Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kudlaty86
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 24.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kudlaty86 » 24.07.2016 13:01

Goli11 napisał(a):Właśnie jestem w Baśka Voda, ze znalezieniem kwatery nie ma problemu.


Goli11, mógłbyś podać namiary swojej kwatery? :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
klem
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 24.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) klem » 24.07.2016 16:14

walonek napisał(a):
mlodybalut napisał(a):Ja byłem dwa lata poprzednie w ciemno miejscowość Nin. Przy zejściu do plaży dwie sypialnie,kuchnia, łazienka taras z widokiem na morze dwójka dzieci i dwójka dorosłych 35euro noc,miesiąc lipiec. W razie czego mam wizytówkę od właścicieli. Pozdrawiam Darek

[code][/code]
Byłym wdzięczny za kontakt do tego miejsca. Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Też byłbym wdzięczny adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
T-9
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) T-9 » 24.07.2016 20:55

Witam.

Chcę jechać w terminie 1-13 Sierpień do CRO w 4 dorosłe osoby na Istrię ale jeszcze nie mam żadnej kwatery, jadąc w ciemno (pierwszy raz do CRO i nie wiem...) w tym terminie znajdę kwaterę (50-60-80max eur/dzień) na miejscu? interesują mnie miejscowości przy wodzie, kolejno: Rabac i okolice, albo druga strona Rovinij/Porec, ew. Pula i też oklice (blisko do wody)

Języka Chorwackiego nie znam, ale za to angielski bezproblemowo.

Chyba że ktoś ma jakieś ciekawe namiary na kwatery to wtedy PW
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15690
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 24.07.2016 21:00

T-9 napisał(a):Witam.

Chcę jechać w terminie 1-13 Sierpień do CRO w 4 osoby na Istrię ale jeszcze nie mam żadnej kwatery, jadąc w ciemno (pierwszy raz do CRO i nie wiem...) w tym terminie znajdę kwaterę (50-60-80max eur/dzień) na miejscu? interesują mnie miejscowości przy wodzie, kolejno: Rabac i okolice, albo druga strona Rovinij/Porec, ew. Pula i też oklice (blisko do wody)

Języka Chorwackiego nie znam, ale za to angielski bezproblemowo.

Chyba że ktoś ma jakieś ciekawe namiary na kwatery to wtedy PW

Istria = Włosi
sierpień= urlop Włochów
Istria+sierpień= tłum i wyższe ceny
Wg mnie w tej cenie będzie ci trudno coś znaleźć wolnego, nie mówiąc już przy morzu dla 4 osób.
Ja we wrześniu za 2+1 w Rovinj musiałam płacić 40 eur (jedna tylko, chciała spuścić do tej ceny, wszyscy inni wołali 45 i 50), Było to w 2012 rok, a do plaży był kawałek. Medulin w zeszłym roku wołali na wrzesień 45 eur.
Albo zacznij szukać app. przez neta - zorientujesz się w cenach lub zwiększ kwotę lub zmień region i cena będzie realna.
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 24.07.2016 21:30

piekara114 napisał(a):
T-9 napisał(a):Witam.

Chcę jechać w terminie 1-13 Sierpień do CRO w 4 osoby na Istrię ale jeszcze nie mam żadnej kwatery, jadąc w ciemno (pierwszy raz do CRO i nie wiem...) w tym terminie znajdę kwaterę (50-60-80max eur/dzień) na miejscu? interesują mnie miejscowości przy wodzie, kolejno: Rabac i okolice, albo druga strona Rovinij/Porec, ew. Pula i też oklice (blisko do wody)

Języka Chorwackiego nie znam, ale za to angielski bezproblemowo.

Chyba że ktoś ma jakieś ciekawe namiary na kwatery to wtedy PW

Istria = Włosi
sierpień= urlop Włochów
Istria+sierpień= tłum i wyższe ceny
Wg mnie w tej cenie będzie ci trudno coś znaleźć wolnego, nie mówiąc już przy morzu dla 4 osób.
Ja we wrześniu za 2+1 w Rovinj musiałam płacić 40 eur (jedna tylko, chciała spuścić do tej ceny, wszyscy inni wołali 45 i 50), Było to w 2012 rok, a do plaży był kawałek. Medulin w zeszłym roku wołali na wrzesień 45 eur.
Albo zacznij szukać app. przez neta - zorientujesz się w cenach lub zwiększ kwotę lub zmień region i cena będzie realna.

Do tego dodałbym jeszcze, że niemiecki sprawdziłby się bardziej.
mlodybalut
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 11.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) mlodybalut » 24.07.2016 22:05

Witam na maila "klem" i "walonek" wysłałem wizytówkę z Nin. Pozdrawiam Darek
walonek
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) walonek » 24.07.2016 22:39

mlodybalut napisał(a):Witam na maila "klem" i "walonek" wysłałem wizytówkę z Nin. Pozdrawiam Darek


Dzięki za link.

Znalazłem na bookingu apartament w mieście Senj 40 metrów od morza w samym centrum za 1200 zł :-) (15.08 - 20.08)
W tym terminie mają jeszcze studio za 1050 zł więc warto zobaczyć za ofertą na bookingu.
Teraz się nie będę musiał stresować w czasie jazdy o miejsce do spania.
Dziękuje forumowiczom za pomoc.
atena17
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) atena17 » 24.07.2016 23:44

natalia13 napisał(a):
agnes4a napisał(a):
micham napisał(a):właśnie jesteśmy na miejscu, od godziny 8.00 szukanie kwatery zajęło nam, żeby nie skłamać- max pół godziny. w międzyczasie zmiana planów z Breli na Baśke i nowiuśki pachnący nowością apartmanik w drugiej linii brzegowej w centrum Baśki jest nasz za niecałe 45 E/noc. pozdrawiamy :)[/quot

Mogę prosić o namiary na ten apartament?

moge prosic o jakies namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

poprosze o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl dziekuje
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 25.07.2016 11:50

walonek napisał(a):
mlodybalut napisał(a):Witam na maila "klem" i "walonek" wysłałem wizytówkę z Nin. Pozdrawiam Darek


Dzięki za link.

Znalazłem na bookingu apartament w mieście Senj 40 metrów od morza w samym centrum za 1200 zł :-) (15.08 - 20.08)
W tym terminie mają jeszcze studio za 1050 zł więc warto zobaczyć za ofertą na bookingu.
Teraz się nie będę musiał stresować w czasie jazdy o miejsce do spania.
Dziękuje forumowiczom za pomoc.


No właśnie w mieście, jedynie co może być fajne to, twierdza Nehaj i Kościół z modelami stateczków porozwieszanych na linach .
Do plaży trzeba przejść przez drogę .
zielczi
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 29.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) zielczi » 25.07.2016 17:14

Warto bawić się w wyjazd w ciemno na Hvar na początku sierpnia dla 6 osób?
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 25.07.2016 21:55

zielczi napisał(a):Warto bawić się w wyjazd w ciemno na Hvar na początku sierpnia dla 6 osób?

Zależy jakie masz wymagania ;) To wysoki sezon , mnóstwo ludzi. W tych mniejszych bardziej klimatycznych miejscowościach może być problem z czymś ciekawym. Ale sądzę , że jak nie będziecie próbowali szukać za półdarmo to znajdziecie :)
ramzi
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 25.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ramzi » 25.07.2016 22:23

mlodybalut napisał(a):Ja byłem dwa lata poprzednie w ciemno miejscowość Nin. Przy zejściu do plaży dwie sypialnie,kuchnia, łazienka taras z widokiem na morze dwójka dzieci i dwójka dorosłych 35euro noc,miesiąc lipiec. W razie czego mam wizytówkę od właścicieli. Pozdrawiam Darek

Mogę poprosić o kontakt na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry Dziękuje.
osjann
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 18.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) osjann » 26.07.2016 07:41

Proszę o podpowiedź, gdzie szybciej znajdę w "ciemno" jakiś apartament: Istria -Rabac czy południowa Dalmacja, gdzieś za Makarską w stronę Dubrownika- 2 osoby Termin to 7.08-13.08 ewentualnie do 14.08. Chciałbym tylko, żeby apartament miał widok na morze oraz aneks kuchenny, nie zależy mi na jakiś mega wygodach. Do plaży może być z buta do 2km. W tamtym roku byłem w Baska Voda i wspinaczka po schodach po 2 wejściach już nie była straszna ;) Chciałbym się zmieścić w cenie do 45 euro za noc. Mam nadzieję, że nie uzyskam informacji, że w takiej cenie to tylko z widokiem na śmietnik ;)

Jeśli ktoś może coś polecić to proszę pisać: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 26.07.2016 08:11

ramzi napisał(a):
mlodybalut napisał(a):Ja byłem dwa lata poprzednie w ciemno miejscowość Nin. Przy zejściu do plaży dwie sypialnie,kuchnia, łazienka taras z widokiem na morze dwójka dzieci i dwójka dorosłych 35euro noc,miesiąc lipiec. W razie czego mam wizytówkę od właścicieli. Pozdrawiam Darek

Mogę poprosić o kontakt na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ? Z góry dziękuję :papa:
natalia13
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) natalia13 » 26.07.2016 15:28

wiatm, i jak bierząca sytuacja na riwierze? a dokładnie jak Baśka Voda i Tucepi?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 335
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone