ciemno ...
Po 15 minutach szukania miałem już dwie kwatery wolne ... wybrałem tą z widokiem na morze
Pełne zadowolenie ... :D :papa:

Dzięki rozumiem że byłeś w sobotę, wtedy faktycznie nie ma problemu, natomiast w poniedziałek już najczęściej wszystko zajęte

To jak to w końcu jest z tym wyjazdem w ciemno? Lepiej być w poniedziałek czy w sobote na miejscu?


W weekend najczęściej jest zmiana turnusów, więc i ewentualnych wolnych kwater może być więcej, ale ceny wyższe (mniejsza skłonność do negocjacji) .

W poniedziałek to co zostanie można dostać za nieco niższą cenę (po co trzymać pusty apartament do kolejnej soboty ;) )
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 02.08.2016 11:30

kudlaty86 napisał(a):
natalia13 napisał(a):
domanpav napisał(a):
husband napisał(a):Z mojego podwórka...
Przyjazd do Baśka na wyspie Krk rano dwa dni temu ... Pierwszy raz w ciemno ...
Po 15 minutach szukania miałem już dwie kwatery wolne ... wybrałem tą z widokiem na morze
Pełne zadowolenie ... :D :papa:

Dzięki rozumiem że byłeś w sobotę, wtedy faktycznie nie ma problemu, natomiast w poniedziałek już najczęściej wszystko zajęte

To jak to w końcu jest z tym wyjazdem w ciemno? Lepiej być w poniedziałek czy w sobote na miejscu?


W weekend najczęściej jest zmiana turnusów, więc i ewentualnych wolnych kwater może być więcej, ale ceny wyższe (mniejsza skłonność do negocjacji) .

W poniedziałek to co zostanie można dostać za nieco niższą cenę (po co trzymać pusty apartament do kolejnej soboty ;) )

Dokładnie.
fabio007
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 246
Dołączył(a): 31.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabio007 » 02.08.2016 11:34

kudlaty86 napisał(a):
W weekend najczęściej jest zmiana turnusów, więc i ewentualnych wolnych kwater może być więcej, ale ceny wyższe (mniejsza skłonność do negocjacji) .

W poniedziałek to co zostanie można dostać za nieco niższą cenę (po co trzymać pusty apartament do kolejnej soboty ;) )


Do tej pory zawsze jeżdżę tak, żeby w poniedziałek być na miejscu (chociażby ze względu na korki po drodze) i odpukać do tej pory nie było większych problemów ze znalezieniem noclegów.
marherii
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) marherii » 02.08.2016 12:43

Najwyraźniej będę jechać w ciemno od 13.08 (w sobotę przed południem chcielibyśmy być już w miejscu docelowym) na tydzień w okolice Rogoznicy (najchętniej Razanj). Myślicie, że w tym okresie ciężko będzie znaleźć na miejscu nocleg dla pary w granicach 30-35 euro za dobę?
mar.antifa
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 17.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) mar.antifa » 02.08.2016 12:47

marherii napisał(a):Najwyraźniej będę jechać w ciemno od 13.08 (w sobotę przed południem chcielibyśmy być już w miejscu docelowym) na tydzień w okolice Rogoznicy (najchętniej Razanj). Myślicie, że w tym okresie ciężko będzie znaleźć na miejscu nocleg dla pary w granicach 30-35 euro za dobę?



bedzie ciezko w tzw. full sezonie ale odysłam na lokalne strony, sam tak szukalem jakies dwa tyg temu zeby nie jechac w ciemno, co do cen 30-35 euro watpie, ceny są duzo wyzsze, a szczegolnie jak miejscowi widza ze dopiero szukacie na miejscu beda trzymac ceny.
koks0309
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 26.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) koks0309 » 02.08.2016 17:01

Cześć Wam,

wybieramy sie z Żoną i małym bąblem 16 miesięcznym do Chorwacji . Z racji tego że na necie już zwątpiłem w szukanie noclegów postanowiliśmy jechać w ciemno . I teraz pytanie lepiej wybrać Lopar na wyspie Rab czy Baske na Krk jeśli chodzi o znalezienie noclegu na miejscu ? Chcemy jechać od 5.08 do 10.08 .. Dodam że jest to nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji . Może jest ktos na miejscu i zna temat wolnych miejsc ?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za porade
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107739
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.08.2016 17:09

koks0309 napisał(a):Cześć Wam,

wybieramy sie z Żoną i małym bąblem 16 miesięcznym do Chorwacji . Z racji tego że na necie już zwątpiłem w szukanie noclegów postanowiliśmy jechać w ciemno . I teraz pytanie lepiej wybrać Lopar na wyspie Rab czy Baske na Krk jeśli chodzi o znalezienie noclegu na miejscu ? Chcemy jechać od 5.08 do 10.08 .. Dodam że jest to nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji . Może jest ktos na miejscu i zna temat wolnych miejsc ?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za porade

Czytałeś post na poprzedniej stronie :?:
wyjazd-w-ciemno-czy-to-mozliwe-t17807-5055.html#p1758841
koks0309
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 26.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) koks0309 » 02.08.2016 17:55

Janusz Bajcer napisał(a):
koks0309 napisał(a):Cześć Wam,

wybieramy sie z Żoną i małym bąblem 16 miesięcznym do Chorwacji . Z racji tego że na necie już zwątpiłem w szukanie noclegów postanowiliśmy jechać w ciemno . I teraz pytanie lepiej wybrać Lopar na wyspie Rab czy Baske na Krk jeśli chodzi o znalezienie noclegu na miejscu ? Chcemy jechać od 5.08 do 10.08 .. Dodam że jest to nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji . Może jest ktos na miejscu i zna temat wolnych miejsc ?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za porade

Czytałeś post na poprzedniej stronie :?:
wyjazd-w-ciemno-czy-to-mozliwe-t17807-5055.html#p1758841


Czytałem wszystkie posty z ostatniego czasu i gdzieś mi umknął .

husband napisał(a):Z mojego podwórka...
Przyjazd do Baśka na wyspie Krk rano dwa dni temu ... Pierwszy raz w ciemno ...
Po 15 minutach szukania miałem już dwie kwatery wolne ... wybrałem tą z widokiem na morze
Pełne zadowolenie ... :D :papa:

Daleko od morza znalazłeś ? Widać że są jakieś wolne jeszcze ? I jesli można zapytać za jaką cene znalazłeś ?

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 02.08.2016 18:47 przez koks0309, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107739
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.08.2016 18:33

Mnie nie pytaj, bo nie ja jestem na Krk :wink:
mlodybalut
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 11.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) mlodybalut » 02.08.2016 18:53

Witam
Właśnie jestem Duce obok Omis-Split. Kwaterę szukalismy 10minut koszt to 400euro od 01 do 15 sierpień. Dla dwoch doroslych i dwojka dzieci. Pozdrawiam Darek
husband
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 813
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 02.08.2016 19:43

koks0309 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
koks0309 napisał(a):Cześć Wam,

wybieramy sie z Żoną i małym bąblem 16 miesięcznym do Chorwacji . Z racji tego że na necie już zwątpiłem w szukanie noclegów postanowiliśmy jechać w ciemno . I teraz pytanie lepiej wybrać Lopar na wyspie Rab czy Baske na Krk jeśli chodzi o znalezienie noclegu na miejscu ? Chcemy jechać od 5.08 do 10.08 .. Dodam że jest to nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji . Może jest ktos na miejscu i zna temat wolnych miejsc ?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za porade

Czytałeś post na poprzedniej stronie :?:
wyjazd-w-ciemno-czy-to-mozliwe-t17807-5055.html#p1758841


Czytałem wszystkie posty z ostatniego czasu i gdzieś mi umknął .

husband napisał(a):Z mojego podwórka...
Przyjazd do Baśka na wyspie Krk rano dwa dni temu ... Pierwszy raz w ciemno ...
Po 15 minutach szukania miałem już dwie kwatery wolne ... wybrałem tą z widokiem na morze
Pełne zadowolenie ... :D :papa:

Daleko od morza znalazłeś ? Widać że są jakieś wolne jeszcze ? I jesli można zapytać za jaką cene znalazłeś ?

Pozdrawiam



Jak masz pytania to skontaktuj się ze mną na priv to odpowiem na Twoje pytania.

Pozdrawiam
amee
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) amee » 02.08.2016 19:50

Ja poproszę tylko, żeby mnie uspokoić, że kwater dla wszystkich wystarczy. Ostatnie dwa dni spędziłam na wysyłaniu maili do apartamentów, wysłałam chyba ze 100, zwrotnych odpowiedzi dostałam zaledwie 20 i na te 20 tylko 1 wolny apartament, w cenie przekraczającej nasze możliwości :( Zaczynam się bać, czy aby napewno w sobotę 06.08. znajdę coś dla 4 osobowej rodziny. Wybieramy się w okolice Splitu, Trogiru, Szybenika. Tak, żeby coś pozwiedzać poza plażowaniem.
husband
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 813
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 02.08.2016 19:54

amee napisał(a):Ja poproszę tylko, żeby mnie uspokoić, że kwater dla wszystkich wystarczy. Ostatnie dwa dni spędziłam na wysyłaniu maili do apartamentów, wysłałam chyba ze 100, zwrotnych odpowiedzi dostałam zaledwie 20 i na te 20 tylko 1 wolny apartament, w cenie przekraczającej nasze możliwości :( Zaczynam się bać, czy aby napewno w sobotę 06.08. znajdę coś dla 4 osobowej rodziny. Wybieramy się w okolice Splitu, Trogiru, Szybenika. Tak, żeby coś pozwiedzać poza plażowaniem.



Pamiętaj, że nie wszyscy reklamują się w internecie. A dlatego wszyscy mają zajęte bo to są właśnie Ci co się reklamują ... takie zamknięte koło :D

Ale są jeszcze kwatery nieobecne w necie ... to takie pocieszeni dla Ciebie :papa:
CroLaguna
Croentuzjasta
Posty: 136
Dołączył(a): 02.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroLaguna » 02.08.2016 20:11

Witam wszystkich CRO-maniaków

To mój pierwszy post, chociaż śledzę forum od 3 lat.
W dniu wczorajszym wróciliśmy z Chorwacji ,po 8 dniach spędzonych dość nieoczekiwanie w tym pięknym kraju.
W sobotę 23 lipca zapadła decyzja o „ucieczce" z Krakowa przed ŚDM ,ponieważ mieszkamy przy jednej z głównych dróg prowadzących do sektorów na których odbywały się uroczystości w Brzegach i obawialiśmy się braku możliwości opuszczenia domu choć po przysłowiową bułkę :D .
Wyjechaliśmy z Krakowa o godz. 17( 5 osób dorosłych i 2 dzieci ) i przejazd przez Słowację oraz Węgry z 2-godzinną drzemką nad Balatonem zajął nam 15 godzin - metą okazał się Pirovać.
Po całodziennym plażowaniu wyruszyliśmy szukać kwater - pierwsze podejście napawało optymizmem: były 2 wolne apartmany ale tylko do piątku więc grzecznie podziękowaliśmy i postanowiliśmy znaleźć coś lepszego.
Po 2 godzinach szukania z zerowym rezultatem wróciliśmy z „podkulonymi ogonami" do przemiłej Chorwatki aby skorzystać z pierwszej i jedynej okazji do odpoczynku :D .
Koszt dwóch oddzielnych apartmanów ( każdy składający się jedynie z 1 dużego pomieszczenia pełniącego rolę sypialni i salonu oraz aneksu kuchennego i łazienki + mały balkon) bez targowania wyniósł łącznie 80 euro / dobę.
W piątek po wyprowadzce z Pirovaćia zajrzeliśmy do Pakośtane gdzie bez problemu w ciągu 5 minut znaleźliśmy duży apartman na 7 osób w cenie 70 euro ( miało być 60 euro ale po informacji że będziemy tylko 2 noce Pani Ivanka stwierdziła że musi podnieść cenę o 10 euro , jednak wynagrodziła nam podwyżkę własnej roboty Rakiją po której zrobiło się nam bardzo ciepło - nie tylko na sercu :D .
Myślę że jakiś nocleg można znaleźć w każdej miejscowości , jednak trzeba sobie uświadomić że w każdej miejscówce będzie to wyglądało inaczej.

:papa:
Ostatnio edytowano 04.08.2016 10:43 przez CroLaguna, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 339
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone