Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
saduss
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) saduss » 19.07.2016 16:49

Rafer, czy mógłbyś podać jakieś namiary na ten apartament, w którym jesteś ? Szukam czegoś fajnego na 1 tydzień września.
bonek
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 19.07.2016
Makarska w sierpniu w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonek » 19.07.2016 20:56

Witam wszystkich,

Mam pytanko. Zamierzamy jechać do makarskiej 7 sierpnia. (5 osób) Jak obecnie wygląda tam obłożenie ? Ktoś tam może jest? Polecacie w tym terminie w ogóle w ciemno jechać ? Czy szukać ?
ghost41
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 01.07.2009
Re: Makarska w sierpniu w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghost41 » 20.07.2016 13:41

bonek napisał(a):Witam wszystkich,

Mam pytanko. Zamierzamy jechać do makarskiej 7 sierpnia. (5 osób) Jak obecnie wygląda tam obłożenie ? Ktoś tam może jest? Polecacie w tym terminie w ogóle w ciemno jechać ? Czy szukać ?


figusek napisał(a):Informacje sprzed 2 godzin:
- w Makarskiej naliczyłam 4 naganiaczy, stali od razu przy wjeździe do miasta,
- w Tucepi również 4 naganiaczy: 2 na początku, a 2 na końcu miasteczka,
- w Podgorze 2 osoby z tabliczkami, natomiast na Ivana Mestrovica zajęte wszystko.

Ogólnie nasza gospodyni mówiła, że turystów jest dużo mniej, zaskoczona jest faktem, że w tym roku to głównie Polacy. Na pytanie o turystów, kazała iść wieczorem na promenadę i zobaczyć na własne oczy.. :-)

post z dnia wczorajszego...
ghost41
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghost41 » 20.07.2016 13:54

mentos2504 napisał(a):Dzisiaj przyjechaliśmy do Primosten i trochę ciężko z porządnymi apartamentami. Albo brak klimy, albo parkingu. Ogólnie lepsze oferty są zajęte, ale jak ktoś ma miejsze wymagania to kwaterę lekko znajdzie. Ceny zaczynają się od 60 €. My ostatecznie wylądowaliśmy w Rogoznicy. Tu można znaleźć naprawdę super mieszkanie. Dużo tu naszych rodaków. Praktycznie na każdej posesji stoi jendno lub więcej polskich samochodów.

wybieram się 30.07. ( 31 na miejscu) troche mnie te ceny odstarszają, 60 euro... zastanawiam sie czy nie zmienić destynacji :(
suprnowa
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 03.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) suprnowa » 20.07.2016 14:21

Witam
Czy na KrK możliwe jest znalezienie noclegu na 7 dni dla dwóch osób dorosłych i dziecka?
Termin to połowa sierpnia.Na jakie ceny muszę się przygotować ?
Shimmer
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 20.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Shimmer » 20.07.2016 16:36

Witam,

Czy ktoś aktualnie przebywa w Mlini lub Srebreno etc.? Jak z obłożeniem i cenami? Oferty na stronach powalają cenami.
Wybieram sie 21.08 i mam obawy (5 osób) czy znajdziemy coś sensownego w cennie do 80E?

Będę wdzięczna za jakieś info... :D
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 20.07.2016 17:43

Wczoraj przyjechaliśmy do Makarskiej - , bez problemu znaleźliśmy apartament- studio dla 2 osób, przecudny taras z jeszcze piękniejszym widokiem na morze, Ulica Splitska , w tym rejonie od początku zakładaliśmy, cena 35 euro
ghost41
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghost41 » 20.07.2016 18:47

karin74 napisał(a):Wczoraj przyjechaliśmy do Makarskiej - , bez problemu znaleźliśmy apartament- studio dla 2 osób, przecudny taras z jeszcze piękniejszym widokiem na morze, Ulica Splitska , w tym rejonie od początku zakładaliśmy, cena 35 euro


jakies namiary można dostac ? jak ogole wrzenie z pobytu w miejscowości, jak z ilościa ludzi ?
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 20.07.2016 19:14

Przed chwilą wróciłam z Makarskiej i naganiacze nadal stoją :-) część z nich to ci wczorajsi, więc oferowane apartamenty mogą wzbudzać wątpliwość :-)
darekvideo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 21.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) darekvideo » 20.07.2016 19:20

Wczoraj przyjechałem do Nemiry. Jest mniej turystów niz poprzednie lata. Pomiędzy Splitem, a Omisem tabliczki z wolnymi apartmanami. Raczej spanie w samochodzie nikomu nie grozi.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.07.2016 19:38

karin74 napisał(a):Wczoraj przyjechaliśmy do Makarskiej - , bez problemu znaleźliśmy apartament- studio dla 2 osób, przecudny taras z jeszcze piękniejszym widokiem na morze, Ulica Splitska , w tym rejonie od początku zakładaliśmy, cena 35 euro

Do plaży jednak spory kawałek z tej ulicy.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Goli11
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goli11 » 20.07.2016 20:29

Witam wszystkich !!!
To mój pierwszy post, do tej pory głównie czytałem :)
Mam pytanie, jak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy z kwaterami w Breli ?
Planuję jutro wyjazd, tak aby dotrzeć w piątek z rana.
Z góry dzięki za odpowiedzi
ghost41
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghost41 » 20.07.2016 20:45

Janusz Bajcer napisał(a):
karin74 napisał(a):Wczoraj przyjechaliśmy do Makarskiej - , bez problemu znaleźliśmy apartament- studio dla 2 osób, przecudny taras z jeszcze piękniejszym widokiem na morze, Ulica Splitska , w tym rejonie od początku zakładaliśmy, cena 35 euro

Do plaży jednak spory kawałek z tej ulicy.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Moze apartament będzie wolny od 31.07 ? :-) jak wrażenia z samej miejscowości ? Nigdy nie byłem w Makarskiej a trochę się obawiam takiego trochę polskiego wybrzeża - festyniarskich straganów i automatów do gier wszędzie. Takie wrażenie odniosłem po wycieczce jednodniowe bo baśki voda kiedy byłem w Breli
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.07.2016 21:35

ghost41 napisał(a):Nigdy nie byłem w Makarskiej a trochę się obawiam takiego trochę polskiego wybrzeża - festyniarskich straganów i automatów do gier wszędzie. Takie wrażenie odniosłem po wycieczce jednodniowe bo baśki voda kiedy byłem w Breli

makarska-kompendium-wiedzy-subiektywne-t19403.html
mentos2504
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 11.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mentos2504 » 20.07.2016 22:37

ghost41 napisał(a):
mentos2504 napisał(a):Dzisiaj przyjechaliśmy do Primosten i trochę ciężko z porządnymi apartamentami. Albo brak klimy, albo parkingu. Ogólnie lepsze oferty są zajęte, ale jak ktoś ma miejsze wymagania to kwaterę lekko znajdzie. Ceny zaczynają się od 60 €. My ostatecznie wylądowaliśmy w Rogoznicy. Tu można znaleźć naprawdę super mieszkanie. Dużo tu naszych rodaków. Praktycznie na każdej posesji stoi jendno lub więcej polskich samochodów.

wybieram się 30.07. ( 31 na miejscu) troche mnie te ceny odstarszają, 60 euro... zastanawiam sie czy nie zmienić destynacji :(


Będąc już na miejscu jest ten duży plus że można się targować z właścicielem. W Primosten 60 euro to było najmniej za apartament. Ale cena jest na pewno do ubicia. Ja nie próbowałem bo mi się nie podobały. W okolicy jest dużo wolnych apartamentów. Jeśli zależy Ci na cenie trzeba szukać dalej od centrum lub jechać bardziej na południe,ale to też nie reguła. Przede wszystkim liczy się lokalizacja.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 332
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone