Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 26.07.2016 15:32

natalia13 napisał(a):wiatm, i jak bierząca sytuacja na riwierze? a dokładnie jak Baśka Voda i Tucepi?

Sytuacja jest dobra.
darekvideo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 21.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) darekvideo » 26.07.2016 15:40

Pomiędzy Omisem a Nemirą stoją z katkam : apartmani.
torgh
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 26.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) torgh » 27.07.2016 07:46

Witam wszystkich chciałbym jechać w nocy z 30 na 31 lipca do Cro z tym że jade niestety lub stety w ciemno. Jade z dwulatkiem dlatego obawiam sie że musiałbym wybrać Istrię i okolice Rovinji. Jak wygląda sytuacja w tym rejonie? Czy może jednak spróbować bardziej na południe lub na wyspy np. Krk? Jak wygladają teraz cenowo noclegi?
Edikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edikol » 27.07.2016 09:14

torgh napisał(a):Witam wszystkich chciałbym jechać w nocy z 30 na 31 lipca do Cro z tym że jade niestety lub stety w ciemno. Jade z dwulatkiem dlatego obawiam sie że musiałbym wybrać Istrię i okolice Rovinji. Jak wygląda sytuacja w tym rejonie? Czy może jednak spróbować bardziej na południe lub na wyspy np. Krk? Jak wygladają teraz cenowo noclegi?


Istria = Włosi
sierpień= urlop Włochów
Istria+sierpień= tłum i wyższe ceny
Wg mnie w tej cenie będzie ci trudno coś znaleźć wolnego, nie mówiąc już przy morzu dla 4 osób.
Ja we wrześniu za 2+1 w Rovinj musiałam płacić 40 eur (jedna tylko, chciała spuścić do tej ceny, wszyscy inni wołali 45 i 50), Było to w 2012 rok, a do plaży był kawałek. Medulin w zeszłym roku wołali na wrzesień 45 eur.
Albo zacznij szukać app. przez neta - zorientujesz się w cenach lub zwiększ kwotę lub zmień region i cena będzie realna.

Post piekara114
monia1907
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 23.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia1907 » 27.07.2016 10:32

Witam,

Mamy urlop od soboty i okazało się, że jednak jedziemy do Chorwacji
Byliśmy już 2 razy (Brela, Baska Voda), rezerwując wcześniej 3-4 m-ce apartamenty.
Teraz ze względu na decyzję w ostatniej chwili myślimy żeby jechać w ciemno - najlepiej półwysep Peljesac - czy myślicie, że w szczycie sezonu coś znajdziemy? A może jest ktoś na miejscu i da namiar na wolne miejsca - 2 osoby dorosłe i 2 dzieci - 4,6 lat
brunon1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) brunon1 » 27.07.2016 10:54

Witam, planuję wyjechać w ciemno do Rogoznicy lub Primosten 29.07.2016 na 10-12 dni we dwie osoby. Czy ciężko z noclegami, jak sytuacja i czy wyjazd z piątku na sobotę to dobra decyzja...po prostu chcemy szybka zacząć nasz urlop:) Bardzo proszę o odpowiedź, sugestie, jakieś namiary ewentualnie i na co zwracać uwagę.Z jakimi cenami musimy się liczyć szukając w ciemno. Dodam że moja Narzeczona obawia się że nie znajdziemy nic fajnego w rozsądnej cenie...czy ogólnie coś znajdziemy?? Ja optymistycznie chce podjąć wyzwanie:) Dzięki!
showtek2
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 05.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) showtek2 » 27.07.2016 11:01

brunon1 napisał(a):Witam, planuję wyjechać w ciemno do Rogoznicy lub Primosten 29.07.2016 na 10-12 dni we dwie osoby. Czy ciężko z noclegami, jak sytuacja i czy wyjazd z piątku na sobotę to dobra decyzja...po prostu chcemy szybka zacząć nasz urlop:) Bardzo proszę o odpowiedź, sugestie, jakieś namiary ewentualnie i na co zwracać uwagę.Z jakimi cenami musimy się liczyć szukając w ciemno. Dodam że moja Narzeczona obawia się że nie znajdziemy nic fajnego w rozsądnej cenie...czy ogólnie coś znajdziemy?? Ja optymistycznie chce podjąć wyzwanie:) Dzięki!

Sprawdz sobie w necie czy czegos nie znajdziesz czasem. Ja tam np wole miec wczesniej juz cos ogarniete :)
Grizłold
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 27.07.2016
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? Dugi Otok

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grizłold » 28.07.2016 06:22

Witam Cromaniaków.
Niespodziewanie zdecydowaliśmy o wyjeżdzie do Cro w sierpnie. Pobyt 5 noclegów, od 21 sierpnia. Bardzo chcemy na Dugi Otok i mało tego, ale od strony Latarni. Byliśmy już na wyspie i bardzo nam się podobało. Niestety nasz gospodarz nie wynajmuje już kwater. Czy ktoś z Was ma namiary na fajne miejsce na Dugim Otoku? Dodatkowy problem to, to że jedziemy w 4 dorosłe osoby i dwa małe psy. Za wszelkie wskazówki będę wdzięczna.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107697
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? Dugi Otok

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.07.2016 08:13

Grizłold napisał(a):Witam Cromaniaków.
Niespodziewanie zdecydowaliśmy o wyjeżdzie do Cro w sierpnie. Pobyt 5 noclegów, od 21 sierpnia. Bardzo chcemy na Dugi Otok i mało tego, ale od strony Latarni. Byliśmy już na wyspie i bardzo nam się podobało. Niestety nasz gospodarz nie wynajmuje już kwater. Czy ktoś z Was ma namiary na fajne miejsce na Dugim Otoku? Dodatkowy problem to, to że jedziemy w 4 dorosłe osoby i dwa małe psy. Za wszelkie wskazówki będę wdzięczna.

Witam.
Może gospodarz, który już nie wynajmuje kwater zna sąsiada z kwaterami. :?:

Wyspa Dugi Otok raczej sporadycznie odwiedzana przez Cromniaków.
szalonaona77
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 30.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) szalonaona77 » 28.07.2016 20:06

witam sie
kto z Was jest teraz w Baska Voda i mogłby podac namiary na swoj app?
Szukam czegos dla znajomych (my mamy noclegi od 18.08 na 10 nocy) w tym samym terminie i najlepiej blisko nas tj na albo obok ulicy Stjepana Radica.
Sama przegrzebałam cały net i na razie nic tj wszystko zajete ale wiem ze duzo jest app ktore sie nie ogłaszaja a są polecane i mozliwe że beda mialy wtedy wolny pokoj:)
natalia13
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) natalia13 » 28.07.2016 21:11

szalonaona77 napisał(a):witam sie
kto z Was jest teraz w Baska Voda i mogłby podac namiary na swoj app?
Szukam czegos dla znajomych (my mamy noclegi od 18.08 na 10 nocy) w tym samym terminie i najlepiej blisko nas tj na albo obok ulicy Stjepana Radica.
Sama przegrzebałam cały net i na razie nic tj wszystko zajete ale wiem ze duzo jest app ktore sie nie ogłaszaja a są polecane i mozliwe że beda mialy wtedy wolny pokoj:)

też chętnie skorzystam z takowych namiarów :wink:
kozik43
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kozik43 » 29.07.2016 10:21

Wyjechaliśmy w czwartek o 16 z Piątku, nieopodal Łodzi, po drodze praktycznie bez korków do Tribunj dojechaliśmy o 7 30 dosyć często przystanki. o 8 20 pakowlismy się do Apartmani, 400m od plaży na przeciwko portu w 4 linii, 4 osoby, klima ogród grill, 60€. Pakujcie auta i do Cro
dorota0506
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 13.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota0506 » 29.07.2016 10:26

- do kozik43, a czy widać osoby stojące z kartkami- wolne apartamenty? Pytam bo się tam wybieram za 2 tygodnie w ciemno
kozik43
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kozik43 » 29.07.2016 10:29

W vodicach stała pani naganiaczka, tutaj nie widziałem
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 29.07.2016 10:37

kozik43 napisał(a):Wyjechaliśmy w czwartek o 16 z Piątku, nieopodal Łodzi, po drodze praktycznie bez korków do Tribunj dojechaliśmy o 7 30 dosyć często przystanki. o 8 20 pakowlismy się do Apartmani, 400m od plaży na przeciwko portu w 4 linii, 4 osoby, klima ogród grill, 60€. Pakujcie auta i do Cro


Kawał drogi od morza
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 336
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone